zdravipojisteni
22.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Proč si platíme zdravotní pojištění?

Sdílejte článek:
MIROSLAV SLÁDEK
Vysoká komisařka OSN pro lidská práva a bývalá chilská prezidentka Michelle Bacheletová oznámila, že vysílá do Itálie a Rakouska speciální týmy, které budou zkoumat situaci migrantů v těchto zemích. Požaduje také novou migrační politiku, která by zajistila bezpečnou dopravu migrantů do Evropy.

 

Je mi naprostou záhadou, proč se do evropských záležitostí míchá nějaká paní z Chile. Copak oni přijímají nějaké přivandrovalce? Zajímalo by mne, zda by ta komisařka vozila přivandrovalce do Chile a tam místním vysvětlovala, že je mají ze svého živit!

Řešení: okamžitě přestat financovat OSN, což my republikáni požadujeme již od roku 1990.

Španělská ministryně zdravotnictví se přidala a prosazuje mimo jiné, že zdraví nezná hranice, a proto by měli všichni přivandrovalci bez ohledu na jejich status, tedy ať legální nebo nelegální plnou zdravotní péči hrazenou státem.

Proč platíme zdravotní pojištění, při pouhém opomenutí jsme trestáni a částky narůstají do obrovských rozměrů, protože si k nim přirazí desítky tisíc exekutoři? My zde žijeme, my platíme daně a z našich daní budeme zajišťovat bezplatnou zdravotní péči přivandrovalcům? Proč se my vlastně na našich cestách pojišťujeme? Když se nám něco stane třeba v tom Španělsku a nejsme pojištěni tak po nás vyžadují a v případě absence pojistky následně vymáhají ohromné částky za poskytnutou zdravotní péči. A přivandrovalci ji mají mít zdarma?

Řešení: sjednotit se v pasivním odporu a přestat také platit zdravotní pojištění s tím, že musí platit rovnost před zákonem, a tedy stejný metr na všechny, starousedlíky i nově příchozí.

Všechny tyto šílenosti, které jsou namířeny proti původním Evropanům, chce Evropská komise v čele s notorickým alkoholikem přeměnit v zákon, který posílí pravomoci unijní pohraniční agentury Frontex a zvýší do dvou let její stavy z 1500 na deset tisíc osob. Tito ozbrojenci budou moci vykonávat svou činnost i proti vůli jednotlivých národních států. Budou tedy určovat imigrační politiku, vnucovat státům přivandrovalce a zamítat jakékoliv deportace, aniž by to národní státy mohly ovlivnit. Kolik času zbývá do prvního zatýkání národních politiků agenty Frontexu? Mám na mysli samozřejmě maďarské, italské a jim podobné. Čeští a poločeští politici mít strach nemusí, kde by Evropská komise sehnala takové zbabělé kolaboranty obelhávající vlastní občany a udržující zemi v srdci Evropy v naprosté klidu a zahnívání.

Evropy se ujímá vláda tmy s pachem smrti.

 

Autor: Miroslav Sládek 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 14 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.