RESPIRATORROUSKA
21.2.2021
Kategorie: Společnost

Proč si na pusu nenasadím respirátor?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Nevím jak vy, ale já toho mám plné zuby. Nehodlám poslouchat a tolerovat kdejakého politického magora či psychopata, který neví, jak už by zničil českého člověka. V nejhorším případě jsou řízeni nějakém darebákem shora a poslouchají jak hodinky a podílí se na genocidě našeho národa, protože nic jiného to není.

Jsme ničeni zdravotně po stránce fyzické i po stránce psychické. Jak mi někdo z těch darebáků vysvětlí, že naši praktiční doktoři jsou zabarikádovaní ve svých ordinacích a pokud vám něco je, musíte se spojit mejlem či esemeskou. Od kdy se angína léčí přes mobil? Vy řeknete co vám je a recept vám přijde do mobilu. No to je naprosto neuvěřitelné a já vím, na čemu je máme. Na hovno. Uvolněte léky na recept a už je vůbec nemusíme obtěžovat.

Tady se dělá zdravotníkům svatozář kolem hlavy, ale já to tak nevidím. Když projdu třeba kolem naší nemocnice, tak spodní patro je prázdné. Tam kde se dříve tlačili pacienti, tam je pusto. Spousta zubařů sedí doma na prdeli a raději ani nedutá, ale ani neordinuje. Tak to jsme jako kde? Někde v pralese? Máme si pořídit babku kořenářku a dědka kováře? Tak v tomto mám já obrovské štěstí, protože můj pan stomatolog funguje celou dobu falešné pandemie na 100%.

Proč si na pusu nenasadím respirátor? Protože ještě pořád nejsem sebevrah. Protože FFP2 respirátory nikdy nebyly navrhnuté na ochranu před viry. Výrobci a úřady na to výslovně upozorňují.  Maximální doba nošení FFP2 respirátorů maximálně 2 hodiny s následnou dobou zotavení minimálně 30 minut a pro FFP respirátory bez výdechového ventilu je maximální doba nošení dokonce 75 minut – s následnou minimální dobou zotavení 30 minut. Nesprávné používaní nebo nedodržování tohoto návodu na použití může vést k nemoci, vážnému zranění nebo k smrti. Nejraději bych je nasadila celé sněmovně na hubu, sedla si proti nim, donutila je dělat dřepy a s chutí bych se dívala na rychlé kolabování těch rádoby lidí ve sněmovně.

Jak mi chtějí vysvětlit, že jsme nosili rok na puse věc naprosto k ničemu. Jejich rozhodnutí o respirátorech, nanorouškách, nebo dvojité roušce byl poslední hřebíček rakve do mojí trpělivosti. Jejich vyhrožování pokutou je mi naprosto lhostejné, protože jsem ochotna se s nimi soudit.

Snad je ještě dost lidí, co mají rozum, a nenechají si zabíjet děti a vnoučata. Nejen že z nich rostou psychicky neodolní lidé, ale bohužel i bez pořádného vzdělání a jako „třešničku na dortu“ dostali dušení se v respirátorech. Tak pořád nedělejte nic, ono vás to dostane. Víte, že jsou psychiatrické léčebny plné a čeká se na umístění? To je horší jak čekat na operaci bolavého kolene či kyčle a to vše se odsunuje a všem je to fuk. Hlavně že roste prodej dezinfekcí a blbostí na pusu. Přeberte si to jak chcete, jde jen o váš život, takže nejde o nic?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 509 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz
192 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.