internet-of-things
13.1.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Prodej webu může nastartovat úspěšné podnikání

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR)

Každý, kdo chce vydělávat na internetu, má dvě možnosti: začít od nuly, nebo koupit zavedený internetový projekt s prokazatelnými výsledky. Napadá vás, proč by vlastně někdo nabízel prodej webu, který mu vydělává?

Pro prodej webu samozřejmě existují pádné důvody. Někdy se stane, že majitelé potřebují narychlo velký kapitál, setkají se s životní krizí, kvůli níž se musí webu vzdát, nebo spustí výnosnější projekt a na ten starý už nemají čas. Důvodů je spousta.

Pozor na prodej webu za účelem zisku

Na druhou stranu je potřeba uvést, že nachytat se je opravdu snadné. Hodně často se na internetu prodávají weby s prakticky nulovou historií, které byly vytvořeny pouze za účelem prodeje. O SEO jejich majitel ani neslyšel, v horším případě jsou některé části WordPress šablony ještě nepřeložené z angličtiny.

Na co se tedy dívat?

prodejwebu

Prodej webu

Možná znáte české i zahraniční stránky, které zprostředkovávají prodej webu. Pokud se tam vydáte pátrat, dobře si inzerované stránky prověřte. Podívejte se na ně a vše si proklikejte. Zkuste si je i vygooglit, abyste viděli, zdali je vyhledávač vůbec indexuje. Každý déle fungující webový projekt má v dnešní době také aspoň účet na Facebooku a nejspíš o něm existují i jiné digitální zmínky. Dohledáte něco takového?

Kde přesně hledat?

Čas od času není špatné se porozhlédnout i na méně navštěvovaných webech. Nemusíte sledovat zrovna největší webová tržiště, kde se to často hemží nekvalitními projekty vytvořenými právě jen za účelem následného prodeje.

Menší web trh obvykle nabídne spolehlivější produkty, protože někdo kontroluje, co všechno za inzeráty je vkládáno. To je i případ obchodu s online magazíny, e-shopy a dalším internetovým podnikáním na Forstyllus.cz. Momentálně jsou tam k prodeji dva online magazíny za slušnou cenu a součástí prodeje je také dokument plný rad pro začínající internetové podnikatele.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.