ZEMANKSCM
25.2.2018
Kategorie: Humor

Projev Miloše Zemana na sjezdu komunistů v roce 2018

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VODVÁŘKA

“Soudruzi a soudružky, především vám chci poděkovat za vaši odhodlanost a výdrž, s nimiž jste absolvovali posledních 30 let.

 

Nebyla to snadná doba. Po listopadu 1989, kdy jste byli odstaveni od absolutní moci, došlo v naší zemi k mnoha změnám. Já sám jsem tomu přispěl svým článkem v Technické magazínu, kde jsem vás osočil z toho, že jste naši zem přivedli tak říkajíc zugrund. Že ta čísla nebyla až tak správná a že sloužila ke zvýšení revoluční aktivity mas, věděl už váš guru Uljanov, který si také nedělal nějaké vrásky s pravdou. Koneckonců vy sami víte, že pravda a lež jsou v komunistickém pojetí účelově zaměnitelné veličiny. Nicméně – pokud můžete – přijměte mou omluvu.

/Pauza pro frenetický potlesk/

Víte dobře, že poslední léta ve funkci věnuji neutuchající snahu vrátit naši zemi do správného směru, který se po onom nešťastném datu vychýlil. Tak třeba to prokleté Bohumínské usnesení, že s vámi nesmí moje mateřská strana spolupracovat. Jak říkám, jen idiot nemění své názory. I když se mi podařilo ČSSD politicky neutralizovat, přece jen ještě přežívá a její spojení s vámi má již svou historickou paralelu. Zatím to ještě nelze tak úplně říci, ale co takhle netříštit levicové síly a dát se dohromady?

/pauza pro zpočátku váhavý, ale postupně sílící potlesk, přičemž se bude bedlivě sledovat, kdo vstane pro standing ovations jako první/

Máme společné přátele a společné nepřátele. Víte dobře, jak přes svůj zdravotní hendikep neúnavně navštěvuji Peking a Moskvu. Tam je nutné hledat budoucnost, vždyť přece Čína je tou zemí, kterou je třeba studovat pro její demokratické zřízení, kde každý má možnost vyjádřit svůj názor. Rusko naopak vede v “neutralizaci” nepohodlných jedinců, skrytých pod pojmem novinář. Víte dobře, co si o těch pitomcích a idiotech myslím. A naplno říkám.

/zde dlouhá pauza pro potlesk, délka bude stačit starším pro odskočení na WC/

Vím, že někteří jste zasmušilí po vašem posledním volebním výsledku. Chci vás povzbudit, tak nějak soudružsky poklepat po rameni. Vždyť právě nyní je čas vzpomenout na ty ryzí bolševické začátky, kdy malá strana změnila obrovskou zemi. Nic není nemožné. Přece vám, zkušeným harcovníkům, nemusím radit. Letos je to právě 70 let, kdy jste násilně převzali moc ve státě. Historie se neptá, jak jste to dokázali, kolik lidí jste přitom vyhnali a zabili. Gottwaldovské třísky při kácení lesa. To celonárodní nadšení při budování státu. Ten stoprocentní odpor vůči kapitalistickému Západu a příklon k zářným zítřkům na Východě. Vždyť i já jsem byl jedním z Vás, i když jste mne posléze zavrhli a vyhodili.

/opět frenetický potlesk a skandování: promiň, promiň/

Nevadí, odpouštím vám

/další potlesk ve stoje/

Nyní je čas dát se do práce. Já sám – jak dobře víte – pracuji neúnavně na navrácení těch správných pořádků. Budu do omrzení jmenovat vašeho /pardon našeho/ soudruha do čela vlády. Ty bláboly kavárenských pomatenců, že jde o morální kreaturu, je nutné přehlížet s bohorovným klidem a poukazem na jeho volební zisk. Je škoda, že nedostal o cosi více, mohli jsme tak nějak jiným směrem dosáhnout téhož, bez té křeče, že se bude muset spojit buď s vámi, nebo s mým dalším novým kamarádem Tomiem, s kterým je tak báječné si potykat a popovídat. Doba již uzrála na zcela nové tváře, ne ty, které blebtají cosi o morálce vedoucích osob. Jde o vyčpělé zboží, které už nikdo nechce. Je to chvíle i pro vás, protože lidé už tak nějak pozapomněli na vaše činy. Komu dnes cosi říká Vítězný únor, jáchymovské doly na uran, normalizace?

/opět dlouhotrvající potlesk/.

Naším cílem je dosáhnout opětovného spojení s Východem. Nelze to udělat tak nějak přímo, máme přece ty zatracené smlouvy s EU a NATO. Tady je čas a prostor na vaši trpělivou práci. Neustále připomínat, co všechno je u nás špatně, jak se nedaří, jak jsou dělníci vykořisťováni zahraničním kapitálem a jak se propadáme stále níže a níže. To, že je to nesmysl, víme. Ale jak zní ten bonmot se stokrát opakovanou lží?

Soudruzi a soudružky, přeji vašemu sjezdu úspěch. Do čela si zvolte takové, co – stejně jako já – budou kašlat na nějaké ústavní principy, co budou říkat jakékoliv nehoráznosti, zpochybňovat naše soudy, tupit veřejnoprávní média a občas tu a tam prohodí nějaké to ostřejší slůvko, na které se tak těší tety a strejdové na náměstích, kamkoliv přijedu. Vždyť to jsou přece vaše zbraně, s kterými jste vítězili nejen v onom slavném roce 1948.

Je čas vrátit se ke kořenům.

/Potlesk trvající dlouho a dlouho a dlouho…../

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 210 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 2,68 out of 5)
Loading...