VIRATOMBORDEL
5.3.2021
Kategorie: Společnost

Promoření

Sdílejte článek:

RED HOOK

Včera se ve Sněmovně poslankyně Richterová a poslanec Jiránek ptali slovenského premiéra České republiky, co bude až teď skončí lockdown a on řekl, že co má informace, měl by být ještě pár dní březen, a pak že přijde duben a všichni tam budem.

A my od Hooka jsme rádi, že máme premiéra s vizí, bo co víme jsou i státy, kde maj za premiéry neinformovaný podivíny, kteří vše vedou do prdele takovým fofrem, že tomu i Flesh Gordon obdivně tleská.

Jako já vím, že jsme co se týče čínské chřipky nejhorší na světě, ale je potřeba to vidět v souvislostech.

I ten největší škarohlíd musí uznat, že díky tempu, které jsme pod vedením naší osvícené vlády nasadili, budem za necelé dva měsíce promořeni komplet.

Nenajdete pak v České republice člověka, který by nebyl nakažen. Tím pádem odpadne stupidní testování, trasování, chytrá karanténa a podobný píčoviny.

Všechny restrikce, lockdowny, omezení, buzerace a podobně půjdou na hrnec, protože už nám všem bude všechno jedno.

Zahodíme roušky, šátky a pleny, otevřeme knajpy, vyvalíme sudy a bude dobře.

On už Paulo Coelho řekl, že rozpory většinou skončí v okamžiku, kdy jsou tví spoluobčané v prdeli stejně jako ty.

K tomu bych jen dodal, že pokud všichni budem jednou nohou v hrobě, těžko budem jeden druhému něco závidět.

Tvl.

Já fakt nevím, proč musíme mít ve vedení země takový lachtany.

A do toho se ještě probral pan prezident, popotáhl si kalhoty od pyjama a poprosil své velké kamarády z Ruska a Číny o pomoc. Poprosil by i další, ale on jiné kamarády nemá.

Mi připomíná jednoho modela z Michle, který má taky dva kamarády. Jsou starší než on a on k nim vzhlíží.

Nosí jim aktovku a cigára a oni mu za to dávaj tatranku, až ho brní hlava. On je za to vděčnej, bo má pocit, že se mu díky těm velkejm kamarádům lidi míň smějou.

No a tak má přijít vakcína Sputnik a vakcína Švej-ču-žou a celý plán kompletního promoření České republiky to rozjebe.

Což nám od Hooka nepřijde správné.

Jo.

Zaznamenal jsem akci pana miliardáře Sehnala, jak si opatřil lejstro, že dělá lapiducha a díky tomu dostal západní vakcínu a je v ouklendu a tak jako uklouzne každý, kdo jsi bez viny hoď dlažkou a co jsem o něm četl, pan Sehnal je chlap rovina, snílek, vizionář, dobrodruh, nespoutaný jinoch, tulák po hvězdách, něžný barbar a podobně a já naprosto chápu, že takový člověk má pocit, že jeho místo na slunci musí být o něco futrovanější, než toho, kdo jen sedí na zahrádce, leje pivo a čte si Káju Maříka.

Takže bych mu nevyčítal nic. Z výčtu toho čím vším je, lze soudit, že je už potrefenej dost.

Mno.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli až budem všichni nakažení, pojedem někam výlet. Jsem jim řekl, že určitě. A budem se mačkat mezi lidma a bude to moc fajn. Se těšej.

Dnes je nevlídno. Lezavo a pochmourno. Ale to přejde. Jaro je tu, hned jak skončí lockdown…))

To je zatím vše.

  • Zelený Škraloup, FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 595 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,46 out of 5)
Loading...
politicon.cz
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)