30.10.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Prodej a nákup aut přímo mezi majiteli je tou nejlepší volbou

Sdílejte článek:

(PR) 30|10|2015

Pořídit si úplně nové auto je drahou záležitostí, a tak mnoho lidí volí raději nákup ojetého vozu. Většina z nich se přitom obrátí na služby autobazarů. A stejně tak tam obvykle zamíří i člověk, který chce svůj vůz prodat. Možná je to o něco jednodušší způsob, než se snažit prodat nebo koupit vůz na vlastní pěst, ale rozhodně to není výhodné. Nejlepší je nákup a prodej přímo mezi majiteli vozidel. Ani ten už nemusí být nijak složitý, když využijete inzerce automobilů na stránkách Fairplayauto.cz. Tady najdete auta s cenou bez provize, pomoc od profesionálů i chytrého online autorádce.

Autobazar není výhodný …

U autobazaru se vám dostane služeb jako auto inzerce, poradenství nebo financování, avšak vždy v takové podobě, která je výhodná právě pro danou firmu. Stejně tak všechny smlouvy jsou nastaveny tím způsobem, aby chránily zájmy společnosti, nikoliv prodávajícího nebo kupujícího. A ještě za to zaplatíte tučnou provizi. Prodávající dostane za svůj vůz o hodně nižší částku, než je jeho reálná hodnota, kupující naopak zaplatí o dost více, než by musel. Autobazar přece musí přece nějak vydělávat, že? Často se přitom bohužel přistupuje i k nekalým praktikám, jako je omlazování vozidel, stáčení tachometru nebo maskování havarovaných automobilů.

car_wallpaper_hd

… vyplatí se obchodovat napřímo!

U přímého prodeje je vše jinak, auto bez bazaru se skutečně vyplatí. Prodávající a kupující se férově dohodnou na ceně, která vyhovuje oběma, a samozřejmě neplatí nikomu žádné provize. Díky tomu na tom vydělají obě strany. Navíc se nemusí zavázat pochybnou smlouvou, což snižuje možná rizika. Pokud chcete svůj vůz prodat, jednoduše si na webu Fairplayauto.cz vložíte inzerát a už jen čekáte na zájemce. Kupujícímu je k dispozici intuitivní autorádce, který z nabídky vozidel vybere ta, která odpovídají požadovanému profilu a možnostem. Profesionálové pak pomohou s výběrem vozu, mechanickou kontrolou, s jeho historií skrze CEBIA za zvýhodněnou cenu, legislativou nebo financováním či výhodným pojištěním. A to vše bez jakékoliv marže z prodejní ceny.

Prodávejte a nakupujte svá vozidla napřímo bez zprostředkovatele. Obchodovat automobily na Fairplayauto.cz se opravdu vyplatí!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 334 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.