16.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Pronájem kanceláří v Praze

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 16|07|2015

Pokud podnikáte a potřebujete přemístit firmu, popřípadě nějakou společnost zakládáte a hledáte reprezentační sídlo, můžete si vybrat z bohaté nabídky pronájmu kanceláří mezinárodních standardů, které má ve svém portfoliu developerská společnost PSN.

Zárukou kvality i dobrého obchodu je již dvatcetičtyřletá historie společnosti PSN, která jako přímý majitel celé široké škály nemovitostí pro podnikání, ale i pro bydlení, garantuje svým klientům velmi výhodné podmínky při pronájmu i při prodeji, detailní informace o každé nemovitosti a kompletní servis s obchodním případem spojený.

Pronájem kanceláří Praha

Pro každou prosperující a stále rostoucí firmu by mělo být jednou z priorit mít sídlo či aktivní pobočku v hlavním městě. Pokud je i ve vašem případě tato potřeba aktuální, podívejte se na nabídku kanceláří k pronájmu v Praze od developera PSN, kde si ze široké škály určitě vyberete prostory, které budou dokonale vyhovovat vašim představám.

Narodni-1_u

K tomu, abyste požadovaný pronájem kanceláří v Praze mohli získat, stačí udělat jen pár jednoduchých kroků. V první řadě si doporučujeme sjednat osobní schůzku s realitním poradcem PSN, na které projednáte vaše požadavky na hledanou nemovitost a společnost vám tak může nabídnout nemovitost na míru, plně vyhovující vašim potřebám a ještě vám tak ušetří čas, který byste jinak věnovali prohlídkám nemovitostí, které by zcela neodpovídaly vašim představám. Poté se domluvíte s realitním poradcem na prohlídce nemovitosti.

V případě, že se rozhodnete nebytový prostor pronajmout, bude pro vás následně připravena nájemní smlouva, kterou budete uzavírat přímo s PSN jakožto vlastníkem nemovitosti. Po uzavření nájemní smlouvy se pak již můžete stěhovat do nových, reprezentačních prostor vaší firmy.

Pro  odpovědného majitele firmy budou kanceláře v Praze jistě dobrou vizitkou i působivým prvkem při jednáních z obchodními partnery.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 769,00 Kč
Vybráno 22.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.