16113999_296175627451292_4850962928666764852_n
24.2.2017
Kategorie: Společnost

Proč jdu demonstrovat?

Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Je mně čtyřicet šest let, živím se slovy, mám rád šachy, poker, dobré jídlo, pivo, snídani do postele, jsem líný a tuhle zaprděnou zemi mám úplně a doslova na háku. Přesto půjdu v sobotu 25. února na Václavské náměstí demonstrovat proti současnému establishmentu.

Naposledy jsem se zúčastnil demonstrací v listopadu 1989, kdy zejména narvaná Letná byla něčím neskutečným. S devatenácti roky na krku jsem tam stál jako vyjevené tele a zíral, jak se totalita boří jako domeček z karet.

V sobotu na „Václaváku“ nás zcela určitě tolik nebude. O to naléhavější musí být hlas každého z nás.

Lůza v diskuzních fórech nás asi opět bude označovat hanlivými přívlastky. Babišův kameraman nás zřejmě bude znovu natáčet pro identifikaci zúčastněných. Večer v televizi bude ke zprávě o demonstraci nějaký vyvažující komentář, aby byla zachována nestrannost, což celý protest zrelativizuje.

Přesto tam musíme jít. Za všechny, kteří již ztratili víru v tuto zemi; za ty, kteří žijí v bídě či umírají kvůli nelidskému exekutorskému systému, který nemá v civilizované Evropě obdobu; za podnikatele, jimž stát vyhlásil vyhlazovací válku; za svobodu a lidskou důstojnost. Avšak především proti tomu, co nám dnes vládne a co se z nás všemožně snaží učinit vystrašená rukojmí všemocného státu.

Proti zlu a nízkosti.

ZDROJ: Vítězslav Dobeš

Vrchnost a papaláši? Už jsou tady zase!
Demonstrace za svobodu podnikání, proti EET, proti budování socialismu.

V sobotu, 25. února 2017 se vyslovíme proti bolševikům všech stran, proti těm, kteří touží a potřebují vrátit do České republiky socialismus. Sejdeme se, abychom demonstrovali svoji jednotu, abychom se postavili za svobodu podnikání i za ostatní občanské svobody.
1. března 2017 odstartuje druhá vlna EET. Zasáhne především krámky na vesnicích a malých městech. Zase budou zavírat, zase se lidem na vesnicích o něco zhorší kvalita života.
Spojme se a ukažme vrchnosti a papalášům, že si s námi nemohou dělat, co chtějí. Přijďte tedy 25.2.2017 ve 12 hod na Václavské náměstí v Praze! Setkáme se pod koněm. A s muzikou!

A co nás tam čeká? Budeme méně řečnit, a více makat (viď, Andreji?!). Tentokrát totiž BUDEME HLASOVAT!
Demonstraci svoláváme jako lidové shromáždění. O čem se bude hlasovat? Nechte se překvapit, ale Parlamentu dáme na frak. Na závěr demonstrace totiž budeme hlasovat o vyslovení nedůvěry vládě.

Řečníků bude podstatně méně než v prosinci:
– za Radostné Česko bez EET vystoupí pan BOLESLAV BUZEK, spoluorganizátor demonstrace.
– o svobodě podnikání bude mluvit pan PAVEL HAVLÍČEK, řezník z Klatov. Protože je řezník, tak Babišovi pěkně naseká.
– o protestu proti EET v Perníkové chaloupce nám povypráví pan LUDĚK ŠORM z Pardubic. Ten ví, zač je v Pardubicích podnikatelský perník.
– vzniklo Centrum pro občanské svobody, a protože známe jeho program, víme, že bude Babišově a Sobotkově vládě slušně zatápět. Za Centrum vystoupí pan VÁCLAV KLAUS mladší. Že má radikální názory? Tak to je to, co právě teď potřebujeme jako sůl.
– za sedláky a drobné zemědělce vystoupí pan JOSEF STEHLÍK, předseda Asociace soukromého zemědělství.
– přijde vás pozdravit a pěkně od plic říct, co si o tom myslí, paní BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ
– protože věříme tomu, že nás zase přijdou podpořit vietnamští podnikatelé a živnostníci, promluví za ně a k nim pan TOAN LE NGOC (Lukáš).

Demonstraci bude moderovat a hlasování řídit pan RADOMIL BÁBEK, předseda APM.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 84 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...