strachprotiproudu
30.3.2021
Kategorie: Společnost

Proč se bojíte žít?

Sdílejte článek:

NATÁLIE G.

Pokud se bojíte BEZPŘÍZNAKOVÉHO viru, kvůli , kterému se musíte nechat nejprve otestovat , aby jste zjistili, zda ho vůbec máte … Proč tedy vůbec žijete? Proč teda nezalezete pod zem nebo do bunkru? Proč otravujete život lidem, kteří chtějí žít? Berete nás za hrozbu veřejného zdraví?

.
Vy nás ohrožujete! Každý den. Vaším strachem. Zdraví lidé musí být izolováni, zdraví lidé se nemohou setkávat se svými příbuznými. Tohle vám přijde normální? Kvůli hypochondrům, kteří věří všemu, co jim debilizátor poví, spousta lidí přestala žít.

My čumíme už rok na vaše zakryté tváře, na vaše vražedné oči. Kdyby jste mohli tak nás zabijete pohledem za to když zakašleme, za to že nemáme dusítka, za to , že chceme žít. Svobodu jste vyměnili za bezpečnost. A my jsme nezodpovědní sobci? To vy jste ti sobci. Manipulanti. Zatahujete ostatní lidi do strachu z této odporné agendy, která devastuje lidské životy. Agendy, která bere svobodu jako “hrozbu” pro celou společnost. A my jsme blázni?

Jste hypochondři , kteří se bojí i rýmy, angíny, složí je obyčejná bolest v krku. Kvůli vám nemůžou lidé navštěvovat rodiny. Jste zalezlí v bublině strachu, využíváte emoční techniku, že když někdo zemře, můžeme za to my. Že jsou nemocnice přeplněné kvůli nám. Jste normální? Toto je totální PSYCHOLOGICKÁ OPERACE, davová psychóza. Svým jednáním manipulujete ostatní.

Víte vůbec proč lidé umírají? Víte vůbec, že se očkuje a testuje? A nebo si jen neumíte spojit souvislosti? Plno lidí vám to sežralo, ale plno lidí se sebou nenechá vorat! Pokud se bojíte, zalezte pod zem a už nevylejzejte. Nepruďte nás s respirátorama a vůbec s celou touhle agendou. Vy jste hrozba pro celou společnost, neboť se podílíte na genocidě lidstva. Ať už vědomě či nevědomě. Některým z vás tato situace vyhovuje. Vy se jednou budete zodpovídat před samotným Bohem. Nezatahujte nás do své psychózy.

Pro vás se stala stokrát opakovaná LEŽ pravdou. Máte zatemněnou mysl a nenecháte si tuto lež nikým vyvrátit. Protože se bojíte. ALE ČEHO? ČEHO? Smrti. Bojíte se smrti, jste jako prázdné nádoby bez duše. Raději jste uvěřili falešným číslům , grafům, statistikám, křivkám jako v ekonomice…jste zkrátka hypochondři a oni to vědí. Oni vědí, že polovina lidstva se bojí rýmy. Kolik lidí na světě se bojí obyčejné rýmy..a obzvlášť chlapi! Proto se říkalo vždy “rýmička”. Vždy si dělali lidé srandu z chřipky nebo tak všeobecně z těchto nemocí. Teď? Dostanou MRTVICI. Položí je obyčejná bolest v krku, ztráta čichu , chuti..Jako by toto nebylo při chřipce! Nojo, chřipka vlastně zmizela. Neexistuje. Zažili jste někdy chřipku vůbec? No hypochondři ano, ale zapomněli jak vlastně probíhá. A kecy, že toto je jiné, si můžete nechat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 272 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)