Senzig
8.12.2021
Kategorie: Společnost

Proč vyvraždil německý otec celou svoji rodinu a pak i sebe?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě jste i vy četli o otci rodiny, který zavraždil svoji manželku a děti a nakonec i sám sebe. Podle současných zjištění je tato rodina jednou z prvních masových obětí systému. Zde je celkem jasné, že otec byl v těžké psychické nepohodě, což vše souvisí se stupňující se totalitní šikanou lidí, kteří odmítají se systémem slepě souhlasit.

 

V Senzigu v König Wusterhausenu v Braniborsku zabil muž nejprve svou ženu, pak své tři děti a nakonec sám sebe. Dopis na rozloučenou od sebevraha – učitele odborné školy (40) je šokující. Vyvraždil rodinu kvůli padělanému certifikátu: bál se, že ztratí své děti nebo bude muset jít do vězení. Rozhodujícím faktorem byla skutečnost, že své ženě poskytl padělaný „očkovací“ certifikát – a případ byl odhalen.

Je to hrozný čin, který nelze ničím ospravedlnit. A přesto je to šokující svědectví o tom, kam to může vést, pokud bude systém pokračovat v eskalaci bez ohledu na důsledky. Počet duševních problémů exploduje, stále více lidí má nejen těžké psychické problémy, ale také se častěji páchají sebevraždy. Po celé měsíce se zvyšuje tlak na ty, kteří se nechtějí účastnit genového experimentu.

Útoky na vybranou skupinu lidí ze strany politiků i médií, ale i rádoby aktivistických celebrit, dochází k dalším eskalacím problému. Drahé testy, očkování na pracovišti a v Německu i ve veřejné dopravě, celostátní očkovací pravidla, zkrácení platnosti certifikátu, naposledy oznámení o trestné „očkovací“ povinnosti během několika měsíců. A stále více zaměstnavatelů požaduje od svých zaměstnanců důkaz o genové injekci. Pravděpodobně také manželka zoufalého muže, který vyvraždil rodinu, jej do práce potřebovala. Aby si udržela práci, její manžel zřejmě covid certifikát zfalšoval, ale padělek byl odhalen a zaměstnavatel absolventky obchodní administrativy se o tom dozvěděl.

Ze strachu, že bude poslán do vězení a už nikdy neuvidí své dcery (10, 8, 4), zřejmě muž zcela přišel o rozum. Zastřelil svou rodinu a nakonec i sebe. Tři týdny před Vánocemi. Pět životů bylo uhašeno v jediném aktu, tři malá děvčátka už nikdy nevyrostou. Celé okolí truchlí, pokládá svíčky a plyšová zvířátka před domem milované rodiny.

Šok byl hluboce pociťován – a začalo obviňování. První uživatelé Twitteru vnímají tragický akt  jako náznak údajné nebezpečnosti kritiků opatření. V kritickém táboře jsou si na druhé straně jedním jistí: tento akt krveprolití by se nestal bez covidové diktatury. Eskalace tlaku, k níž nyní intenzivně po celé EU dochází, jen podněcuje takové činy.

Tragických činů, k nimž dochází v souvislosti s diktaturou, je jistě mnohem víc. Nikdo neví, kolik jedinců už celý ten nátlak nevydrželo a vzali si život, aniž by to bylo někde medializováno. O této rodině se ví právě proto, že otec vzal všechny s sebou. Pokud by zabil jen sám sebe, zřejmě by o tom psal jen regionální tisk. A možná ani ten ne.

Nešlo nakonec tedy zoufalému učiteli o to otevřít oči široké veřejnosti tak hrůzným činem, kdy muž zavraždil i vlastní dcery zřejmě v jistotě, že je beztak žádná budoucnost nečeká?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 973 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)