islamwoman
3.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Proč říkají, že se tam zachází s ženami jako podlidmi?

Sdílejte článek:

LEA VOJTEKOVÁ 

vojtekovaPřed pár dny muž ze Saúdské Arábie zavraždil svou manželku v Pákistánu. Důvod? Viděl její fotografii, na které byla vyfocena (nic choulostivého) s jiným mužem. Takže dotyčný muž si na základě této fotografie řekl, že ho podvádí. Kromě manželky zavraždil i 2 děti, 3 švagrové a tchyni. Svých činů nelituje.

Dnes tady máme další případ. Tentokrát ze Spojených arabských emirátů. Předsedovi vlády utekla manželka do Evropy, kde se schovává a žádá o rozvod. Taky jeho dcera se již 2x pokusila utéct, ale vždy ji chytili a přinutili k návratu.

Ani si raději nechci představovat, co jim musel dělat. Když se manželka i dcera rozhodly takto riskovat. Riskují v podstatě smrt a schovávání do konce života. A to jsou bohaté ženy. Ty chudé nemají absolutně žádnou šanci. Předseda vlády toho “bohatého ráje, kde se nic špatného neděje” už napsal manželce báseň, že je mu jedno, jestli je živá, nebo mrtvá (ooo, je to romantik každým coulem).

Dcera o něm řekla: ,,Můj otec nemůže pokračovat v tom, co nám všem dělá. On je to největší zlo, které jsem v životě potkala, není v něm vůbec nic dobrého. Týrají mě a utiskují celý můj život. Se ženami se tu zachází jako s podlidmi.”

Zeptala bych se všech zastánců této “tolerantní ideologie”: Proč ty ženy utíkají? Proč říkají, že se tam zachází s ženami jako podlidmi? Myslíte, že je nahuckal Putin? Bude to fake news? Vždyť přece na plážích v Dubaji je tak krásně. Sluníčkově. A co jsou tito muslimové zač? To jsou radikálové, nebo ti umírnění? Nebo jen předseda vlády Spojených arabských emirátů špatně pochopil islám?

Autor: Lea Vojtekova-Sofrankova 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 951 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.