nouzovystav
22.11.2020
Kategorie: Společnost

Proč trvá nouzový stav?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPřestože i podle vysloveně z prstu vycucaných údajů klesá počet nakažených koronavirem, byl opět prodloužen nouzový stav. Je s podivem, že hlučná opozice nakonec vždy umožní vládě udělat to, co tato chce. K ANO se totiž pokaždé někdo přidá, což platí i tehdy, pokud se neshodují samotné koaliční strany. Když vypadnou socialisté, přikloní se na stranu předsedy vlády samotná ODS. Navíc sněmovna se schází vždy v takovém počtu a složení, že vládní návrhy prostě projdou. Ostatně různé koalice na úrovni krajů a měst ukazují, že spolu mohou existovat i ve sněmovně naprosto znepřátelené subjekty. Přiznejme si už konečně, že tady nejde o nic jiného než o to udržení se u koryta za každou cenu. Absolutní absence morálky je evidentní.

Nouzový stav by měl být skutečně výjimečnou situací. Ta nevznikla, ale byla záměrně vytvořena. Covid-19 se stal nástrojem použitelným k prosazení mnoha změn. Neexistující pandemie vytvořená spoluprací mezi politiky a médii obkroužila téměř celou zeměkouli, někde se otočila i 2x. Vzhledem k tomu, že ve Spojených státech a v Evropě je z pohledu elit třeba udělat změn nejvíce a místní obyvatelstvo by je za normálních okolností mohlo odmítnout v klidu přijmout, udělala se z koronaviru krize. V první fázi se otestovalo, kam až lze zajít, ve druhé už se nekompromisně mění ústavy a do odpůrců se střílí gumovými projektily a používají se vodní děla. Jestliže na jaře působily úvahy o povinném očkování jako fake news, na podzim již vlády o vakcinaci hovoří jako o jisté a nezpochybnitelné perspektivě spojené s naprosto nevídaným omezováním svobody těch, kteří odmítnou nechat do sebe vpravit naprosto škodlivou vakcínu. Samozřejmě schválené budou ty, které si Deep State vybralo. Myslíte li si, že byste si zajeli do Ruska či zaletěli do Číny pro tu jejich, to abyste naplnili literu zákona, jste na omylu. Tu Vám do uvažovaného covidpasu nezapíšou. Není to ta správná.

U vakcín, na jejichž tvorbě a výrobě se podílí Bill Gates a americký epidemiolog Fauci, už se ani neskrývá po jejich použití vliv na změnu Vaší DNA. Samotný Gates přiznává, že u poměrně vysokého procenta ,,očkovaných“ dojde k nevratným zdravotním problémům. Ve světě internetu a sociálních sítí však odpůrci vakcinace pátrali ještě dále a uveřejnili mnohem závažnější dopady očkování, než je ,,jen“ několikaprocentní jistota zdravotních následků. Složení nedostatečně otestovaných a o to prosazovanějších vakcín je natolik problematické, že rozumně uvažující lidé udělají vše pro svou ochranu a pro své děti též, a odmítnou vakcinaci. Takže je třeba změnit ústavy jednotlivých zemí tak, aby se tito odpůrci chovali protiprávně a byli postižitelní. Vakcíny jsou totiž nejen skutečně dobře fungující byznys, ale zároveň nástroj k změnám příštím. Úzký okruh nejmocnějších elit se shoduje na tom, že je třeba snížit počet obyvatel na celé planetě, změnit jeho složení a umožnit naprogramování zbytku. A stejní lidé stojí i za nastalou situací a prosazováním vakcinace. Ještě chcete preparát od Billa Gatese?

Nouzový stav má tedy minimálně dva důvody. Ani jeden není spojený s ochranou zdraví obyvatelstva. První je umožnit změny zákonů tak, aby si toho nikdo moc nevšimnul, takže se vytváří hysterie kolem covidu pomocí počtů nakažených a mrtvých. Mluví se o zavřených školách, zákazu vycházení, přeplněných poloprázdných nemocnicích, média to jedou dokola už třičtvrtě roku. Mezitím se však mění zákony a připravuje represe na odpůrce. O tom se hovoří minimálně. Byl vypuštěn Kraken v podobě všeobecného strachu. Druhým je poté naděje, kterou má znamenat vakcinace. Ta má zajistit uvolnění sevření, ovšem jen pro ty, kteří se podřídí. Veřejně už se neskrývá zákaz cestování pro neposlušné, povinnost nosit nadále roušky, přijdou další možnosti. Třeba u dětí povinnost nechat je očkovat, aby mohly navštěvovat školy, u dospělých se bez potvrzení nemusíte dostat do obchodů, k nájemnímu bydlení či mít možnost získat zaměstnání. Ostatně na Slovensku už tento pilotní projekt běží. Naopak Dánové se vzepřeli na začátku a podařilo se jim zajistit zrušení zákona o povinném očkování. Všichni samozřejmě víme, že Evropská unie bude chtít postupovat současně ve všech členských státech stejně. Takže se tlak bude stupňovat a slovenský model prosazovat i do dalších států.

Průvodním jevem nouzového stavu je likvidace střední třídy. Právě ta by mohla být nejvíce problematická ve chvíli, kdy by lidé vyšli do ulic. Nouzový stav ji ve velké míře poškodil natolik, že je na několik let dopředu paralyzována. Dorazit ji bude snadné, k tomu už stačí pouhá Finanční správa. Kdo se tedy udržel nad hladinou, bude smeten posledním nejjednodušším nástrojem. Prvním krokem bylo u nás tiché navýšení minimální mzdy, což znamená vyšší odvody za zaměstnance do státní pokladny. Navíc vláda si připravila prostor pro nabírání nových státních zaměstnanců, přibude dalších 30 000 lidí, kteří nebudou nic produkovat, ale budou placeni státem. Státní zaměstnanec je mnohem ovladatelnější a povolnější než kdokoliv ve ,,zpupné“ střední podnikatelské sféře. S korporacemi se stát vždy nějak dohodne. A nakonec v EU prosazovaný další posun odchodu do důchodu a máme tu velmi nepěknou perspektivu. Nouzový stav tak splňuje všechny představy a touhy, které do něj jeho tvůrci vložili. A tím se i vysvětluje, proč je snaha udržet ho co nejdéle.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 029 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)