9.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Proč vyrazit na dovolenou s obytným autem?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 09|07|2015

Už vás nebaví typický model dovolené, kde jste celý týden zavřeni na jednom jediném pokoji, navštěvujete tu samou pláž a stravujete se ve stereotypně vyhlížejícím podniku? Nudí vás tyto výlety a rádi byste v letošním roce oživili rodinné cestování? V takovém případě vás jistě zaujme půjčovna obytných vozů.

Novodobý trend rozmáhající se mezi mladými, starými, svobodnými i početnými rodinami. Možnost vyjet kamkoliv bez jakýchkoliv zábran, bez omezování a bez hranic.

Spoustu nových a nevšedních zážitků vám přinese společnost MAXCARAVAN, u níž si vyberete jeden ze dvou luxusních modelů obytných aut.

Zapomeňte na cestu, jeďte na vlastní pěst

Proč se sužovat a omezovat řadou nařízení konkrétní cestovní kanceláře, když lze za dobrodružstvím vyrazit zcela volně. Navíc jste naprosto nezávislí. Každý den si zastavíte, kde budete chtít a přesně na tom místě se i vyspíte.

Dovolená, během níž poznáte daleko více, než je obvyklé. Všechny dny vyhrazené pro rodinu máte plně ve své moci a je jenom na vás, kde a jak je strávíte.

bg-hp

Pronájem luxusních obytných vozů

Zahledíte-li se do vozového parku uvedeného specialisty, jistě vašemu oku neuniknou dva populární a pro cestování naprosto exkluzivní vozy.

· Sunlight T68

· Sunlight A72

Obytné a dostatečně prostorné zázemí, v němž naleznete jídelní soupravu, satelit, televizor, couvací kameru nebo zatahovací markýzy. Potřebné soukromí si vytvoříte na libovolném místě v Čechách či v zahraničí.

Pronájem obytných aut je doprovázen i spoustou bonusů.

· Dálniční známka v ČR

· Ekologická známka potřebná v Německu

· Slevové karty

· Havarijní a zákonné pojištění v ceně

Získejte řadu nadstandardních služeb

Neomezujte se z pohledu navštíveného státu nebo počtu najetých kilometrů. Rozhodnete-li se pro pronájem obytných vozů od firmy MAXCARAVAN, určitě se můžete spolehnout na jejich prvotřídní technický stav, neboť prochází důkladnými servisními prohlídkami.

Starat se ostatně nemusíte ani o svoje vlastní vozidlo, které lze parkovat přímo v sídle společnosti, dokud se nevrátíte ze své nezapomenutelné dovolené s obytným autem.

Značka vozů Dethleffsu Sunlight je dlouhodobě prověřená a na trhu s obytnými vozidly a přináší ten největší luxus, jemuž se lze oddávat již od 2 100 Kč za jediný den.

Vydejte se obytným vozem kamkoliv

Letní sezóna je již v plném proudu. Neotálejte s rezervací obytného vozu na vámi plánovaný termín a užívejte si zcela netradiční dovolenou. Vyměňte cestovní kancelář za luxusní a pohodlné zázemí, se kterým se dopravíte kamkoliv budete chtít.

Půjčovna obytných vozů ostatně neopomíná ani na stálé a pravidelné zákazníky, jež mohou získat věrnostní kartu s příjemnou slevou. Další z důvodů, proč vyrazit na dovolenou v obytném domečku právě s výše uvedených specialistou.

Neotálejte, dovolená snů se již netrpělivě blíží.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.