bures
9.10.2016
Kategorie: Společnost

Proč vyhrál volby agent (Ne)Bureš?

Sdílejte článek:

RICHARD PERMAN

Tak nám zase agent Bureš vyhrál volby. A zase jsem ani od jednoho politologa, sociologa, či jiného experta v ČT neslyšel pořádné vysvětlení proč je tomu tak. Jak je možné, že člověk s prokazatelně špatnou minulostí může takto oslovovat voliče a čím je vlastně oslovuje.

Marně jsem bádal po nějakém uceleném vyjádření tohoto tvora a nenašel jsem nic. Pouze hraní na ty nejtemnější pudy člověka, jako je závist, zloba a nenávist k někomu úspěšnějšímu. A v tom je zakopaný pes. Ty takzvané zavedené politické strany dokázaly lidem za těch 25 let tak znechutit politiku, demokracii a svobodu rozhodování, že většina obyčejných lidí, jak voliče s oblibou nazýval buldozer Jyrka, a zejména ti starší, vzpomínají na reálsocialismus let osmdesátých, který jim agent Bureš svým chováním, vyjadřováním a neprogramem svého hnutí naprosto správně a řekl bych i cíleně připomíná.

A tak voliči, kteří tajně házeli dříve hlas komunistům, ho dnes veřejně háží Burešovi, protože ten s těma hospodskejma a dalšíma parazitama, co je okrádají rázně zatočí.

K nim se přidali voliči ČSSD, kteří už mají Sobotky plné zuby a agent Bureš jim připomíná staré časy, kdy volby byly ještě povinné.

Bohužel je v tomto státě 60% voličů, kterým je zřejmě úplně všechno jedno a nebo možná potajmu doufají, že to ten agent Bureš dokáže otočit zpátky k tomu socialismu bez jejich přispění, a oni, ač budou rádi, že tomu tak je, budou ale moci po hospodách, které ponesou jméno Agrofertu pokřikovat : koho jste si zvolili, toho máte.

K čemu však povede vláda jednoho muže, který zcela jasně říká, že chce mít celý stát pod svojí kontrolou, jsme v nedávných dějinách párkrát viděli. Můžeme se smát, že individua jako Šafr, Janda, Rejžek a další propadají panice, ale upřímně řečeno, začínám z toho mít taky nepříjemný pocit.

ZDROJ: Richard Perman

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 223 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...