virglobalsvet
8.6.2020
Kategorie: Společnost

Proč ma Bělorusko lepši vysledky jak my a kdo zakazal Slovincum otevřit hranice?

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

VETVICKAJa vim, že sudruh Lukašenko prohlasil, že u něho v Bělorusku žadna korona neni, bo přece žadna neni vidět. Ja vim, že na koronu doporučil jako prevenci flašku vodky a težku robotu na pozici traktoristy.

Přesto mi připadne zajimave, že se takych prohlašeni koronavirus zleknul a odešel do jinych zemi. A tak ma Bělorusko při stejnem počtu obyvatel sice štyrykrat vyšši nakaženost obyvatelstva, ale počet mrtvych maju o třetinu menši jak my (204 proti 317).

Přimy link na aktualni stavy
Přimy link na aktualni stavy

.

Ale třeba to enem blbě počitaju, znate ty postsovětske země. Vzhledem k temu, že “dyktator” Lukašenko nezastavil fotbalovu ani hokejovu ligu, nezrušil kulturu ani nezakazal lidem chodit do hospody, tak by se dalo přemyšlat o tym, jestli nezrobili naši sudruzi jakusik chybu a jestli ju nerobi aji nadale, když dusi a buzeruju lidi nesmyslnyma požadavkama, trvaju na tym, že korona přichaza do hospod po 23. hodině a zatimco v hytlermarketu možete byt namačkani vedle sebe ve frontě na maso, na koncertě musite stat na značkach.

Jestli by si neměl Drajfus s Červenačkem zrobit vylet do Minska a prostudovat, jak se taky virus zastavuje. Nevim, jestli by na cosik přišli, ale třeba by si je tam už nechali, což tež neni špatna varianta.

A ještě by mě zajimalo, kdo koordynoval vladni opatřeni po celem světě, že všecky vlady, ať už islamske, křesťanske, afrycke nebo ostrovni, zavedly naprosto stejna opatřeni a podřizly ekonomiku. U nas se v nestřežene chvili Červenaček proflaknul, že se jednalo o nejmenovaneho chytreho chlopa, kery se přihlasil u vlady, ukazal ji grafy, jak to bude pokračovat a zmizel. Tuž takych chytrych chlopu, doručujicich včas přikazy od Světove zdravotnicke organyzace sponzorovane vakcinovym pruzkumnikem Gatesem, byzme měli mět vic. Asi každa vlada ma takeho fajneho chlopa, když to koordynovali po celem světě od Burkina Faso až po Šalamunske ostrovy.

Ja, a ještě by mě zajimalo, jestli ma stejny chytry chlop v popisu prace vystrašit vladu, když nechce robit, co bylo doporučene.

Bo Slovinsko jako prvni vyhlasilo, že pandemyja neni a odevřelo hranice (přestože ma mrtvych v přepočtu na počet obyvatel skoro dva razy větši jak my). Kdosik je však vystrašil a tak se vlada sešla vyjimečně o vikendu a odvolali, co předtym schvalili. Vydali nove prohlašeni, posypali si popel na hlavu a omluvili se, že byli pomyleni jak pravicovi oportunysti v osumašedesatem a hranice zas zavřeli. (O tyden později zas změnili nazor a otevřeli Slovinsko pro turistu, kery si rezervoval nocleh, tajak Chorvati).

Musi to byt mocny chlop, možna ma koženu brašnu a v ni hrozne věci, když ovlada cely svět.

Tuž tak. Buďme radi, že nam povolil otevřit aspoň to Rakusko-Uhersko.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 028 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)