mynarcina
29.2.2020
Kategorie: Politika

Proč jel Mynář do Číny?

Sdílejte článek:

ZDENĚK VORLÍČEK

Čína napadená koronavirem, cestovat do této země v dnešní dny není moc doporučováno a přesto se našel v naší malé zemičce velký obětavec, který se hrdinně vydává na cestu – hradní kancléř Mynář, sice kancléř bez prověrky, který už měl dávno dle slov soudem uznaného lháře vyletět, ale na druhou stranu je to skutečný hrdina.

Sjezdovka v Osvětimanech osiří, kamenolom v Lánech také, ale hrdina jede, dle ČT 24, projednat do velké Číny malou dodávku humanitární pomoci z České republiky. Nějak mi asi uniklo, ale snad se nepletu, ještě má u nás Čínská lidová republika velvyslanectví? Taková maličkost by jistě šla prohnat a projednat přes Ministerstvo zahraničí ČR a nebo přímo s Čínským velvyslancem. Vždyť jsou to přece velcí kamarádi, společně vyučují našeho drahého pana prezidenta jak stabilizovat společnost. A to si myslím, je daleko složitější úkol než zaslat trochu humanitární pomoci do Číny.

A nebo mě teď napadá ještě jedna možnost: Není to od Hradu zase jedna obří lež na které jsme si již od Zemana a jeho poskoků za ta léta zvykli? Nejde ono o něco zcela jiného? Což takhle nějaký soukromý kšeftík, který je nutné neprodleně projednat? A co takhle zahlazení stop po drzém a arogantním dopise Vyslanectví Číny, který se nalezl v trezoru po zemřelém předsedovi Senátu panu Kuberovi? Možností proč tak naráz Mynář spěchá do nemocí prolezlé Číny je mnoho. Ale jen ta oficiální verze šířená Hradem je obří lež. O tom jsem přesvědčen.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 284 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 3,26 out of 5)
Loading...
loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.