russianbear
17.4.2018
Kategorie: Doporučujeme, Společnost

Proč vzýváte Rusko?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 2,18 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADA MONA DVORSKÁ

Milí, rovnostářstí milující spoluobčané. Možná by vám mohlo už konečně dojít, že chudá a rozkradená zem plná vlastizrádců, kolaborantů a líných mach, je zem plná ubožáků a žebráků.

Také si položte otázky: Proč když vzýváte Rusko, na dovolenou jezdíte na západ? Proč vy, co nadáváte na muslimy jedete pak do Egypta, Tuniska či Dubaje? Proč vy co chcete rovnost, se chcete dělit vždy jen s těmi co jsou na tom lépe než vy, a také, co vám brání si založit osadu, vesnici, město – vzít tam bezdomáče, nemakačenka, socky – a tam si spolu s nimi hrát na Tábor a husitské kádě až do haleluja allahu akbar?!

A na konec, kolik z vás, co tu nadáváte neustále na Židy, kolik z vás by dokázalo z pouště vydupat kvetoucí zem a nechat se přitom po staletí vraždit, ponižovat či urážet, aniž by se zbláznilo?

Kdo z vás zná dějiny světa, potažmo Ruska a nebo USA, melete tu dokola kecy bolševika Klémy jak jsou Rusáci naši bráškové, jak jsme Slovani a jak jsou USA plné imperialistické cizácké verbeže…

Něco vám napíšu, ne Rusáci, ale občané USA mají naše kořeny, oni odešli dobýt Nový svět z Evropy, byli to příbuzní našich předků, a svou zem vybojovali a vydřeli z ničeho, stokrát ji zalili krví a tisíckrát slzami, na prériích, v bažinách v pouštích i ve skalách vznikl nádherný svět, který vy jim tak závidíte, že ze samé závisti ani nespíte!

Je mi z vás ouzko, jak jste sebestředně hloupí, vědomostně zaostalí a hlavně jak si podřezáváte větev na které sami sedíte! Rusák nám nepřinesl nikdy nic dobrého, jen vnutil světu naše tzv. osvobození až k Plzni a následně nás 45 let okupoval!

Možná to vidíte jako vítězství, ale byla to prohra, sice vypadl nacista, ale zabral nás jeho starší brácha bolševik a ten vyvraždil vyhnal či jinak zpacifikoval elity našeho národa, zbytek pak zlomil, porobil, vygumoval a vy jste výsledek!

HANBA lidu, který volá: “Ať žije ruský okupant!”

(Něco o okupantech)

   
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
265 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.