1200px-Letna_stalin_sousosi
25.5.2020
Kategorie: Historie

Proč nekritizuje bolševik Filip, že jeho soudruzi nechali odstřelit památník Stalina?

Sdílejte článek:

BOHUMIL ŘEŘICHA

Proč nekritizuje soudruh Filip, že ti soudruzi, v čele s Václavem Kopeckým, kteří rozhodli postavit pomník Stalinovi zvaný “fronta na maso,” ho nechali sami odstřelit ? A to ruským jestřábům Lavrovovi a spol. nevadí ?

Komunisté ví, že ztrácí dech. Na podzim mají sjezd a už nyní je tam boj kdo z koho, jak to dělali jejich předchůdci celých více jak 40 let. Jedno je pravdou, že i když si jen trochu změnili název kvůli tomu, že neexistuje Československo, nese si současná KSČM stále spoluvinu na zločinech, kdy její předchůdkyně popravovala nevinné lidi, dokonce i hrdiny.Má na svědomí ty, kteří ať už pronásledováním, vězněním a nebo mučením, ztratili životy /včetně samotných komunistů/, tisíce , kteří nemohli vykonávat své profese a tisíce postižených rodin. Minimálně byl postižen během vládnutí komunistů každý desátý občan tehdejšího Československa.

Až do příchodu Hitlera k moci a zákazu KS Německa se snažil Stalin všechny projevy německého nacionalismu podporovat– v domnění, že tím podpoří Německo proti západním demokraciím. Stačí sledovat veřejná vystoupení vůdců KSČ z té doby. Až do podzimu 1935 a změny politiky Kominterny na “Lidovou frontu” to byla KSČ, kdo podporoval všechny požadavky sudetských Němců- a to i požadavky odtržení.”

Komunistům se to podařilo v jiném smyslu, že je po skončení války vyhnali a odcizili jejich majetek v minimální hodnotě stovek miliard, čímž v roce 1946 získali v Čechách tolik hlasů, že v podstatě převzali moc a v únoru 1948 to jen ztvrdili.

V mezinárodním procesu s německými válečnými zločinci v Norimberku vystoupil jako svědek německý průmyslník Arnold Rechberg. Byl to muž, který patřil v Německu mezi odpůrce německo-sovětské vojenské spolupráce a poukázal na skutečnost, že skutečným viníkem příchodu nacistů k moci byl Josef Stalin. Uvedl, že v rámci programu infiltrace NSDAP dostalo 24 000 německých komunistů příkaz vstupu do nacistických bojových organizací SA a SS. Tato operace začala v roce 1930 a skončila v roce 1932. Ze Stalinova podnětu dostala nacistická strana z Moskvy k dispozici 40 000 000 zlatých Říšských marek

Stalinovy dalekosáhlé kalkulace ale v německých podmínkách nevyšly a byly to národy Sovětského svazu, kdo na ně posléze doplatil milionovými oběťmi na životech.

Od roku 1923 byly v Německu tři typy organizací:

  • a/ Výzvědná organizace řízená přímo sovětskou vojenskou rozvědkou
  • b/ Vojenská formace /tak jako u nacistů SA, které měly sloužit za základ budoucí Německé rudé armády
  • c/ Tzv. ZERSETZUNGDIENST, složený z malých jednotek jejichž úkolem byl rozklad Reichswehru.

Bývalá přední německá komunistka Margaret-Buber-Neumann, která strávila dva roky v Gulagu v Karagandě, byla po smlouvě Ribbentrop-Molotov přímo v Brestu-Litevském KGB předána Gestapu. Odkud hned převezena do Ravensbrücku, kde strávila 5 let. Ona, přítelkyně Mileny Jesenské a polská spisovatelka Zofia Romanowski po válce žijící v Paříži dosvědčily , jak se k M.Jesenské chovaly stalinistické české komunistky včetně Gusty Fučíkové.

Bývalý příslušník protikomunistického oddělení prvorepublikového státní policie Kohoutek se stal výslechářem správy vyšetřování StB v Ruzyni a přesně podle pokynů svých řídících orgánů z Moskvy přiváděl pod šibenici celou starou gardu předválečných komunistů se Slánským v čele.

Vývoj lidstva se neobešel bez zákrut a každý způsob vedení společnosti je vždy má a mít bude. Ve známé historii lidstva jsme se však dopracovali k tomu, který je nejlépe ověřitelný tezí, že vlády jsou zodpovědné ovládaným a odvozují svou činnost od jejich vůle.

„Sovětský /pozn. a nynější nacionalistický- imperialistický ruský/ systém tuto zásadu popíral a nadále popírá a úspěšně to aplikuje všude tam, kde se mu podařilo nastolit svůj režim, ve kterém je vláda, ať jakkoli neschopná a udržující obyvatelstvo nejen v ekonomické / ale i politicko-mravně –duchovní/ mizerii a devastaci země nedotknutelná. Pokud tento základ systému nebude změněn, není a nebude dohody mezi Sovětským svazem / nyní Ruskem/ a svobodným světem. Je to paralela tak skvěle popsaná českým spisovatelem Čapkem v jeho válce „Válce s mloky“. Lidé ví, že mloci je nakonec musí zničit, ale v závislosti na svých mravních kánonech o ekonomickém profitu považují spolupráci s mloky za nevyhnutelnou.. Dokud si svobodná část zeměkoule / a především česká společnost/ neuvědomí, že sovětský /nyní ruský/ systém nemá ve XX.století / i ve stoletím XXI./ naší civilizace místo, nebude schopna mu efektivně čelit.“

František August –„V zajetí temna-Sovětská špionážní a podvratná činnost proti Československu v letech 1918-1969“. Maryland USA 1983.

Pokud česká společnost nepochopí, že hlavní příčinou našeho současného stavu je stále bolševizmus, kdy bývalý bolševik je předsedou vlády a společnost, v podstatě verbálně terorizují stalinisté, jako je Vojtěch Filip a spol., tak nemůže doufat v lepší budoucnost. Bez debolševizace Česka, nemůže být ani řeči o jeho skutečném ozdravění, obrození a stát se rovnocenným členem národů Evropy.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 650 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 2,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.