30.7.2013
Kategorie: Společnost

Proces s RWU. Co je to za politický establishment, který se bojí i několika mladých žen?!

Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ 30|07|2013

Přesně za týden začne u pražského soudu proces proti 15 mladým ženám, které byly sdruženy v neformálním sdružení Resistance Women Unity. Obžalované mladé dámy se údajně dopouštěly v letech 2007-9 propagace nacismu, fašismu jednak na veřejnosti, tak v soukromí. Každý, kdo je se situací v ČR obeznámen, ale ví, že se o žádný boj proti neonacismu nejedná. Je to jen další z procesů politicky korektních „neomarxistických pseudo elit“, jak zlikvidovat politickou konkurenci a politické protivníky. A musí to již být s pravdoláskou nahnuté, když se bojí i několika ženských… Ano, několika obyčejných žen….mezi nimiž je například zdravotní sestra, žena na mateřské, pošťačka, právnička, či účetní… tak podle pravdolásky vypadá ona vážná „hrozba“ pro demokracii.

 

 

Obžaloba připomíná komunistické procesy

 

Ty mladé ženy se dopustily údajně řady zločinů a přečinů, na které se vztahuje „pověstný“ paragraf 260 a za to jim hrozí několikaleté nepodmíněné tresty odnětí svobody. Vždyť považte, čeho se tyhle rozvracečky našich pokojných domovů údajně dopustily – v rámci veřejných shromáždění například – držení megafonu na veřejném vystoupení, demonstrace proti nezávislosti „Kosova“. Hlavní neonacistické rejdy ale podle všeho probíhaly v soukromí – ať to byl dětský den, či mikulášská besídka! Každý pravdoláskař, nebo politicky korektní neziskovkář musí uznat, že tohle „občanská společnost“ nemůže trpět! Vždyť co všechno se tam mohlo udát?! Děti pod dohledem vlastních rodičů nejspíš asi chtěly na dětském dni závodit v soutěži o nejlepší portrét H. Wessela, či (nedej Bože) samotného A. Hitlera. Nebo snad dokonce anděl na mikulášské besídce mohl mít hitlerovský knírek…a čert pak představoval jistě zakukleného příslušníka SS slovenské divize Der Teufel. Nebo uvažte držení megafonu, vždyť to lze považovat minimálně za vojenský výcvik za účelem „svržení vlády občanské společnosti“. Sice se nic z výše uvedeného ze strany obžalovaných neudálo. Jsem si však jist, že „vyhlášení soudní znalci“ z oboru extremismu si s tím poradí a pomocí svých „vědeckých metod“ je pro soud odhalí.

 

 

Co je to za politický establishment, který se bojí i několika mladých žen?!

 

Neomarxistické a nedemokratické pseudo elity (pravda-láska) sice hlásají universálnost a oblíbenost svých ideologií mezi veřejností. Ale zdá se, že to tak nebude. Vždyť jaké nebezpečí představuje pro skutečně svobodnou zemi 15 „holek“, které se jen hlásí především k hodnotovému národnímu konzervativismu?! (jako je vlastenectví, tradiční rodina, či odmítání multikulturalismu, politické korektnosti atd.) Ale i kdyby se tam chtěly říkat cokoliv jiného, tak je to jejich věc – mají zaručenou svobodu projevu. Když opomenu, že skutečně silný stát se přece neobává jiných názorů, tak je ještě větší ubohost vrhnout se na „ženy“, které jsou prostě slabší a nemohou se většinou tak bránit jako muži. Jestli se nějaká politická „elita“ bojí 15 holek, tak je to banda nýmandů a ubožáků a zasluhuje si odstranit! Stejně tak je nechutné, když je politicky korektní mainstream vláčí v bahně účelových pomluv!

 

Ústava jako cár papíru!

 

Vzal jsem si z knihovny Ústavu ČR, kde se píše cosi o „svobodě myšlení, svobodě projevu, či svobodě shromažďování“, nebo jinde se píše o tom, že „stát se nesmí vázat na určitou ideologii“… žádnou jsem myslel, že ani neomarxistickou politickou korektnost. Jaký má Ústava smysl, když se takhle flagrantně porušuje… Doporučoval bych tedy, aby byla příště tištěna pouze na jemném papíru. Pak by se z ní daly balit cigarety, či pro nás nekuřáky by měla možnost využití na toaletě v případě potřeby…. Politikům bych pak doporučil, aby se nedivili, když si na ně policie došlápne za nesmysly, vždyť oni sami to umožnili a léta tolerovali/podporovali v rámci „boje proti neonacismu“…!!! Teď je pozdě „bycha“ honit. Svoboda buď bude pro všechny, nebo nebude nakonec pro nikoho…to snad nemusím nikomu připomínat!!!

 

Pokud ten proces skončí jinak než plným osvobozením obžalovaných, tak se máme na co těšit!! Dneska je to pár mladých žen, zítra to bude odpůrce homosexualismu, feminismu, ekologismu, multikulturalismu… a pozítří zase majitel pekárny, nebo autoservisu…..

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 55 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...