15522-profile400-black
12.11.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Proč se headhunter hodí i špičkovému IT odborníkovi

Sdílejte článek:

(PR) 12|11|2015

Každý dobrý programátor si umí najít práci snadno. Je to pravda? V oboru IT je dnes hodně zajímavé uplatnění. IT pracovníci mají na výběr mnoho nadstandardně placených pozic. Bezesporu. Proto si mohou programátoři a vývojáři myslet, že nepotřebují služby headhuterů. Ale opak je pravdou. Na trhu jsou firmy, které každý programátor a vývojář nezná. Může je poznat díky dobrému headhunterovi. Špičkoví programátoři se díky headhuterům dostávají k exkluzivním nabídkám spolupráce, které se jim doposud vyhýbaly. Kvalitní headhunter umí odvést velmi užitečný kus práce, která pomůže každému.

Doporučení od headhuntera má jistou váhu

Doporučení a reference mají váhu. To je jasné každému. Způsobů hledání nové práce je mnoho. Spoustu lidí v IT hledá nové příležitosti pomocí osobních kontaktů, známých a rodiny. Na mnoho programátorů zbývá hledání na inzertních serverech a fórech. Nebo přímo na stránkách firem. Oslovit firmu je jednoduché. Ale existuje ještě jednodušší a efektivnější způsob. Oslovit firmu prostřednictvím headhuntera. Doporučení od kvalifikovaného headhuntera má mnohem větší váhu.

Headhunter dává tipy na zajímavé a bohaté firmy

Profesionální headhunter má kvalitní kontakty. Je schopen zprostředkovat nabídky práce, které nejsou veřejné. Tyto nabídky mohou každému programátorovi zajistit mnohem lepší výdělky. Za zmínku stojí další faktor. Služby dobrých headhunterů se draze platí. Zaplatit headhuntera si mohou dovolit jen bohaté a bonitní firmy. Headhuteři tedy automaticky nabízí práci pouze v zajímavých a úspěšných firmách. Headhunter umí perfektně spárovat požadavky lidí a možnosti firem.

Možnost diskrétně prozkoumat trh

Vyhledávání nové pracovní příležitosti je pro mnohé lidi diskrétní a soukromá informace. Plánovanou změnou práce se mnozí neradi chlubí. Headhunter může zajistit nezávazné prozkoumání pracovního trhu v IT. Využití služeb headhuntera je naprosto diskrétní, dobře zná situaci na trhu, vnitrofiremní vztahy, platy, detaily o konkrétních pozicích a další užitečné informace. Z těchto důvodů je šance na získání zajímavého, ale zároveň i velmi dobře honorovaného zaměstnání daleko vyšší, pokud využijete pomoci headhuntera.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 136,00 Kč
Vybráno 6.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 22 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.