ZEMANRUSKO
19.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Proč president zbaběle mlčí?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Zatímco celý národ řeší aféru Vrbětice, Miloš Zeman se zbaběle obrnil hradbou mlčení. V plné nahotě se tak opět ukazuje nízký charakter hradního pána. Na přiblblé vypelichané bonmoty jej užije, ale když se má zachovat jako opravdový státník, zaleze do nory.

 

Kdy jindy by měl národ oslovit? Na co čeká? Musí přece vidět, že společnost opět dostala ránu jak z kanónu a stejně tak i česká zahraniční politika. Lidé se hádají, nenávidí, obviňují z kremlobotů či amerických špionů, jedni vyhlašují válku Americe druzí Rusku, celá politická scéna hystericky kvílí, ale Zeman nic. Jen tweet halónovináře Ovčáčka, že se vyjádří za týden.

Nedorazily snad noty z Kremlu? Či je hradní osazenstvo je natolik v panice, že neví kudy kam? Ano, je v této chvíli těžké býti ruským mužikem, chápu. Jenže podání i obsah informací BIS presentovaný pány Babišem a Hamáčkem, mu přeci svým způsobem nahrává. Mohl se z toho lehce vykroutit nějakou urážkou čučkařů a báťuška Putin by mu dal červenou hvězdičku za iniciativu a píli. Proč tak tedy Zeman neučinil?

Zřejmě proto, že má všechny informace a ví, že tentokráte nejspíše BIS trefila do černého. To nejde jen tak přejít nějakým nejapným trapným bonmotem. Obzvláště poté, co Babiš trvá na zveřejnění všech důkazů. Pro Milouše tedy asi blbý. Jeho soudruzi z Kremlu tentokráte asi opravdu přestřelili, byť se celá kauza jeví jako těžko uvěřitelná. Nějaká fela tam je a Zeman to ví. A připodělal se.

Toto prostě není president. To je zbabělá ruská onuce. Čučkař. 

  

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 542 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (49 votes, average: 2,47 out of 5)
Loading...
232 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)