a02c1d6b31c7b4d9a73ce697599f_w1218_h860_gcd717ea45d6711e6bc7c0025900fea04
10.8.2016
Kategorie: Společnost

Prostě láska a Prague Pride

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 

Něžné a dojemné fotografie umělců a menšin. Za vaše peníze zhotovil Dienstbierův úřad.
Projekt HateFree Culture, který realizuje Agentura pro sociální začleňování, spadající pod Úřad vlády ČR a ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera, přišel s kampaní Prostě láska. Ta přichází na pomoc nejen menšinám.

„Ve veřejném prostoru se v posledních týdnech objevily živelné diskuze na téma práv gayů a leseb, povahy jejich vztahů nebo sexuálních preferencí. Nejen na tyto diskuze reagují fotografie téměř čtyřiceti párů, včetně známých osobností, dávající najevo, že na sexuální orientaci nebo příslušnosti člověka k nějaké skupině ve vztahu mezi dvěma lidmi nezáleží,“ píše organizace u profesionálních fotografií. „Je to Prostě láska,“ dodává a ptá se, co na svém protějšku milujete vy.

Šestatřicet párů, mezi nimiž jsou homosexuálové, heterosexuálové i páry napříč věkovým spektrem či lidé s hendikepem, na snímcích ukazuje, že láska nezná hranic a rozdílů. Kampaní Prostě láska se iniciativa HateFree Culture připojuje k týdennímu festivalu Prague Pride.

„Ve virtuálním prostoru se často objevuje záplava negativních informací ve vztahu k soužití lidí stejného pohlaví. Cílem fotokampaně Prostě láska je ukázat prostřednictvím každodenních situací různorodých párů, že radosti a starosti, které v párech prožíváme, jsou vždy podobné. Bez ohledu na to, zda žijeme s mužem, ženou, nebo příslušníkem jiné skupiny. Je to vždy prostě jen láska,“ řekl ke kampani koordinátor HateFree Culture Lukáš Houdek.

Na snímcích se objeví i celá řada známých osobností, například herečka Bára Hrzánová, moderátoři Honza Musil a Aleš Cibulka či zpěváci Jan Bendig a Pavel Vítek s Janisem Sidovským.
Jak to zhodnotila kamarádka. Jsme země Kocourkov…ministr obrany každý večer v televizi v seriálu honí virtuální padouchy, americký občan u nás vede nejzbytečnejší ministerstvo na vítání přivandrovalců, slovenský estébák šéfuje státní pokladně a skupuje firmy do jedné své veliké. Ministr spravedlnosti jezdí do i z práce na kole v obleku a vítá v naší zemi muslimské okupanty, ministr zemědělství povolí halal porážky, aby se jim tady líbilo. Teplý pornoherec řídí Evropské hodnoty, lidi ze základním vzděláním sedí na magistrátech v zastupitelstvích a náměstci provozují veřejně sado maso…a za státní peníze se propaguje homosex.

Neuplyne den, ve kterém by nějaký muslim nespáchal útok nožem, mačetou, autem či střelnou zbraní. A do toho šéfová bezpečnosti EU řekne. „Politický islám“ je budoucností Evropy

Spolu s tím, jak roste hrozba extremistů ISIS, konsternovala šéfová zahraničních věcí a bezpečnostní politiky Frederica Mogherini tvrzením, že „politický islám“ je pevnou součástí evropské budoucnosti. Když Mogherini odpovídala na brutální teroristické útoky islamistů z minulého měsíce v Tunisku, Kuvajtu a ve Francii, tak zavrhla představu o střetu civilizací a vrátila úder kritikům masové imigrace. „Islám do Evropy patří. Má své místo v evropské historii, v naší kultuře, v našem stravování a – a v tom, na čem záleží nejvíce – v evropské současnosti a budoucnosti,“ napsala Mogherini, než dodala, „nebojím se říci, že politický islám by měl být součástí našeho obrazu. Když jako součást budoucnosti Evropy Mogherini prosazuje „politický islám“, tak porušuje samotnou formulaci Západní demokracie, ve které se jako základní princip předpokládá oddělení církve a státu (nebo v tomto případě mešity a státu). Jelikož to, k čemu „politický islám“ směřuje, je zákon šaría, tj. právní systém odvozený od islámského učení, tak tím rovněž prosazuje uvalení systému, který představuje ty nejrepresivnější síly této planety s podmaněním žen a povolující mimosoudní vraždy jako ukamenování a stínání, což se obojí praktikuje v Saúdské Arábii, tj. v zemi, která je příkladným zosobněním „politického islámu“. Řekl bych, že nastal čas opustit tuhle EU, jejíž představitelé cíleně vystupují jako nositelé zániku evropských hodnot. Ostatně, tahle dáma je bývalá komunistka a to taky o mnohém vypovídá. Ať si vezme hadr na hlavu a zmizí dojit velbloudy.

A taky nakoukneme do Ameriky. Mainstream jak americký tak náš, nenechá na Trumpovi niť suchou. Tak si položme otázku, pro koho je Trump nebezpečný. Trump bezpochyby nebezpečnej je. Pro mladý, vzdělaný z velkejch měst, který se snaží diktovat svoje bezmasý, duhový dobra nám, starejm blbcům z vesnic, pro úchylný Jandy, Killary, Angely, Nadi, Anny a Jirinky, šílený pátery, popletený jihoamerický biskupy, bojovníky celýho světa za práva na řízek a orgasmus, zelený likvidátory celejch živočišnejch druhů, znenadání probuzený “antikomunisty” bojující minulý války, zakyslý feministky, co jim ujel poslední vlak a začouzená drezína je jejich poslední naděje, pro celej ten NWO, progresivistickej a neomarxistickej hnůj.

A něco ze života funkcionářů Žít Brno. Rozšmelcuju ti rypák, paznechte. Osedlám si tvou starou, píše brněnský zastupitel na internetu. Redaktor České televize Michal Cagala se na svém twitterovém profilu podělil o slovník zastupitele městské části Brno-střed Robina Kvapila (Žít Brno). A že je hodně vulgární, můžete posoudit sami.

„Hemeroidy si vymačkám tvejma zubama, až ti je vykopu z tvý vopuchlý palice ty opičáku,“ píše například v jednom ze svých komentářů Kvapil. „Místo toho rozšmelcuju rypák já tobě ty hůlko,“ pokračuje v diskuzi poměrně nevybíravým způsobem.

Když ho pak jeden ze čtenářů posílá pracovat na magistrát, reaguje na něj. „Osedlám si tvou starou a dojedu tam na ní,“ píše. „Tvoje stará si naposledy oblízla všech deset, říkala, že po impotentovi tvýho kalibru by byl dobrej aji ležák z kapucínský krypty,“ poznamenává dále ke čtenářově manželce.

Další čtenář, který jej napomenul za jeho slovník, se dočkal také několika invektiv. „Ty mně taky můžeš voskákat hůlku, paznechte – jak ten sekuriťák, co na mě bude na stránce KKRD Boys zkoušet cosi o tom, jak se maj vyjadřovat politici,“ napsal. Kdo nevěří může shlédnout zde.

Což komentoval bystrcký zastupitel Lošťák: Kdyby šlo o jednoho zastupitele, nešlo by o nic. V každé straně se najde někdo podobný. Jenže ono nejde. Od Matěje “Střel se do hlavy” Hollana, přes Daniela “Piču” Zemana, Barboru “Kolem piče chybí čárky” Antonovou (kandiduje do senátu!), Svatopluka Bartíka až po Robina Kvapila. Vyhřezlá vulgarita, urážky oponentů, sprostota, bohorovnost, nadřazenost a přezíravost, nic z toho není exces jednotlivce. Je to hnutí Žít Brno jako celek, je to v jeho DNA. Tohle podle těch lidí slogan “Žít Brno” znamená. Hnutí před volbami kritizovalo údajnou aroganci bývalého primátora Onderky, aby po volbách dokázalo pojem “arogance” nově definovat. Žít Brno je ukázkou dokonalého populismu. Samo se definovalo jako “aktivistické”, stojící proti těm “zlým politikům”. Po volbách pak ukázalo svou pravou tvář – křivou, podlou, sešklebenou ve vítězné grimase loupežníka. Teď mám navrch, teď už můžu, teď vám ukážu.

A trocha bulváru: V Praze začala Prague Pride. Za východopražskou pobočku Spolku chovatelů strakatých králíků s plandavýma ušima bych rád vyjádřil naši naprostou podporu Prague’s Pride, píše kamarád. Naši králici přijali socialistický závazek po celý týden konání festivalu pářit se jenom s jedinci stejného pohlaví, z čehož jsme my chovatelé a prodejci bezmezně nadšení. Samci přijali závazek starat se o mladé z předchozích – beznadějně nemoderních – heterosexuálních vrhů. Ramlice budou celý týden pochodovat při hranicích výběhu s transparenty: NEJSME STROJE NA MLÁĎATA a GENDER EQUALITY FOR ALL RABBITS. Nadto byli dva z našich nejlepších – Bob a Bobek – vybráni, aby po celý týden fungovali jako první pomoc nemohoucím sexuchtivým gayům ve speciálním vozidle. P.S. Nesnáší přezdívku “Rozkuřovači”. Králíci ve volných chvílích navíc vyrobili pro účastníky pochodu hrdosti i Zástavu, která vyjadřuje hluboké a věčné přátelství mezi lidem Islámu a LGBT komunitou. S pozdravem Bušte do toho jako králíci!

A na Fejsbůku napsali:

 • Nor somálského původu. To je jako kdyby myš která se narodila ve stáji byla kůň.
 • Neznámý útočník s nožem na Kladně prý nekřičel Alláhu Akbar, nýbrž Oláhu nazdar
 • Turecký ústavní soud odboural ochranu dětí pod 15 před zneužíváním, prý už ve 12 tomu rozumí. Takže může “souhlasit”. k tomu se dá jen dodat: prasata..
 • Poté co byly v Brazílii doplněny soutěže o družstvo uprchlíků, čekám už jen kdy se sestaví družstvo 3. pohlaví
 • Poté, co FBI zjistila, že si Melanie Trump zlomila nehet, Clintonová řekla:”Je to znak agentů Kremlu”! A ujala se vedení o 25%. Zaručeně. Jo
 • Rozmáhá se nám tu takový nešvar…Muslimové mají v Evropě duševní problémy.
 • Ten pingpong je divnej sport. Ať hrajete proti jakémukoliv státu, vždycky je na druhý straně stolu Číňan…
 • Pan Šlachta Andrejovu nabídku přijal. Karel Gott by řekl: to jsem vážně nečekal.
 • Pravil skromně Tomáš Halík: “Doma lidé bývají ceněni až po smrti, snášet závist a nenávist je přirozená daň za úspěch. Když i Kristus měl nepřátele, proč právě já bych měl být výjimkou?” Celonárodní soutěž o přebujelé ego má nového favorita, včerejší mládenec z “nejvyšších pater veřejné sféry”(copyright Respekt) odsunut na druhé místo. Klaus se Zemanem v této konkurenci beznadějně propadají.
 • V reakci na londýnský útok norského státního příslušníka Norské království aktivovalo bezpečnostní složky na tzv. “Red level”, tedy nejvyšší stupeň. Fotografie zachycuje norský speciální oddíl rychlé reakce při výcviku. obr11
 • Tak Sáblíkovou na start nepustili. Možná by mohla uprchnout a startovat za uprchlické družstvo
 • Zeman jede na konferenci na Kypr. Prý je proruská píše Echo. Proruská konference? To už je fakt posedlost. Za chvíli budu bát koupit vodku, aby z toho nebyla proruská párty.

A fór na konec:

“Pane doktore, já mám strašně studená stehna.”
Lékař ženu prohlédne a praví: “To není nic vážného, proč vám to vadí?”
“Mně to nevadí, ale manžel měl už dvakrát příušnice.”

A to je dneska všecko.

ZDROJ: Petr Paulczynski

bloger_605

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 195 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.