virus-4937553_1280
9.12.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Proč SARS-CoV-2 napadá nejvíce křesťany, Židy, ateisty, šíity, ale sunnity méně?

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDRZde je tabulka 40 zemí seřazených podle počtu úmrtí na covid, kde jsou také uvedeny počty Židů (1), křesťanů (2) a muslimů (3) v těchto zemích. Jsou to kumulativní součty úmrtí za celé období pandemie, přepočtené na 1 milión obyvatel podle (4). Je mezi nimi také šíitský Írán a sunnitské Tunisko, které má ovšem jen 12 mil. obyvatel. Ještě jsme tam přidali Izrael, který je také silně napadený, i když jeho počty úmrtí jsou nižší, asi má velmi dobré zdravotnictví.


Počty Židů jsou uvedeny v tisících, protože je jich velmi málo a počty křesťanů a muslimů jsou v procentech z jejich počtů v daných zemích.

Početúmrtí1 Početúmrtí2

Počty Židů jsme tam dali proto, aby bylo jasné, kdo je v této válce napadený a také, že v této skupině 41 zemí žije 89 % ze všech Židů na světě. Zbývající jsou hlavně v Kanadě a Austrálii.
Může se namítnout, proč zde není ani zmínka o budhistech nebo hinduistech, ti přece také nejsou zde napadeni. Zde nejsou, protože v těchto zemích nežijí. Ve svých zemích jsou také napadeni, ale ne tak intenzivně.

Ještě můžeme zmínit, kde vznikly nebo byly poprvé zaznamenány známé varianty obav, které způsobily úmrtí, které jsou v této tabulce uvedeny:

Britská Alfa – jihovýchodní Anglie
Jihoafrická Beta – křesťanská JAR
Brazilská Gama – P1, Maunas, Brazílie
Indická Delta – varianta vznikla rekombinací Alfy a indické B.1.617
Peruánská Lambda – Argentina
Omikron – křesťanská Botswana, JAR

To by nám měli vysvětlit naši mikrobiologové, proč takové smrtící varianty vznikají v křesťanských zemích a ne v muslimských, kterých je na světě více. Jenže oni příčiny neřeší, pouze následky, to je jejich specializace.

Džihádisté mají pro to ovšem jednoduché vysvětlení:

 „Stále rostoucí míra Covidu-19, které jsme svědky, je mukou pro nevěřící a přináší radostnou zvěst pro věřící. Ó Mudžahedíne, připrav se s čímkoli, co máš, a vstaň! A udělej to horší pro Kuffara …(5)

Takže nám nezbývá než doufat, že nedopadneme hůř než Američané ve vietnamské válce. Tam kdysi jeden důstojník hlásil na velitelství: „ Máme už 50 mrtvých, ale nepřítele jsme ještě neviděli.“

 

Prameny:

(1) https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDidovsk%C3%A1_populace
(2) https://en.wikipedia.org/wiki/Christianity_by_country
(3) https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_by_country
(4) https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer
(5) https://www.jihadica.com/the-propaganda-of-jihadist-groups-in-the-era-of-covid-19/

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 232 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,12 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)