pandemic-4933793SPOLVIR
9.2.2021
Kategorie: Politika

Proč nám nefungují ta opatření proti Covidu vy chudiny?

Sdílejte článek:

MIROSLAV VÁCLAVEK

miroslav-vaclavekCovid v České Republice řádí, jako by se právě utrhl ze řetězu ve wuchanské laboratoři. Počty nakažených neklesají, počty hospitalizovaných jakbysmet, vláda vymýšlí, co by ještě zakázala ale nic nezabírá.

Tak se tomu zkusme podívat na zoubek, proč nic nezabírá ačkoliv v okolních zemích situace rozhodně tak vážná jako u nás není a dokonce se v nich rozvolňuje podnikatelský a veřejný život.

Ministr Blatníček, ano to je ta postavička křepčící s influencery, jakoby jej postihl Tanec Svatého Víta přišel s nápadem, že Covid zastaví zákaz pohybu mezi kraji. Ale pane Blatníčku, do Spojených Arabských Emirátů vám nevadí cestovat? Tam se může? Tedy mezi Středočeským krajem a Prahou by měl platit zákaz pohybu, ale Monča s dcerou v SAE nevadí? Zajímavé. Nu vot, co je zakázáno volovi je povoleno bohovi, vy chudiny.

Je přísný zákaz nacházet se v restauraci, které musí být uzavřeny, ale policejní ředitel spolu s pochybnými osobami oslavujícími narozeniny jakéhosi politicky organizovaného zločince v restauraci nevadí? Aby se vlk poslaneckého mandátu nažral, ale koza Hniličkovy funkce, kde se porcují miliardy zůstala zachována? Opravdu si myslíte, že jsme tak hloupí? Že vám to žereme?

Paní ministryně šumí limuzínou a pronáší moudra, ovšem aniž by měla nasazeny bezpečnostní pásy a poté lže, že prý stála na parkovišti. Přece dodržovat zákony pro ni neplatí, ne? Co si vůbec o této paní má občan myslet? Než to, že celá vláda je jen jakýsi kabaret?

Pan prezident přilétne na summit V4 do Polska a jakožto jediný se mezi zúčastněnými pohybuje bez roušky, ačkoli na jejich užívání naléhá v rozhlasovém interview a ty, kteří je nenosí nazývá velmi nehanlivě. A sám se chová jakoby byl na demonstraci s Danem Hůlkou. Ale copak někdo z vás viděl Putina s rouškou? Pak se jí ani u jeho zaměstnance nedočkáte.

V České Republice dosud nebyla zřízena vakcinační centra, ale času dočasného nedostatku západních a bezpečných vakcín premiér České Republiky využívá k cestám po guberniích Ruské federace v EU. Tedy jezdí se předvádět tady do Maďarska a tady zase do Srbska za zkušenostmi toho, jak očkovat přeludem sputníku namísto toho, aby si zalítl třeba do Izraele, kde by ho organizaci nutné k očkování populace ČR naučili.

Inu, kde není příklad tam není ani následování. Jestli totiž chcete, aby občané brali vážně nařízení vlády pak tato musí jít včetně prezidenta příkladem. Ale když se chová jak se chová, tedy že jde o papalášství ruského rozměru nebo, že osoba s téměř šesti sty tisíci měsíčně jako pan prezident požaduje oběti, aniž by se spokojila po dobu pandemie třeba s polovinu příjmu nemůže chtít po lidech, kteří melou z posledního opak. Ať to taková vláda co nejrychleji zabalí, to je má jediná rada. A když ne, zabalíme to s ní ve volbách my.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 654 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 3,24 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)