VIRTEST
26.8.2021
Kategorie: Společnost

Proč se očkovaní nemusejí testovat? Je to poslední bonus, který zbyl

Sdílejte článek:

JANA ZWYRTEK HAMPLOVÁ

Nenastal čas, aby plošné testování nahradil plošný odpor proti němu? Není tu epidemie, není tu pandemie. Národ je zdravý. Stav pandemické pohotovosti měl být dáno zrušen.

Chodí mi mnoho dotazů – hlavně na to, proč očkovaní nemusejí na testy, když mohou být též pozitivní a ostatní nakazit, a proč se oficiálně nesledují data právě o očkovaných (jak funguje), a proč se vědecky nezkoumá, na co kdo opravdu zemřel. Odpověď, samozřejmě ironicky, bude velmi konkrétní – NEVÍM! Respektive tuším, ale je to neradostné konstatování. Plošné testování už tu dávno nemělo b ýt pro nikoho. Jenže tím by se ztratil pro očkované poslední bonus, který tu zbyl. Všechny ostatní totiž postupně padly, a lživá “tečka” za padesát milionů už taky neběží. Očkování není tečkou. Očkovaný může nadále onemocnět. Očkovaný může nadále nemoc roznášet. Tedy – poslední bonus – nemusí se testovat – což je po konstatování předchozích vět vlastně aburdní. Ale účel to plní.

Logiku v opatřeních totiž nelze hledat, protože nejsou už dávno na ochranu našeho zdraví, ale jsou motivována dvěma liniemi – za prve aby dospělé a děti nad 12 let tímto vydíráním nahnali i proti jejich svobodné vůli na ono experimentální očkování (za příslib nenaplnitelného klidu, protože bůh ví, kolik dávek bude třeba, a zda budou nakonec k čemu), a aby se nadále dělaly ve velkém obchody s testy, protože to je druhý super byznys (uplatňovaný nemorálně dokonce i na dětech). A ještě jako vedlejší produkt mají politikové lidi “na povel”, a odklonili jejich pozornost od dotačních kauz, otrav vod a dalších průšvihů úplně jinam. Schválně – zažili jste v poslední době nějaký rozhovor, kde by NEDOŠLO na covid? Já ne.

A pokud jde o testy…. Nejde přece dávno o to testovat důvodně a občas a preventivně, proti čemuž by patrně nikdo nic neměl, ale jde o to testovat plošně a “furt” a všude. Za situace, kdy tu dávno NENÍ žádná pandemie ani epidemie, což paradoxně prokazuje ono plošné testování. Národ je zdravý – což se nehodí, tedy jej musíme nadále děsit, že sice teď zdravý je, ale být nemusí, a ono “zavření doma” hrozí stále. Svatá prostoto…

Opravdu doufám, že jednou jim to za ty nedozírné škody na zdraví lidí, na kterém se podepisuje stres a bránění normálnímu životu, na ekonomice, protože všechno to kolem tahá stovky milionů z kapes nás všech, na ničení základních právních hodnot civilizované společnosti, kdy náš život přestává být náš a demokracie hyne, historie spočítá. Nebo někoho zavřou. Protože ono těm nahoře je zoufalství lidí dole úplně jedno – oni na pravidla zvysoka kašlou. Protože ví, že jsou dávno zbytečná. Takže roušky jen před kamerami, a jinak družná zábava… Viz záběry rozesmátých politiků z Bruselu a jinde. A co povídám, už ani před těmi kamerami. Demonstrace rozesmáté novodobé šlechty na filmovém festivalu budiž odpovědí na to, čím jsme skutečně ohroženi – covid to rozhodně není.

Doufám jen, že z toho všeho svět definitivně “nezblbne”, a neskočí jim na to tzv. navždy. Demokracie má sice své mouchy, a není dokonalá, ale zatím ještě nikdo nic lepšího nevymyslel. To říkal už Winston Churchill. A že se v tyto měsíce láme chleba právě o ni, na to vemte jed. Rozdělit lid, aby si šel vzájemně “po krku”, na to kdysi sloužila barva kůže, pak rasa, pak rudá knížka, a dnes to je pseudoočkování. A princip je úplně stejný. Rozděl, a panuj.

Neskákejme na to, a držme nadále spolu. Poprve v těch školních lavicích od září. Protože segregace těch nejzranitelnějších – dětí – je neodpustitelná a nepřijatelná. Je to první věc, kterou bychom měli odmítnout – také plošně a naprosto kategoricky. A vidělo by se – jak by bylo to šílené Opatření najednou cárem papíru, a jak by ta sebejistota těch nahoře byla náhle ta tam.

A co by se mohlo stát nejhoršího? Kdybychom v zájmu pseudoklidu nás dospělých obětovali ty netestované děti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 16 033,00 Kč
Vybráno 45.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 867 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
155 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)