PENIZE
19.5.2020
Kategorie: Ekonomika

Proč nám chtějí vzít hotovost

Sdílejte článek:

CV

,, Mít hotovost znamená být svobodný “!

Už delší dobu sleduji snahu elitářů a banksterů sebrat lidem hotovost. Samozřejmě všechno se to děje v zájmu elit a banksterů ,, ochránit “veřejnost před terorismem. Je to však obrovská lež, protože teroristé a podsvětí si okamžitě najdou jiný platební systém (zlato, stříbro). Je to jako v případě odzbrojení obyvatelstva, protože teroristé mají nelegální zbraně. Skutečné příčiny zlikvidování hotovosti jsou úplně jiné a budou mít obrovský dopad na nás.

Vše se děje tzv. ,, salámovou metodou “.

Nejprve začali rušit hotovostní platby a to tak, že v některých zemích se může platit v hotovosti už jen do výše 1 000 eur. Druhým krokem bylo v roce 2019 zrušení 500 eurové bankovky, samozřejmě se šlechetným cílem bojovat proti terorismu a mafii. Nyní zase přišli s placením přes telefony a už se začalo i čipování lidí.

Oč v podstatě jde elitářům ve skutečnosti?

  • Absolutní kontrola všech finančních operací každého člověka v zemi. Mnozí budou namítat, že pokud nejednají protizákoně, tak se nemají čeho bát. Omyl !!! I když v daném čase neděláš nic protizákonného, tak v budoucnu budou tyto informace zdrojem vydírání pokud se začneš vyjadřovat proti tomuto liberálně-fašistickému systému, protože každý chce mít nějaké malé tajemství, které si chce uchovat.
  • Nutnost otevření nových účtů, hlavně důchodců, a tím i vyšší poplatky pro banky. Každý bude muset mít svůj účet, protože jinak přijde velký bratr a bude se ptát proč používáte jeden účet např. dva nebo tři.
  • Donucení k spotřebě, protože pokud se nebude nakupovat nebude neustálý růst (je to liberální mantra). Jelikož nebudete moci vytáhnout peníze z bank a strčit je do ,, polštáře “a tím si šetřit na horší časy, aby vás donutili dělat spotřebu tak vám dají záporné úrokové sazby. No a budete si moci vybrat zda vám každoročně ukradnou nějaké peníze, nebo je raději utratíte.
  • Likvidace odpůrců systému tím, že jejich třeba na měsíc nebo dva odpojí od jejich účtů a budou se vymlouvat třeba na chybu počítače, nebo banky. Víte co to bude znamenat pro jednotlivce a jaké to bude mít následky – vypnutí elektriky, přisaje se na vás Exekutorská mafie a podobné věci. Mnoho lidí si rozmyslí jestli bude něco psát proti systému.
  • Záchrana bank za peníze klientů. Vím, že se to zdá jako úplná hloupost, ale už si banksteři vyzkoušeli na Kypru a nebyly žádné protesty.
  • Znemožnění občanské neposlušnosti neplacením daní a poplatků – peníze v bance nejsou před státem schované, ani nemusí posílat exekutora s policisty k jejich vymožení. Státu bude stačit pokyn, v dnešním digitalizovaném světě snadno a rychle vyřízený, a občan s tím nebude moci nic udělat.

Tolik ve zkratce proč bojovat za hotovost.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 431 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.