12.8.2015
Kategorie: Společnost

Proč mají politikové nutkavou potřebu se znemožnit?

Sdílejte článek:

JAROMÍR HLUBEK 12|08|2015

Čistě teoreticky se budu etablovat do funkce primátora Prahy. Pominu ostatní úřední záležitosti, důležité i podřadné, kterými se zabývá a budu se věnovat veřejným shromážděním a manifestacím.

V podstatě by mne neměly vůbec zajímat, mám spoustu náměstků, jejich vedoucích odborů a jejich zástupců, kteří tyto marginality řeší, spíš dávají, či nedávají podpisy. Nejraději bych se o nějakých akcích ani nedozvěděl a pokud bych se dozvěděl, nedával bych najevo jakýkoliv postoj.  Naše společnost se vydává za demokratickou a tím je řečeno vše. Pokud demokratická skutečně je, může si pořádat pochody a manifestace kdokoliv.

Příkladně – komunisté, přátelé žehu, pohrobci nacionálního socialismu, odboráři, přívrženci i odpůrci ilegální imigrace, spolek přátel Ronalda Reagana, zelení podporovatelé rudých Khmérů, příznivci Mao Ce Tungova velkého skoku, katolíci, přívrženci i odpůrci individuální dopravy, cyklisté, koloběžkáři, kolotočáři a varietní umělci, pouliční zpěváci, taxikáři, letecký personál, strojvůdci metra a železnic, restauratéři a kavárníci, černoši, indiáni, lidojedové z Nové Guiney, Pygmejové, Obamovští i neobamovští Američané, Putinovští i protiputinovští Rusové, Ukrajinští oligarchové, ale i Čeští oligarchové, bezdomovci, cigáni. Výčet není ani z daleka konečný.

bordeaux-9-juin-2012-cours-aristide-briand-la-gay-pride-la_794479_460x306

Jistě jste uhodli, že mířím na „duhový“pochod. Proč by mne, jako primátora měl zrovna tento zajímat? V podstatě to jsou stejní bloudové jako výše uvedení. Proč bloudové? Protože cítí potřebu se zviditelnit a nestačí jim si nechat své myšlenky a pocity pro sebe, chtějí z toho udělat mediální show, zmanipulovat veřejnost prostřednictvím podplacených médií z peněz daňových poplatníků, kteří o takovou show naprosto nestojí.

 

A teď jsem na řadě já, tedy primátor, mohu se zachovat nestranně a rozumně, jako v ostatních případech nebo ze sebe udělám vyloženého vola. Já být v této funkci udělal bych to první, ať se znemožní samotní aktéři, je to jejich volba a názor nechť si veřejnost utvoří sama. Někteří politikové, ale touží po publicitě, a proto se zachovají naprosto iracionálně, udělají ze sebe voly, možná že neudělají, jelikož jimi již jsou a otevřeně se přihlásí na podporu něčeho naprosto nepřirozeného, odporujícího přírodním zákonům, ba přímo okrajového bez potřeby špetky pozornosti, ale je to cool a bude to pochváleno z EU.

Pokud bych to udělal já, jako primátor, očekával bych tvrdý postoj a odsouzení z vedení strany, která mne do funkce nominovala. Učinil bych straně medvědí službu a sobě konec politické kariéry. To bych si zasloužil.

ZDROJ: Jaromír Hlubek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 51 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...