internet-of-things
13.1.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Prodej webu může nastartovat úspěšné podnikání

Sdílejte článek:

(PR)

Každý, kdo chce vydělávat na internetu, má dvě možnosti: začít od nuly, nebo koupit zavedený internetový projekt s prokazatelnými výsledky. Napadá vás, proč by vlastně někdo nabízel prodej webu, který mu vydělává?

Pro prodej webu samozřejmě existují pádné důvody. Někdy se stane, že majitelé potřebují narychlo velký kapitál, setkají se s životní krizí, kvůli níž se musí webu vzdát, nebo spustí výnosnější projekt a na ten starý už nemají čas. Důvodů je spousta.

Pozor na prodej webu za účelem zisku

Na druhou stranu je potřeba uvést, že nachytat se je opravdu snadné. Hodně často se na internetu prodávají weby s prakticky nulovou historií, které byly vytvořeny pouze za účelem prodeje. O SEO jejich majitel ani neslyšel, v horším případě jsou některé části WordPress šablony ještě nepřeložené z angličtiny.

Na co se tedy dívat?

prodejwebu

Prodej webu

Možná znáte české i zahraniční stránky, které zprostředkovávají prodej webu. Pokud se tam vydáte pátrat, dobře si inzerované stránky prověřte. Podívejte se na ně a vše si proklikejte. Zkuste si je i vygooglit, abyste viděli, zdali je vyhledávač vůbec indexuje. Každý déle fungující webový projekt má v dnešní době také aspoň účet na Facebooku a nejspíš o něm existují i jiné digitální zmínky. Dohledáte něco takového?

Kde přesně hledat?

Čas od času není špatné se porozhlédnout i na méně navštěvovaných webech. Nemusíte sledovat zrovna největší webová tržiště, kde se to často hemží nekvalitními projekty vytvořenými právě jen za účelem následného prodeje.

Menší web trh obvykle nabídne spolehlivější produkty, protože někdo kontroluje, co všechno za inzeráty je vkládáno. To je i případ obchodu s online magazíny, e-shopy a dalším internetovým podnikáním na Forstyllus.cz. Momentálně jsou tam k prodeji dva online magazíny za slušnou cenu a součástí prodeje je také dokument plný rad pro začínající internetové podnikatele.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 116 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...