16.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Pronájem kanceláří v Praze

Sdílejte článek:

(PR) 16|07|2015

Pokud podnikáte a potřebujete přemístit firmu, popřípadě nějakou společnost zakládáte a hledáte reprezentační sídlo, můžete si vybrat z bohaté nabídky pronájmu kanceláří mezinárodních standardů, které má ve svém portfoliu developerská společnost PSN.

Zárukou kvality i dobrého obchodu je již dvatcetičtyřletá historie společnosti PSN, která jako přímý majitel celé široké škály nemovitostí pro podnikání, ale i pro bydlení, garantuje svým klientům velmi výhodné podmínky při pronájmu i při prodeji, detailní informace o každé nemovitosti a kompletní servis s obchodním případem spojený.

Pronájem kanceláří Praha

Pro každou prosperující a stále rostoucí firmu by mělo být jednou z priorit mít sídlo či aktivní pobočku v hlavním městě. Pokud je i ve vašem případě tato potřeba aktuální, podívejte se na nabídku kanceláří k pronájmu v Praze od developera PSN, kde si ze široké škály určitě vyberete prostory, které budou dokonale vyhovovat vašim představám.

Narodni-1_u

K tomu, abyste požadovaný pronájem kanceláří v Praze mohli získat, stačí udělat jen pár jednoduchých kroků. V první řadě si doporučujeme sjednat osobní schůzku s realitním poradcem PSN, na které projednáte vaše požadavky na hledanou nemovitost a společnost vám tak může nabídnout nemovitost na míru, plně vyhovující vašim potřebám a ještě vám tak ušetří čas, který byste jinak věnovali prohlídkám nemovitostí, které by zcela neodpovídaly vašim představám. Poté se domluvíte s realitním poradcem na prohlídce nemovitosti.

V případě, že se rozhodnete nebytový prostor pronajmout, bude pro vás následně připravena nájemní smlouva, kterou budete uzavírat přímo s PSN jakožto vlastníkem nemovitosti. Po uzavření nájemní smlouvy se pak již můžete stěhovat do nových, reprezentačních prostor vaší firmy.

Pro  odpovědného majitele firmy budou kanceláře v Praze jistě dobrou vizitkou i působivým prvkem při jednáních z obchodními partnery.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.