virglobalsvet
8.6.2020
Kategorie: Společnost

Proč ma Bělorusko lepši vysledky jak my a kdo zakazal Slovincum otevřit hranice?

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

VETVICKAJa vim, že sudruh Lukašenko prohlasil, že u něho v Bělorusku žadna korona neni, bo přece žadna neni vidět. Ja vim, že na koronu doporučil jako prevenci flašku vodky a težku robotu na pozici traktoristy.

Přesto mi připadne zajimave, že se takych prohlašeni koronavirus zleknul a odešel do jinych zemi. A tak ma Bělorusko při stejnem počtu obyvatel sice štyrykrat vyšši nakaženost obyvatelstva, ale počet mrtvych maju o třetinu menši jak my (204 proti 317).

Přimy link na aktualni stavy
Přimy link na aktualni stavy

.

Ale třeba to enem blbě počitaju, znate ty postsovětske země. Vzhledem k temu, že “dyktator” Lukašenko nezastavil fotbalovu ani hokejovu ligu, nezrušil kulturu ani nezakazal lidem chodit do hospody, tak by se dalo přemyšlat o tym, jestli nezrobili naši sudruzi jakusik chybu a jestli ju nerobi aji nadale, když dusi a buzeruju lidi nesmyslnyma požadavkama, trvaju na tym, že korona přichaza do hospod po 23. hodině a zatimco v hytlermarketu možete byt namačkani vedle sebe ve frontě na maso, na koncertě musite stat na značkach.

Jestli by si neměl Drajfus s Červenačkem zrobit vylet do Minska a prostudovat, jak se taky virus zastavuje. Nevim, jestli by na cosik přišli, ale třeba by si je tam už nechali, což tež neni špatna varianta.

A ještě by mě zajimalo, kdo koordynoval vladni opatřeni po celem světě, že všecky vlady, ať už islamske, křesťanske, afrycke nebo ostrovni, zavedly naprosto stejna opatřeni a podřizly ekonomiku. U nas se v nestřežene chvili Červenaček proflaknul, že se jednalo o nejmenovaneho chytreho chlopa, kery se přihlasil u vlady, ukazal ji grafy, jak to bude pokračovat a zmizel. Tuž takych chytrych chlopu, doručujicich včas přikazy od Světove zdravotnicke organyzace sponzorovane vakcinovym pruzkumnikem Gatesem, byzme měli mět vic. Asi každa vlada ma takeho fajneho chlopa, když to koordynovali po celem světě od Burkina Faso až po Šalamunske ostrovy.

Ja, a ještě by mě zajimalo, jestli ma stejny chytry chlop v popisu prace vystrašit vladu, když nechce robit, co bylo doporučene.

Bo Slovinsko jako prvni vyhlasilo, že pandemyja neni a odevřelo hranice (přestože ma mrtvych v přepočtu na počet obyvatel skoro dva razy větši jak my). Kdosik je však vystrašil a tak se vlada sešla vyjimečně o vikendu a odvolali, co předtym schvalili. Vydali nove prohlašeni, posypali si popel na hlavu a omluvili se, že byli pomyleni jak pravicovi oportunysti v osumašedesatem a hranice zas zavřeli. (O tyden později zas změnili nazor a otevřeli Slovinsko pro turistu, kery si rezervoval nocleh, tajak Chorvati).

Musi to byt mocny chlop, možna ma koženu brašnu a v ni hrozne věci, když ovlada cely svět.

Tuž tak. Buďme radi, že nam povolil otevřit aspoň to Rakusko-Uhersko.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 983 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
politicon.cz
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.