PENIZE
19.5.2020
Kategorie: Ekonomika

Proč nám chtějí vzít hotovost

Sdílejte článek:

CV

,, Mít hotovost znamená být svobodný “!

Už delší dobu sleduji snahu elitářů a banksterů sebrat lidem hotovost. Samozřejmě všechno se to děje v zájmu elit a banksterů ,, ochránit “veřejnost před terorismem. Je to však obrovská lež, protože teroristé a podsvětí si okamžitě najdou jiný platební systém (zlato, stříbro). Je to jako v případě odzbrojení obyvatelstva, protože teroristé mají nelegální zbraně. Skutečné příčiny zlikvidování hotovosti jsou úplně jiné a budou mít obrovský dopad na nás.

Vše se děje tzv. ,, salámovou metodou “.

Nejprve začali rušit hotovostní platby a to tak, že v některých zemích se může platit v hotovosti už jen do výše 1 000 eur. Druhým krokem bylo v roce 2019 zrušení 500 eurové bankovky, samozřejmě se šlechetným cílem bojovat proti terorismu a mafii. Nyní zase přišli s placením přes telefony a už se začalo i čipování lidí.

Oč v podstatě jde elitářům ve skutečnosti?

  • Absolutní kontrola všech finančních operací každého člověka v zemi. Mnozí budou namítat, že pokud nejednají protizákoně, tak se nemají čeho bát. Omyl !!! I když v daném čase neděláš nic protizákonného, tak v budoucnu budou tyto informace zdrojem vydírání pokud se začneš vyjadřovat proti tomuto liberálně-fašistickému systému, protože každý chce mít nějaké malé tajemství, které si chce uchovat.
  • Nutnost otevření nových účtů, hlavně důchodců, a tím i vyšší poplatky pro banky. Každý bude muset mít svůj účet, protože jinak přijde velký bratr a bude se ptát proč používáte jeden účet např. dva nebo tři.
  • Donucení k spotřebě, protože pokud se nebude nakupovat nebude neustálý růst (je to liberální mantra). Jelikož nebudete moci vytáhnout peníze z bank a strčit je do ,, polštáře “a tím si šetřit na horší časy, aby vás donutili dělat spotřebu tak vám dají záporné úrokové sazby. No a budete si moci vybrat zda vám každoročně ukradnou nějaké peníze, nebo je raději utratíte.
  • Likvidace odpůrců systému tím, že jejich třeba na měsíc nebo dva odpojí od jejich účtů a budou se vymlouvat třeba na chybu počítače, nebo banky. Víte co to bude znamenat pro jednotlivce a jaké to bude mít následky – vypnutí elektriky, přisaje se na vás Exekutorská mafie a podobné věci. Mnoho lidí si rozmyslí jestli bude něco psát proti systému.
  • Záchrana bank za peníze klientů. Vím, že se to zdá jako úplná hloupost, ale už si banksteři vyzkoušeli na Kypru a nebyly žádné protesty.
  • Znemožnění občanské neposlušnosti neplacením daní a poplatků – peníze v bance nejsou před státem schované, ani nemusí posílat exekutora s policisty k jejich vymožení. Státu bude stačit pokyn, v dnešním digitalizovaném světě snadno a rychle vyřízený, a občan s tím nebude moci nic udělat.

Tolik ve zkratce proč bojovat za hotovost.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2020: *****

Anonymní dárce 800,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavol Hloška 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč

Celkem za měsíc: 6 011,00 Kč
Vybráno 17.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 361 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.