33047-seo-byznys (1)
27.4.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Proč SEO pomáhá byznysu?

Sdílejte článek:

Na úvod jen zmíníme, že SEO představuje optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. V praxi to znamená, že pokud máte webovou stránku s firemní prezentací, kde nabízíte službu nebo máte elektronický eshop na prodej produktů, tak potřebujete hlavně něco prodat neboli udělat byznys. K tomu potřebujete vyšší návštěvnost webových stránek, být více na očích. Co proto tedy udělat?

Jak tedy SEO pomáhá byznysu?

Tím že optimalizujete webové stránky, tak se zobrazují ve vyhledávači Seznam.cz a Google.cz na lepších pozicích a to v případě, že někdo hledá vaší službu, produkt nebo název firmy. To by mohl ale udělat každý, že? Pointa je v tom, že SEO není vůbec jednoduché. Každá firma by se chtěla prezentovat ne předních pozicích a rýžovat z vysoké poptávky.

SEO přenechte specialistům

SEO představuje proces od analýzy klíčových slov, úpravu on-page faktorů a pravidelné správě off-page faktorů neboli budování zpětných odkazů. Tato činnost je však natolik odborná, že pokud se tomu nebude věnovat SEO specialista, tak v lepším případě jen investujete dost času na to, aby jste si o této problematice zjistili dostatek informací a mohli oslovit toho správného SEO specialistu.

Co dělá SEO specialista?

Správný SEO specialista Vám udělá analýzu a navrhne strategii jak propagovat webovou stránku na míru. Zjistí tedy v jakém stavu je aktuálně webová stránka, čeho chcete dosáhnout, jaké máte možnosti a navrhne konkrétní plán, jak toho dosáhnout v určitém časovém horizontu a kolik budou náklady.

Jak vybrat SEO specialistu?

Zkuste si nejdříve odpovědět na dvě otázky. Znáte nějakého SEO specialistu? Máte na některého SEO specialistu dobré reference od známých, kterým třeba i úspěšně pomohl? Doporučujeme obecně někoho, kdo je z Vašeho města nebo okolí, protože osobní kontakt hodně napoví a sami si uděláte představu, jestli bude spolupráce fungovat nebo ne. Příklad, pokud chcete SEO specialistu z Ostravy a okolí, tak mrkněte na web www.seokonzult.cz, kde freelancer Tomáš Stýskala Vás určitě nasměruje na správnou cestou, případně najdete alespoň více informací.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.