MIGRANTISISMM
1.9.2017
Kategorie: Politika

Proč zrovna Niger a Čad?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Jistě jste už zaregistrovali novou “protiuprchlickou” iniciativu velkých států EU. Ne? Francouzský prezident Emmanuel Macron, německá kancléřka Angela Merkelová, španělský premiér Mariano Rajoy a předseda italské vlády Paolo Gentilon se přece tohle pondělí sešli, aby projednali zpřísnění opatření proti nelegální migraci. (třeba zde).

A jak si to zpřísnění představují? Jestli jste očekávali, že se už konečně chystají potápět pašerácké lodě, klepnout přes prsty různé Lékaře bez skrupulí a jiné škůdce, nebo že zamýšlejí urychlit návrat těch, kdo se do Evropy dostali nelegálně a na nic nárok nemají…. tak samá voda. Ne. Hodlají v Africe, konkrétně v Nigeru a Čadu, zřídit zvláštní místa, jakési “hotspoty” pod patronátem OSN, na kterých by si vybírali a prověřovali další adepty na azylanty pro Evropu. Další lidi, kteří podle nich mají “právo na azyl”.  A ty by pak dováželi, legálně a bezpečně přímo do Evropy. S plným komfortem.

Neuvěřitelná lumpárna! Dokonce lumpárna a podraz na druhou. Právě kvůli tomu Nigeru a Čadu. Proč? K tomu, abychom pochopili pravou hloubku proradnosti a záškodnictví těchto samozvaných “vůdců” Evropy je zapotřebí si říct pár vědecky podložených, zato však politicky velice nekorektních informací. 

Začněme studií Dr.Richarda Lynna. Je dostupná pouze na internetu (zde – IQ and Global Inequality). Proč, to je zjevné už z jejího názvu: IQ and Global Inequality. Jde totiž o výzkum průměrné inteligence obyvatelstva  různých států světa a o vztah tohoto fenomenu k prosperitě daného státu. Z hlediska současné politické korektnosti není většího kacířství. 

Práce přináší vcelku očekávaný výsledek: nejvyšší inteligenci mají Východní Asiaté, na záda jim těsně dýchají běloši evropského původu. Černoši se, také podle očekávání, umístili na úplném chvostu.Průměrné IQ sledovaných států sestupovalo od 108 (Hongkong) až k 59 (Rovníková Guinea). Tolik Lynnova studie.

Dalším informačním zdrojem nám může být tak zvaný HDI, Human development index. Česky Index lidského rozvoje (zde). Jde o jakýsi ukazatel životní úrovně toho kterého státu světa, vypracovaný odborníky OSN jako prostředek pro posouzení úrovně daného státu. Vychází z klíčových parametrů lidského rozvoje, jako jsou: dlouhý a zdravý život, přístup ke vzdělání a životní standard. Výsledkem bývá tabulka s rozdělením států do čtyř kategorií – od nejvyspělejších, až po ty zcela zkrachovalé. Nejaktuálnější, za rok 2015,  je k dispozici na Wikipedii, a to i česky. (zde) Podívejte se. Je to velice zajímavé čtení. Přinese vám, při podrobnějším studiu,  o světě a o lidstvu takové informace, které by si její tvůrci z OSN snad ani nepřáli šířit. 

Třeba to, že první tabulku (premiantů) vyplňují pouze státy s evropským, nebo východoasijským obyvatelstvem, mezi něž se podařilo vmezeřit jen pár “benzínovým pumpám” typu Kataru.

Pak následují země, ve kterých je jistý podíl evropského a východoasijského obyvatelstva a míšenci těchto lidských linií s domorodci.  Sešup dále pokračuje k rozvojovým zemím. Na horních příčkách jejich seznamu se (očekávatelně) nacházejí země, kde evropské, nebo východoasijské obyvatelstvo alespoň po nějakou dobu působilo.

Určitě vás však nepřekvapí, že státy rovníkové Afriky vyplňují bez vyjímky pouze tu poslední tabulku. Seznam propadlíků. No a pokud jde o zmiňovaný Čad s Nigerem? Tak to se podívejte sami. Až ke dnu. Čad zaujímá 4. místo od konce, pozici 185 a Niger ten seznam naprostých a zoufalých krachestánů s číslem 188 uzavírá. Nic horšího už tam opravdu k mání není. 

Když doplníme, že podíl muslimů činí v Čadu 53% a v Nigeru celých 80%, je obraz zkázy dokonalý. 

Takže, abychom si to shrnuli. Naši moudří vůdcové EU, ano ti, co se nemusí ptát menších zemí na jejich názory, se nám sem rozhodli, v rámci “zpřísnění opatření proti ilegální migraci” dovážet občany Nigeru a Čadu. Obyvatelstvo, nevynikající v průměru nijak  mimořádnou bystrostí, řečeno kulantně (Lynnova studie), zato s takovým souborem vloh, povahových rysů, hodnot, vlastností a náboženství, který jejich státy dostal až na úplný chvost světového seznamu (HDI). Neboť jaké obyvatelstvo, takový stát. Nikdo cizí jim ho nedovedl tam, kde je. 

A proč? Proč vlastně potřebujeme dovážet lidi z rovníkové Afriky? Inu, bajky o prchajících Syřanech jsou již vyčpělé a neudržitelné. Pohádkám o pracovních silách, které jsou nutné pro udržení německých důchodů se už smějí i mentálně hodně nesmělí. Balkánskou cestu ti hnusní východní xenofobové ucpali a italská varianta, prostřednictvím lodí Pašeráků bez hranic, už má taky na kahánku…. Takže jak tu islamizaci urychlit? Nebylo by v takové situaci řešením dovést par set tisíc jednoduchých, kulturou nedotčených, mladých a nadržených bojovníků exotického kmene a vypustit je mezi obyvatelstvo? To by v tom byl čert, aby to nepomohlo. Ostatně víte, že každé dítě, zplozené muslimem je automaticky muslim? 

Jiný výklad, než že jde o plánovitou likvidaci Evropy a její civilizace, na níž její tak zvaní vůdcové aktivně pracují, nedává smysl. Otázkou je, co v takovém spolku děláme my.

vylicil

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.