happy-family
20.1.2019
Kategorie: Společnost

Proč bílý heterosexuál je štvaná zvěř?

Loading...
Sdílejte článek:

JITKA MOODY

Aby bylo jasno, kdyby všechny ty nesmysly, co o nich píšu níže, tak přijít s nimi vysmažené mozky myslitelů typu Klinikářů, bylo by mi to ukradené. Řečeno slovy feťáckých aktivistů, bylo by mi to zdemokratizované.

Bohužel pro normální, zdravé jedince, tyto tvrdé a dobře mířené pecky, které bez servítek snaží zničit to nejzákladnější a nejdůležitější jádro každé společnosti, rodinu, tak pod nimi jsou podepsány osoby s mocí. Europoslanci a šéfové nadnárodních firem. Redaktoři prestižních časopisů. Politici, kteří jsou miláčky médií. Atakdále.

ZBAVME BÍLÉ EVROPANY MOŽNOSTI MÍT DĚTI, ABYCHOM MĚLI V EU VÍC MÍSTA NA MUSLIMSKÉ MIGRANTY

Spoluzakladatel francouzských Zelených a současný člen Evropského Parlamentu Yves Cochet přišel se spásnou myšlenkou, jak to zařídit, aby se do malé Evropy dokázaly vmáčknout milióny kulturních obohacovačů z Afriky a z těch kulturně vysoce vyspělých zemí typu Afghánistán, Pákistán, Irák…

Je to tak prosté, jaktože vás to taky neťuklo?

Pro levicový plátek Le Nouvel Observateur navrhl takovou moc pěknou řízenou sebevraždu francouzského národa, toho původního. Cochet nvrhuje, aby se původním Evropanům sebraly všechny podpory rodiny a dětí, takže by logicky bílí obyvatelé našeho kontinentu měli méně dětí.

Nejen, že tuhle hate speech jak z učebnice pan Europoslanec pronesl, udělal, co šlo, aby se nedala pochopit jinak, než byla míněna.

„Abych nebyl nařčen z rasismu,“ povídá, „chci, aby bylo jasné, že necílím na nejchudší země, které mají v průměru více dětí než jinde. Právě naopak. Bohaté státy typu Francie jsou ty první, kteří musí snížit demografický nárůst vlastní populace. Ti svým životním stylem způsobují ničení planety. Navíc, nastavením limitu rození vlastních dětí nám dovolí přijmout více muslimských migrantů, kteří tlučou na naše dveře.“

Pochopitelně, tenhle zelený šašek v tom není sám a není ani první, kteří s touhle hovadinou postižitelnou zákonem přišel. Členka německých Zelených Stefanie von Berg, blonď a skrz naskrz levičácká, tak ta už před časem s vážnou tváří před německým parlamentem radostně pronesla, že během 30 let budou etničtí Němci menšinou ve vlastním státě. A dodala „to je dobře“. Dobře je to proto, že to naprdne pravičáky, to je panečku důvod pro etnickou sebevraždu vlastního národa. Jak moc politicky nekorektní je říct, že je blbá, zelená a ještě k tomu Němka.

SLOVO „RODINA“ JE NEPŘÍPUSTNÉ A URÁŽLIVÉ

Jeden si až musí povzdychnout, odkud se tihle idioti pořád berou. V obří, nadnárodní společnosti Google je slovo „rodina“ už druhým rokem zapovězeno. Jedna nespecifikovaná osoba si na internetu pustila nějaký otvor na špacír, píše se o tom jako že vzbudila bouři prohlášením, jakže moc obludné to slovo je. Ke stížnosti se připojila přibližně 100 z bezmála 90 000 zaměstnanců Googlu, a tak viceprezidentka Pavni Diwanji rozhodla, že to ošklivé slovo „rodina“ nemá být nadále v tak pokrokové firmě tolerováno.

Důvodem je, že slovo „rodina“ je urážlivé, nevhodné, homofobní a špatné, pokud je užíváno v souvislosti s plozením dětí.

Ona stěžující si osoba měla prohlásit, že slovo „rodina“ nemá znamenat totéž jako „mít děti“ a Google by to měl vzít na vědomí. Prý že rodina znamená spíš domácí mazlíček, partner nebo mnoho partnerů, rodiče nebo blízcí trans přátelé. Protože také ne každá rodina děti má nebo mít může, spojovat děti s tím zaprděným, nemoderním slovem je out. Smiřte se s tím.

ZAKAŽME HETEROSEXUALITU! SKRÝVÁ SE ZA NÍ ZLO, ŘÍKÁ HOMOSEXUÁL

Homosexualita napříč dějinami byla většinou buďto móda a jaksi se patřilo, aby hlava rodiny měla mladého milence. Nebo naopak byl sex s osobou stejného pohlaví postaven mimo zákon a tvrdě trestán. Došlo i na nepochopitelné zrůdnosti.

Například Alan Turing, britský válečný hrdina, geniální matematik a kryptoanalytik, který zachránil tisíce životů během druhé světové války, kdy dokázal prolomit neprolomitelné nacistické kódy Enigmy, tak ten byl v roce 1952 odsouzen za homosexualitu. Přinucen k chemické kastraci, roku 1954 si vzal život.

Podobně jako je to s feminismem 21. století, také homosexuálové poté, co jim byla práva narovnána s většinovou společností, požadují víc, na úkor těch, co si radši hrají s opačným pohlavím, než mají sami. Docela bez prdelky tvrdím, že být homofobní je znak pitomce. Na druhou stranu… Kdo cítí takové homofobní svrbění posledních pár let na základě pochodů hrdosti, co nejsou vůbec pochodem a kde je k vidění úplně všechno, jen ne hrdost, tak to umím pochopit.

A pak přijdou chvíle, kdy mne někteří homosexuálové docela obyčejně začnou srát.

I když za to můžou zase jen pitomí jedinci z řad gayů. Francouzský levičácký aktivista, redaktor, bojovník za práva gayů a homosexuál Mérôme Jardin na populárních francouzských stránkách Mediapart prostě vyzval k zákazu heterosexuality. No fakt! Prý že heterosexuálové mají na svědomí prakticky všechno zlé a špatné. Nepovažuje heterosexualitu za sexuální orientaci, ale systém dominance, sexismu, homofobie, transfobie, bigotnosti… ale i rasismu. Ano, když jste zrovna muž a jste na holky, nebo když jste náhodou žena a máte ráda osoby s penisem, jste rasisti. Fujky. Jo a ještě k tomu můžete za všechny sebevraždy LGBT duhově úžasných lidiček.

Pikantní na tom je také fakt, že Mérôme, tahle francouzská levicová homosexuální uřvaná věc, je zároveň chrabrým bojovníkem proti islamofobii. Zbývá jen povzdych, že je škoda, že levicoví intelektuálové neumějí číst. Takový korán by pro homosexuála milujícího muslimy byl moc prima počteníčko.

ADORACE TRANS JE NEBEZPEČNÁ A OŠKLIVÁ MÓDA

Transsexuál je nemocný člověk. Tímhle tvrzením fakt nechci nikoho zranit, jen bez emocí konstatuji realitu. Jejich tělo a mysl se nedokáží shodnout, jestli jsou muž nebo žena a ještě mají pocit, že se to může během let několikrát přehodit jako výhybka na trati. Pokud dospělý jedinec usoudí, že změna pohlaví mu zlepší kvalitu života, jen do toho. Ani trochu to není moje věc.

Dokud…

Dokud to nedobrovolně nezačne být věcí nás všech.

Nemělo by se vůbec diskutovat o možnosti změny pohlaví pro toho, kdo ani nedosáhl pubertu a pohlavní zralosti. Zeptejte se svých rodičů a prarodičů, s jakými idiotskými nápady jste pořád dokola sami přicházeli v době, kdy jste byli ve školou povinném věku. Já trvala na tom, že chci být Šípková Růženka.

Kdyby mi rodiče v sedmi letech dovolili stát se princeznou z pohádky, i když fakticky netuším, jak by to měli vprostřed komunismu dokázat, tak by se mi prd stalo. Nejpozději během puberty by korunka skončila v koši a dlouhé nafouknuté šaty nahradí džíny a tričko. Jen takhle. Pořád bych to zůstala já, moje ego, moje tělo, moje mysl.

Není nic, co by lidský život ovlivňovala víc, hlouběji a neodvratněji jako je sexualita. Troufnu si říct, že u mužů je to díky testosteronu ještě krapet silnější, ale to berte jen jako názor neakademického laika s vlastním neověřeným průzkumem.

Je teď módou udělat dětskou ikonu z kluka, který se převléká za holku. Angličtina má pro to termín cross-dressing. Kdyby někdo nechal tančit u tyče 11letou holku, to by byl skandál, který by zbořil celé město. Ale 11letý klučina v dámských šatech tančící pro potěchu návštěvníků newyorského gay klubu za peníze, je prostě roztomilý, že. Má už svou vlastní značku Desmond is amazing. Pro průměrného pedofila musí být tenhle kluk úžasný docela určitě.

Úplná zrůdnost, za kterou bych rodiče posadila do vězení, je změna pohlaví dětí do 15 let. Výsledkem jsou pak celoživotně nešťastní, traumatizovaní dospělí, kteří nikdy nezažijí soulad mezi tělem a myslí.

Podle libtardů je pohlaví zkrátka umělý konstrukt a můžete si ho měnit podle sezóny.

Disciplína změny pohlaví má svého rekordmana zapsané v Guinnesově knize rekordů. Blair Logsdon podstoupil mezi léty 1987 až 2005 neuvěřitelných 167 operací související se změnami pohlaví. Dnes lituje každé z nich. To musí být fakt hodně lítosti.

I PRO TRANS PLATÍ, ŽE SVOBODA JEDNOTLIVCE KONČÍ TAM, KDE ZAČÍNÁ SVOBODA JINÝCH

Jak už jsem zmínila, přeměna dospělého jedince v něco, co si vybere, je mi v podstatě jedno, dokud se netýká nás všech. Abychom transsexuálům nebrali právo necítit se omezováni tím, co mají právě mezi nohama, radši v klidu omezme a znevýhodněme všechny ostatní. Je to přece tak liberální!

Když jsem na ženských veřejných záchodcích, což samo o sobě beru jako dost traumatickou záležitost, které se snažím vyhnout, ale když už příroda zařve a já musím, beru jako daný fakt, že si vedle mne v kabince nebude ulevovat muž.

Nelíbí se vám to? Smůla. O vás tu přece nejde. Nejde ani o to, že už neplatí, že by na ženské záchodky mohly jít v bezpečí děti samy. Už neplatí, že když máte z někoho třeba na diskotéce nebo v divadle špatný pocit, ženská toaleta je něco jako azyl, kde na vás chlapi nemůžou. Sexuální agresor prostě prohlásí, že se i v džínách a triku cítí jako žena a pak si na ženských záchodcích může vykračovat jako kuna v kurníku. Bezpečí dětí a žen? Nebuďte směšní.

Vezměte si sport. Sportovec, který vypadá jako muž, běhá a závodí jako muž, má postavu a sílu muže, tak tenhle týpek si docela nesportovně vybere závodit se ženami. A, pozor, přijde překvapení, naprosto vždycky ženu porazí.

Pak čtete takové perly, jak sexuální násilník podstoupí často až ve vězení změnu pohlaví a nechá se přemístit do ženské věznice. Kdo mohl tušit, že by tam mohl znásilňovat ženy?

Z nějakého důvodu se tohle všechno většinové populaci nezamlouvá. Politici naslouchají svým voličům a tak přišli se změnami. Ve Švýcarsku je ilegální projevovat se transfobně. Podobně to plánují ve Švédsku. V Austrálii zvažují zakázat, abyste trans osobě jen tak podle sebe říkali on nebo ona a nerespektovali, jak vám to potřebuje nadiktovat dotyčná/ý/é…

Pedofilové se mi do tohohle pěkného součtu už nevešli. Tak příště.

Proč se tohle všechno děje? Proč bílý heterosexuál je štvaná zvěř? Protože pokrok. Protože multikultura. Protože zrůdná neomarxistická filozofie, která pokud bude fungovat rodina, nemůže začít demokratizovat vlastnictví. Tak proto.

 

ZDROJE:

Autor: Jitka Moody

jitka-prikrylova8629960_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 851,60 Kč
Vybráno 31.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 468 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.