TRUMPRUKA
14.11.2020
Kategorie: Politika

Proč republikánští kandidáti na společné kandidátce s Trumpem vyhráli, a co se tedy muselo stát, že Trump v klíčových státech neuspěl?

Sdílejte článek:

OTA VESELÝ

Předseda americké Federální volební komise (FEC) Trey Trainor poskytl americké televizi Newsmax zásadní vyjádření, že tyto americké prezidentské volby považuje za nelegitimní v důsledku mohutných volebních podvodů. Mezi ně patří především to, že volební okrsky kontrolované demokraty nevpustily do sčítacích místností republikánské pozorovatele, a když je tam později museli pustit na základě soudního příkazu, nepustili je ke sčítacím stolům na vzdálenost 6 stop, tedy necelých 2 metrů, ale byli odsunuti daleko, desítky metrů na opačný konec tělocvičny či kulturního domu, kde sčítání probíhalo. Členové demokratických sčítacích komisí přerušovali neustále sčítání voleb kvůli tomu, že ručně vyplňovali prázdné volební lístky pro Joea Bidena!

125397435_693934764871493_338045086184111947_oSvědecké video zachycuje v uzavřené místnosti člena sčítací komise, jak jsou vyplňovány prázdné volební lístky a ostatní členové komise okolo sedí a hlídají, aby nikdo nepřišel! Donald Trump Jr. na Twitteru oznámil, že až všechno vyplave na povrch v příštích dnech a týdnech, média to už nebudou moci dál popírat a zamlčovat!

Tímto bylo znemožněno, aby pozorovatelé dohlíželi na regulérnost a platnost započítávaných hlasů. Republikáni tak byli de facto postaveni do role lidí 2. kategorie, doslova na principu Apartheidu. Ukradené volby však nebudou ukradené příliš dlouho. Donald Trump zahájil čistku na ministerstvu obrany, konkrétně okolo lidí napojených na Marka Espera, odvolaného ministra obrany. Právě on a několik lidí okolo něho se mělo podílet na spiknutí proti prezidentovi v souvislosti se zfalšovanými volbami. Mnoho novinářů a pozorovatelů si všimlo neuvěřitelného rozporu v amerických volbách. Republikánští kandidáti vyhráli prakticky všechno, co se dalo a přitom…

Republikáni triumfovali na kandidátkách, ale Trump přitom nepochopitelně prohrál s Bidenem!? Republikáni neztratili ani jedno křeslo v kongresu, naopak, dalších 7 jich přidali na úkor demokratů. Republikáni všude triumfovali, ale jejich vůdce a lídr kandidátky č. 1, ten úplně nahoře, který přivedl voliče k triumfu republikánů, tak prý údajně v klíčových státech prohrál, i když právě zde byl největším favoritem. Toto se samozřejmě jeví jako naprostý logický a statistický nesmysl a zavání to obrovským skandálem a podvodem. Je příznačné, že globálně ovládaná média na mainstreamu o tomto nenapíšou ani slovo. Pokud voliči volí kandidáty do kongresu, potom logicky s tím volí i prezidenta. Pokud nevolí prezidenta, potom v drtivé většině případů nevolí ani další kandidáty. Jenže v případě Trumpa to vypadá, jako kdyby miliony voličů masivně volili republikánské kandidáty a kongresmany, ale za prezidenta by volili Bidena, což je naprosto nereálné a nesmyslné. Je sice pravda, že někteří mediálně vypíchnutí republikáni, kteří nenávidí Trumpa, se jistě tak mohli zachovat, ale to jsou skutečně jen výjimky zhrzených republikánů, kteří se např. nedostali na kandidátky apod. Jenže při těchto volbách došlo k tomu, že po celých USA voliči republikánů masivně volili republikánskou kandidátku, ale prý nikoliv Trumpa.

Kdyby Trump byl neoblíbený prezident mezi voliči, odnesla by to celá republikánská strana, to je prostě fakt a realita daná desítkami let zkušeností z voleb v USA. Když vás bude štvát Jan Hamáček, tak také nepůjdete volit ostatní kandidáty ČSSD, to je logické.

Proč tedy republikánští kandidáti na společné kandidátce s Trumpem vyhráli, a co by se tedy muselo stát, aby Trump v klíčových státech neuspěl? Jedinou logickou odpovědí, která se nabízí v první řadě je samozřejmě volební podvod, konkrétně mix několika podvodů. Prvním podvodem je zahazování a likvidace volebních lístků s Trumpem, což bylo řadou svědků již prý prokázáno. Jenže, zahazovat tisíce lístků je problém, takže zřejmě musela přijít na řadu zřejmě i druhá možnost, a to je ruční vypisování prázdných lístků ve prospěch Joe Bidena. Taková činnost je pracná a vyžaduje čas. A právě proto došlo v noci ze 3. na 4. listopadu během volební noci k zastavení sčítání v klíčových státech, kde Donald Trump vedl. Zaměstnanci sčítacích komisí potom celou noc horečně vypisovali nové hlasovací lístky pro Joea Bidena, což ukázala zveřejněné videa skryté kamery, kde bylo vidět usilovné vypisování lístků pro Bidena, zatímco se ostraha klidně procházela okolo, bez jakéhokoliv zájmu. Jenže, tím došlo k výše jmenovanému paradoxu. Zatímco Joe Biden údajně v těchto státech zvítězil, demokratičtí kandidáti na téže kandidátce zcela propadli, totálně vyhořeli, protože pro ně nikdo nehlasoval.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč

Celkem za měsíc: 10 394,- Kč
Vybráno 29.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 064 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)