migrants
18.9.2018
Kategorie: Politika

Promigrační mašinérie jede na plné obrátky

Sdílejte článek:

VÁCLAV MUSÍLEK

Útok na Maďarsko za porušování evropských hodnot, pod nimiž si každý představuje něco jiného, je pro unijní věrchušku pouze dobrou kouřovou clonou. Vědí, že případnou sankci by musely schválit všechny členské státy, což minimálně v případě Polska nepřichází v úvahu. Bylo by hezké napsat, že i v případě Česka, ale naše realita je mnohem rozmazanější.

O co nyní evropským lídrům jde především, vyplývá ze středečního prohlášení Merkelové. Ta žádá vyšší stupeň solidarity k lidem, kteří do Evropy přicházejí a k naší povinnosti „umožnit legální migraci, abychom pomohli zemím v potížích.“ Cesta je podle německé kancléřsky jenom jedna; země, jež tvoří vnější hranice EU, se musejí vzdát některých činností při kontrole hranic a předat je Bruselu.

Prostě se z ilegálních migrantů udělají legální a pokud je nepřijmete, porušujete mezinárodní právo. Problém bude vyřešen. Proud nových Evropanů, nezatížených naší kulturou, tradicemi, zvyky a hodnotami – nikoli domnělými unijními, ale těmi po staletí formovanými v prostředí evropské křesťanské civilizace – pomůže moudrým vládcům a jejich politickým, mediálním a akademickým nohsledům konečně překonat neblahé dědictví nechápavých národů. A především jejich překonaných a za vše neblahé odpovědných politických uspořádání, tedy národních států.

Hned vzápětí volá vrchní evropský komisař Juncker po posílení ochrany vnějších hranic unie. Jak? Jak jinak než potlačením pravomocí států na úkor Bruselu. A konkrétní plán už je také na stole. Učinit z Frontexu žoldáckou armádu s velením zodpovědným Evropské komisi a s právem operovat po celém unijním prostoru. „Chtějí nám sebrat klíč od vchodu,“ říká maďarský premiér a dodává: „Nedělejme si iluze, pustí sem migranty.”

Aby migračního tlaku nebylo málo, v OSN se jisto jistě schválí dokument, který postaví ekonomické migranty na stejnou úroveň s těmi, kterým jde opravdu o život. Volání pestrobarevných progresivistů v šíleném Evropském parlamentu po otevření cest k legální migraci tak dostává další dávku anabolik. Migrace se tak stane dalším lidským právem, co na tom, že pro budoucnost evropské civilizace smrtícím.

ZDROJ: Václav Musilek, bývalý starosta Prahy 8, FB

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.