23.11.2017
Kategorie: Společnost

Proč pro skupinová znásilnění dětí v Evropě hashtag MeToo neplatí?

Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ

Na jedné straně hysterie krásek z hollywoodského sexy průmyslu na filmy, co s perfektním make-upem se vžily do role oběti. Po dvaceti letech si vzpomenou, jak jim kdosi sahal na kolínko. A hned se ozve další: „Mně taky!“

Nechci to zlehčovat. Sexuální harašení se děje a jako žena vím, že příjemné to není. Jenže ani nezačínejme s A, když se snažíme předstírat, že tu není žádné B. Oběťmi sexuálního obtěžování jsou – opravte mne, pokud se mýlím – sexuálně atraktivní ženy. A ty umí velice dobře svého sexappealu využít. I já to umím, proč to nepřiznat. Nemám data, klidně si mne suďte, ale tipuju to na 10% oběti a zbývajících 90% jsou stejné ženy v roli dravce. A muži si jen málokdy stěžují, že.

Pokud jsem začínající filmová hvězdička, mám na to ksichtík i nohy a třeba i špetku talentu, a pozve si mne k sobě filmový producent, co mne může udělat nebo pohřbít a já vím moc dobře o jeho pověsti, mám dvě jednoduché volby. Jdu tam a překousnu, co se stane, protože vím, že se to stane, ale moje kariéra je mi milejší. Pak si dám delší sprchu, nebo jdu ke zpovědi a tak. Nebo tam nejdu. Odmítnu, protože mám svou čest a cudnost. Nevysmívám se slovu cudnost. Ale léta nechat vše běžet, protože sklízím plody toho, co jsem nechala, aby se stalo… a najednou se rozvzpomenu a zničím něčí život do základu?

Všechny ty ženy, které to ty dekády strpěly nesou velkou vinu za každou, která se chytila do stejné pasti.

Další hvězdičky, které se ve filmech objevují obnažené a s těmi, co mají se svými údajnými násilníky před kamerou předstíraný sex, se najednou po letech přiznají, že je “on” obtěžoval? Sáhl na kolínko, no fakt!

Hollywood je továrna na sny, ale zároveň má neskutečně přísná kritéria toho, co je v módě. Jak nejste in, mate utrum. No a zrovna teď je dost blbá doba pro vesměs bílé, vzdělané, úspěšné muže. #MeToo je strašně podivná a nefér móda, kdy věci, dekády v městě Andělů tolerované a prakticky tiše předpokládané, se bombasticky zveličují, aby se věci dávno zapomenuté a promlčené, pokud se kdy staly, vytahují na světlo a ničí se životy a kariéry mužů, kteří jsou často docela jiní, než byli před desíti, dvaceti lety.

Ničí se rodiny. Ničí se filmy. Než přijde zase do módy co já vím, možná znovu být přísným veganem.

A vedle toho se v Evropě drží co možná nejvíc pod pokličkou obří nárůst často brutálních a mnohdy hromadných znásilnění. Oběti jsou ženy. Oběti jsou i muži. Dost často jsou oběťmi děti.

V Británii v několika místech bylo opakovaně a často skupinově znásilněny bílé děti, byly prodávány na sex a policie i po mnoha upozornění od nešťastných rodičů nic neudělala, a tak byly dívky často mladší deseti let znásilněny znovu a znovu. Ve jménu politické korektnosti. Pachateli byli totiž migranti, v naprosté většině muslimové a většinou Pákistánci žijící nebo i narození v Británii. Asi nejhorší zvěrstva se děly v Rotherhamu, nebo minimálně nejdéle. Více než 1400 dětí bylo často opakovaně uneseno a brutálně znásilněno. Skoro třicet let policie i další kryli tyto zločiny, je aby nebyli nařknuti z racismu. Více ZDE. Policie nepomohla, autority včetně sociálních pracovníků, nikdo jim nechtěl naslouchat, aby nebyli nedej bože sami nařknuti, že podporují rasismus. Jen pro představu, pákistánští znásilnovači říkali těm holčičkám “levné maso”.

Obdobně to probíhalo v Rochdale, jen – naštěstí pro oběti i jejich rodiny – “pouze” pár let. Policistka, která se zasadila o to, aby se věc vyšetřovala, byla pod nátlakem kolegů nucena z policie odejít. I tady byli násilníci s kořeny v Bangladéši, Pákistánu, Iráku, Íránu, Indie a Turecka. Více ZDE.

Od té doby bylo sexuálních útoků, často “hrdinně” skupinových a proti dětem nebo starším ženám, opakovaně. Vzpomínáte na polský pár a Rimini? Ti dva asi nikdy nezapomenou.

Z nějakého důvodu se tyto útoky nejvíce dějí v zemích nejvíce obohacenými muslimskými doktory, inženýry a vůbec vzdělanci.

p1Jestli vám ti dva z fotky byli povědomí, tak ano. To jsou ti, kteří hromadně znásilnili ženu ve Švédsku a přitom to živě vysílali na Facebooku. Shodou okolností, kdo by to byl řekl, původně z Afghánistánu.

Celé léto se média snažila přikrášlit a zastřít všechny ty útoky na plaveckých stadionech i jinde. Někde rozdávali legrační náramky “Neznásilňuj mne”, jinde se v tomto duchu pořádaly semináře a vznikaly celé osvětové weby, protože se má za to, že “noví Evropané” prostě nepochopili, že v Evropě to takhle neděláme.

Chci se ptát otců i matek. Jak by bylo vám, kdyby to bylo vaše dítě?

Jak může jeden a tentýž člověk, často jedna a tatáž žena hrdě podporovat ony jedůvky #MeToo kde feminismus jasně říká, že podívat se na ženu jinak než byste se podívali na muže, je hnusné, tak tatáž žena rochnící se blahem při představě multikulturní společnosti, má za to, že zapřít a zatajit mnohahodinové, brutální, skupinové znásilnění je v pořádku, pokud se tak děje, aby se předešlo rasismu a islamofobii.

I když obětí je dítě mladší deseti let!

Milé multikulturní sluníčkové #MeToo dámy,

…dovolte mi jedno upřímné odplivnutí vaším směrem.

jitka-prikrylova73381499_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 193 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...