islamwoman
3.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Proč říkají, že se tam zachází s ženami jako podlidmi?

Sdílejte článek:

LEA VOJTEKOVÁ 

vojtekovaPřed pár dny muž ze Saúdské Arábie zavraždil svou manželku v Pákistánu. Důvod? Viděl její fotografii, na které byla vyfocena (nic choulostivého) s jiným mužem. Takže dotyčný muž si na základě této fotografie řekl, že ho podvádí. Kromě manželky zavraždil i 2 děti, 3 švagrové a tchyni. Svých činů nelituje.

Dnes tady máme další případ. Tentokrát ze Spojených arabských emirátů. Předsedovi vlády utekla manželka do Evropy, kde se schovává a žádá o rozvod. Taky jeho dcera se již 2x pokusila utéct, ale vždy ji chytili a přinutili k návratu.

Ani si raději nechci představovat, co jim musel dělat. Když se manželka i dcera rozhodly takto riskovat. Riskují v podstatě smrt a schovávání do konce života. A to jsou bohaté ženy. Ty chudé nemají absolutně žádnou šanci. Předseda vlády toho “bohatého ráje, kde se nic špatného neděje” už napsal manželce báseň, že je mu jedno, jestli je živá, nebo mrtvá (ooo, je to romantik každým coulem).

Dcera o něm řekla: ,,Můj otec nemůže pokračovat v tom, co nám všem dělá. On je to největší zlo, které jsem v životě potkala, není v něm vůbec nic dobrého. Týrají mě a utiskují celý můj život. Se ženami se tu zachází jako s podlidmi.”

Zeptala bych se všech zastánců této “tolerantní ideologie”: Proč ty ženy utíkají? Proč říkají, že se tam zachází s ženami jako podlidmi? Myslíte, že je nahuckal Putin? Bude to fake news? Vždyť přece na plážích v Dubaji je tak krásně. Sluníčkově. A co jsou tito muslimové zač? To jsou radikálové, nebo ti umírnění? Nebo jen předseda vlády Spojených arabských emirátů špatně pochopil islám?

Autor: Lea Vojtekova-Sofrankova 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 378,00 Kč
Vybráno 23.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 141 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.