VIRTEST
7.2.2021
Kategorie: Společnost

Protesty se šíří

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNespokojenost Evropanů s opatřeními spojenými s covidem a zvůlí liberálních vlád roste. Přestože naše média, a nepochybujme, že i ta zahraniční, o aktivitách odpůrců státní buzerace v jiných zemích mlčí, aspoň nějaké informace k nám přesto prosakují.

Stále více se ukazuje, že lež jménem pandemie covidu drtící polovinu světa, je pouze nástrojem k vládnutí a změnám naplánovaným elitami. Průvodním jevem je zdevastovaná ekonomika, zničené životy a práce mnoha set tisíc lidí a stovky hospitalizovaných s potížemi, které mohou u některých jedinců způsobit smrt. Hysterie založená na falešných výsledcích testů, špatném způsobu léčení a nefungujících vakcínách, důsledkem jejichž používání je v určitých případech zhoršení zdravotního stavu očkovaných opět ve výjimečných případech provázeného smrtí, má nedozírné důsledky. Nekončící opatření jsou navíc obhajována novými mutacemi, o nichž například bioložka Peková prohlašuje, že jde o nové kmeny koronavirů, které musí být vypouštěny z laboratoří záměrně. Nejsme odborníci, ale vzhledem ke snaze Pekovou umlčet je to velmi pravděpodobná teorie. Jak je možné, že v zemích, jako je Indie, v afrických státech a jinde, kde jsou základy hygieny daleko za našimi, covid ustoupil nebo tam nedorazil? Je to proto, že nás lze vyždímat mnohem úspěšněji, protože je z čeho?

Dopady covidu jsou již tragické. To i bez neustále předkládaného počtu zemřelých na covid či s ním. Měli byste vědět, že každý pozitivní test, který se kdekoliv objeví, a je úplně jedno, je li testován jeden člověk třeba 3x, se do statistiky nakažených započítává samostatně. Takže nejen vylhané pozitivní výsledky, ale i ty násobené, které vyjdou jednomu člověku vícekrát pozitivnímu, tvoří našeho do nedávna omílaného PSA. V podstatě tak vládní garnitura vrší jednu lež na druhou a s podporou médií to šíří dále. A když ani podvodný způsob vytváření statistik nepomáhá, PES je zahnán do boudy a jede se podle nálady Babiše a Prymuly. Blatný je jen další tragická figura na Babišově šachovnici.

Naštvanost lidí už se stupňuje. Nejen, že polští provozovatelé ski areálů našli skulinu v polském zákonodárství a spustili vleky, na německo-rakouském pomezí se na obou stranách včera sešli protestující ve značném počtu, v samotném Německu proběhla demonstrace formou pětikilometrové kolony aut a zdaleka nejde o všechny akce. Nejsme tedy výjimkou, jen u nás je policie důslednější a agresivnější, přestože ke svému vystupování nemá často oporu ve stávajících zákonech, postupuje podle instrukcí vlády. Ta má tendenci změnit řadu zákonů tak, aby se nemusela obracet na poslance Parlamentu ČR. Jenže i tam se vždy s někým dohodne, protože až na nepatrné výjimky táhnou všichni za jeden provaz.

Je třeba si upřímně říct, že covid nám ukázal absolutní nepřipravenost společnosti ve všech směrech. Politici si dělají cokoliv, co je napadne a nic je nezastaví. Média jsou v rukách jedné části elit a slouží jim více než věrně. Liberalismus prorostl do všech vrstev a stává se moderním morem. Zákony nemají žádnou hodnotu a nejsou zárukou toho, že by je politici dodržovali, navíc jsou za pochodu měněny tak, aby je bylo možno napasovat na potřeby vládnoucí party. Ústava a Listina základních lidských práv se staly cárem papíru, který nikoho nezajímá. Covid nesplňuje absolutně žádná měřítka pro pandemii, epidemii či smrtelnou infekci. To i přes úmrtí s ním spojovaná. Záměrně se nepoužívají léky, které snižují nebezpečnost koronavirů, aplikuje se nevyzkoušená a nefunkční, v určitých případech dokonce nebezpečná vakcína a postižení jsou připojováni na ventilátory, aniž by se lékaři snažili odstranit důvod dýchacích potíží. Zdravotní pojišťovny mnohonásobně přeplácí zdravotní péči určenou pacientům označeným jako s covidem. Jestli toto vše není někomu podezřelé, pak lze pochybovat o jeho duševní vyspělosti.

Nekončící stav plný omezení se stává standardem, kterému se vzpírají zatím pouze rebelové. Jak dlouho bude trvat, než národ pochopí součástí jak špinavé hry se stal a svým strachem ji ještě podporuje. Je čas vypnout televize a začít přemýšlet, počítat a poté si udělat vlastní úsudek. Nesestavovat ho ze lží, ale z reality. Nebo chcete být do konce života ovcemi předurčenými k neustálému odevzdávání vlny, životu v ohradě a strachu z přítomnosti vlků, nakonec být tak jako tak určenými k porážce?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 116 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)