virglobalsvet
4.5.2020
Kategorie: Politika

Proč vlády tohoto světa selhaly?

Sdílejte článek:

JAN BERWID-BURQUOY

Čtu-li zprávy předních lékařských kapacit západní polokoule, včetně USA, propadám domněnce, že tzv. „Corona Crisis“ je spíše legendou, než hmatatelnou skutečností.

První příznaky se prý projevily již v prosinci 2019 v Číně. Tam je údajně její původ. Jak se tam však tato choroba, o které doposud v dějinách světa nebyla ani zmínka, dostala?

Vzápětí je registrován virus v Itálii, Španělsku a Řecku. Jak se tam však korona, takovou raketovou rychlostí a v takovém masovém měřítku, z Číny dostala? Tyto premisy postrádají jakoukoli logiku.

Protože státy jako Itálie, Španělsko a Řecko jsou nejblíže africkému kontinentu, deduktivně by vyplývalo z dané konstelace, že nemoc pochází s největší pravděpodobností z Afriky. Ovšem, když „smrtelný virus“ pochází z Afriky a patrně nejprve postihl ony okolní státy, jak se tedy takovou vesmírnou rychlostí dostal právě do Číny?

Ačkoli vlády, nejen Itálie, Španělska a Řecka, nýbrž posléze také Rakouska a SRN o výskytu choroby na svém území věděly, přesto nepodnikly vůbec nic pro to, aby její šíření bylo izolováno a tak se mohli nositelé viru volně pohybovat celé měsíce všude po světě, aniž by byl proveden jeden jediný zákrok.

Teprve, když onemocnění dosáhlo masových rozměrů, začaly vlády této planety nasazovat opatření, která jsou, podle názorů předních lékařských kapacit, dokonale směšná: nošení obličejové roušky, odstup 2 metry od sebe (začíná se dokonce uvažovat o 3 až 5 metrech) a zákaz kulturních, tak jako sportovních akcí.

Vlády tedy situaci neřeší, nic je nenapadá a pouze na situaci reagují.

Jejich bezradnost je patrná, takže vyvolává u obyvatelstva paniku (masové veřejné protesty – „Žádáme, aby vláda dodržovala ústavní svobody – Nejsme rukojmí vlády!“).

Mnoho lékařských kapacit se shoduje v nesmyslnosti daných opatření: Roušky nikoho před ničím nechrání a odstupy jsou zbytečné, protože virus „neskáče od jedné osoby na druhou jako závodní kůň“. Rovněž prý doposud není úplně jasné, co to „koronavirus“ vlastně je. Prý se skládá ze tří substancí vytvářejících chřipkové onemocnění. To znamená, že pakliže se u někoho prokáže jeden z těchto symptomů, je dotyčná osoba označena jako „koronární pacient“, ačkoliv jím vůbec není.

Němečtí lékaři protestují: Jak se mohl víc než každý druhý pacient uzdravit ze „smrtelné choroby“ a to ještě v tak krátké době? Facit: Tito lidé onou chorobou vůbec neonemocněli.

U nebožtíků byly diagnostikovány ještě další smrtelné příznaky chorob, takže není zjistitelné, na co oni pacienti vlastně zemřeli.

V Berlíně-Špadavě, kde máme rodinnou vilku, je údajně 228 nakažených, 173 se uzdravilo a jeden pacient prý zemřel. Jednalo se o 95letého stařečka, který trpěl ještě dalšími čtyřmi smrtelnými chorobami. Příčina úmrtí je sice u něho naprosto nejasná, ale statisticky je veden jako oběť „koronaviru“. Pakliže se 173 pacientů uzdravilo, kde je těch zbývajících 55 nakažených?

S mojí manželkou jsme se vydali pátrat po okolních nemocnicích, kde nám unisono sdělili, že zdravé pacienty propustili a nemocné žádné nemají, takže počet 55 není ničím prokazatelný…

„Otec německého hospodářského zázraku“ a německý ministr hospodářství, Ludwig Erhard, kdysi prohlásil: „Nikdy nevěř statistikám, které jsi sám nepadělal!“.

Jeden z nejlepších amerických lékařů, Rashid A. Buttar, prohlašuje: „Kdyby se ze všech nynějších opatření proti viru covid-19 nic neučinilo, statistická čísla by se nezměnila. Dosavadní opatření nechrání nikoho před ničím. Je nutná vakcína, pakliže covid-19 v nějaké přesně zjistitelné formě vůbec existuje.“

Já nejsem lékař, nýbrž politolog a historik. Ovšem, osobně se domnívám, že koronavirus není žádným aktuálním subjektem, nýbrž koronavirus, coby druh chřipkové onemocnění je zde již od nepaměti, ale objevili jsme ho teprve teď. Na chřipku ve světovém měřítku ročně umírá cca. 4.000.000 pacientů. Tento počet je až desetinásobně vyšší než statistická čísla ve vztahu na úmrtí korona virem covid-19.

Tragédie vždy nastává, když se z „vládních vůdců“ stanou pouhý vládní úředníci. Pověřte vládního úředníka, aby uvedl ve skutek geniální myšlenku a on místo toho vymyslí formulář. Vlády tohoto světa budou trvat na svých opatřeních a jedna vše přesně kopíruje od té druhé. Tuto transparentní a internacionální neznalost alias neschopnost nazývají „mezinárodní solidarita“. Rukojmí těchto opatření jsou občané, kteří tím byli připravení o svá ústavní práva – právo volného pohybu, právo sdružovat se atd.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 14 333,00 Kč
Vybráno 40.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 936 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 3,11 out of 5)
Loading...
politicon.cz
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.