babiszemanvirrousky
24.3.2020
Kategorie: Politika

Projev: Babiš (Mára) – Zeman 10:0

Sdílejte článek:

ZDENĚK BÁRTA

Jak má vypadat projev v této situaci předvedl včera Mára ústy Babiše. Babiš řekl přesně to, co měl v této situaci říci. A je úplně jedno, že projev četl z papíru a napsal ho za něho někdo jiný, kdo se ve slovech vyzná mnohem lépe.

Mára a Babiš na rozdíl od Zemana pochopili situaci a za svou práci a přednes si jistě zaslouží pochvalu. Proč by ne? Pokud někdo neví co má říci, nebo nechápe co by měl říci, má si najít někoho kdo to ví. Babiš má svého Máru a za tento proslov mu jistě může vlepit další polibek uznání a vděčnosti. Dobrá práce a i herec se při projevu hodně snažil.

Několikrát jsem kritizoval projev Zemana a dostalo se mi odpovědi, že pokud by Zeman řekl cokoliv, tak to budu kritizovat také. Proč bych měl? Pokud by použil stejná slova jako Babišův Mára ani u něho bych neměl problém dát palec aspoň na chvilku nahoru.

Když se vrátím k projevu Zemana, je pro mě celkem nepochopitelné jak funguje okolí kolem něho, které už ho jinak zcela ovládlo. To mu nikdo nebyl schopen říci, že mele nesmyslnosti a to co říká je zcela nevhodné situaci? Projev byl předtočený a mohl se upravit. Proč se tak nestalo? Proč tak nekvalitní práce i co se týká vizuální provedení, které vypadá jako domácí Ovčáčkovo video.

Sebestředný stařec se asi opravit nenechal a nechce si připustit, že na řečnění spatra už nemá a to ani pod prášky. Při projevu nepůsobil ani trochu klidně a normálně.Jeho pomstychtivá nenávist vůči jiným ho už zcela ovládla a vlastně to nikdy nebylo jinak.Opravdu smutný konec nyní poškozené loutky v rukách všehoschopných lidí. Máme se ještě na co těšit. Světlo na konci tunelu je ovšem každý den jasnější….

Projev mu nikdo schopnější nepřipravil a jak to dopadlo, už všichni víme. Projev v této době byl velkou šancí. Zeman ji zcela promarnil a Babiš využil. K čemu…? To ukáže budoucnost. Možná ke ve všemu,nebo také k ničemu.Další události rychle následují a překrývají se. Čeká nás velmi těžká doba, mnohé domácnosti už počítají ztráty a obávají se nejasné budoucnosti. Ty bez úspor z dob ekonomického růstu půjdou bohužel brzy ke dnu. Dárek od čínských soudruhů – čínská chřipka nejen nás bude stát velmi mnoho. Za něj jim jistě nikdo poníženě a s vděčností ruce líbat nebude. Nebo snad ANO? Volby jsou ještě hodně daleko, ještě osmnáct hypotečních splátek….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 376 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 3,32 out of 5)
Loading...
politicon.cz
101 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.