koran_offen
15.7.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Probuďme se … oni nás prostě nenávidí

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 15|07|2016

Tak tu máme další hrůzný masakr. V francouzském letovisku Nice vjel řidič „tuniského“ původu náklaďákem do davu lidí sledujících ohňostroj a zavraždil tak více jak 80 z nich. Masakr, který se dal předpokládat na základě již nabytých multikulturních zkušeností a podle šéfa francouzské zpravodajské služby se dal očekávat. Masakr, který je nepochopitelný, neomluvitelný, zrůdný. Masakr, který když si prohlédnete na pořízených videích, ztuhne vám krev v žilách. Masakr, při kterém vrah opět křičel: „Allah akbar!“

Co ještě se musí stát, aby se naše „vyvolené“ vládnoucí „elity“ přestaly tvářit politicky korektně a místo pokryteckých kondolencí pozůstalým po dalších zavražděných či hraného zármutku konečně přiznaly, že se jim multikulturně sociální experiment vymknul z rukou a nemají jej pod kontrolou? Co se ještě musí stát, aby všichni občané pochopili, že si sem socialisté navážejí tuto ideologií islámu zmanipulovanou zvěř s vymytými mozky jen pro svůj vlastní prospěch u volebních uren? Co se ještě musí stát, aby bylo každému naprosto jasné, že tak zvané multikulturní obohacení je jen falešná hra papalášů zkorumpovaných mocí, kteří za peníze daňově nakradené produktivním poplatníkům zaplatili „uprchlíkům“ jejich nový sociální ráj na úkor původních obyvatel?

Co se ještě musí stát a kolik lidí bude ještě muset být povražděno, aby se společnost probudila a dala rázně najevo, že si dál nenechá kálet na hlavu? Aby dala najevo, že už nechce dál poslouchat nesmyslné žvásty o potřebě multikulturního obohacení Evropy a přílivu nové pracovní síly, která nám bude jednou vydělávat na naše důchody. Aby se přestala hrbit před vládnoucí klikou neomarxistických lhářů a podvodníků, kteří ze svých mocenských pozic zotročují vlastní obyvatelstvo, ničí tradiční společenské i morální hodnoty, likvidují produktivní část populace a byrokratickou šikanou kriminalizují už i každý náznak opačného názoru zaváděním nové totality salámovou metodou.

Kdo a kdy řekne naplno a otevřeně všem těm zmateným sluníčkářům a vítačům uprchlíků, zkorumpovaných erárními penězi, kteří si společně se svými vládními spolupachateli „dobra“ udělali z imigrace výnosný byznys, ať jdou konečně do prdele a přestanou škodit společnosti svými udavačskými, pomlouvačnými, lživými a nálepkujícími kampaněmi dle bolševického vzoru? Kdo veřejnosti vysvětlí, že pravda je přesně opačná než nám tito farizejové, ovládající mainstreamová média, dennodenně snaží vtlačit jako jediný správný názor?

Myslím, že to musí zaznít: Muslimové nás nenávidí. Jejich hromadná imigrace do Evropy není pro původní obyvatelstvo žádným obohacením. Neproudí sem žádní válkou zbídačení uprchlíci, když tak jen v mizivém procentu, ale invazní armáda pologramotných samců, zfanatizovaných krvelačnou vírou. Jejich „cestování“ je na jedné straně podporováno mocichtivými politickými vůdci EU, kteří v nich vidí záchranu svého volebního potenciálu, neboť pochopili, že lidé už mají dost jejich sociálního inženýrství za cizí peníze a na straně druhé islámskými ideology, kteří by si chtěli dle svého učení Evropu podmanit.

Oni k nám nepřicházejí proto, aby s námi budovali lepší a prosperující budoucnost. Přicházejí k nám jen proto, aby zneužívali našeho, generace budovaného bohatství, našich zdrojů, našich vymožeností. Oni sami nevybudovali ve svých domovinách nic podobného a chtějí se toho zmocnit silou. Ano, chovají se možná někteří naoko mile, neutrálně, „integrovaně“. Jenže se zdá, že podstatu jejich charakteru nelze změnit. Hodný muslim, který vám ráno prodá s úsměvem kebab se večer změní ve vraždící monstrum. „Allah akbar?“

Přiznejme si to konečně. Pro drtivou většinu muslimů jsme méněcenní nevěřící psi, nehodní s nimi rovnocenně žít. Tak je nastaveno jejich myšlení a nic na tom nemůže změnit ani propagandistická masáž názorotvorných masových médií i jejich soudruhů z neziskovek a vládních multikulturně socialistických paláců.  

S každým dalším teroristickým masakrem se o tom můžeme dále přesvědčovat. S dalšími desítkami až stovkami zavražděných na ulicích evropských měst se z toho můžeme děsit. Můžeme se časem bát vyjít ven ze svých domovů, abychom nějakou provokací, jako například nevhodným oblečením, popíjením piva na zahrádce restaurace či třeba zpíváním koledy nevyprovokovali naše „nové Evropany“ k „ojedinělému činu jednotlivce“, při kterém zabije dalších několik z nás. Můžeme jim na pokyn pokryteckých společenských „elit“ ustupovat a držet při tom hubu a krok. Můžeme se nechat šikanovat za své vyjádření názoru odporu. Můžeme dále volit multikulturní socialistický dobytek, který nás přivedl až na pokraj této současné společenské propasti. Můžeme čekat na občanskou válku … nebo se už konečně probudit!    

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 13 127,- Kč
Vybráno 37.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 185 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (51 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...