koran_offen
15.7.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Probuďme se … oni nás prostě nenávidí

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 15|07|2016

Tak tu máme další hrůzný masakr. V francouzském letovisku Nice vjel řidič „tuniského“ původu náklaďákem do davu lidí sledujících ohňostroj a zavraždil tak více jak 80 z nich. Masakr, který se dal předpokládat na základě již nabytých multikulturních zkušeností a podle šéfa francouzské zpravodajské služby se dal očekávat. Masakr, který je nepochopitelný, neomluvitelný, zrůdný. Masakr, který když si prohlédnete na pořízených videích, ztuhne vám krev v žilách. Masakr, při kterém vrah opět křičel: „Allah akbar!“

Co ještě se musí stát, aby se naše „vyvolené“ vládnoucí „elity“ přestaly tvářit politicky korektně a místo pokryteckých kondolencí pozůstalým po dalších zavražděných či hraného zármutku konečně přiznaly, že se jim multikulturně sociální experiment vymknul z rukou a nemají jej pod kontrolou? Co se ještě musí stát, aby všichni občané pochopili, že si sem socialisté navážejí tuto ideologií islámu zmanipulovanou zvěř s vymytými mozky jen pro svůj vlastní prospěch u volebních uren? Co se ještě musí stát, aby bylo každému naprosto jasné, že tak zvané multikulturní obohacení je jen falešná hra papalášů zkorumpovaných mocí, kteří za peníze daňově nakradené produktivním poplatníkům zaplatili „uprchlíkům“ jejich nový sociální ráj na úkor původních obyvatel?

Co se ještě musí stát a kolik lidí bude ještě muset být povražděno, aby se společnost probudila a dala rázně najevo, že si dál nenechá kálet na hlavu? Aby dala najevo, že už nechce dál poslouchat nesmyslné žvásty o potřebě multikulturního obohacení Evropy a přílivu nové pracovní síly, která nám bude jednou vydělávat na naše důchody. Aby se přestala hrbit před vládnoucí klikou neomarxistických lhářů a podvodníků, kteří ze svých mocenských pozic zotročují vlastní obyvatelstvo, ničí tradiční společenské i morální hodnoty, likvidují produktivní část populace a byrokratickou šikanou kriminalizují už i každý náznak opačného názoru zaváděním nové totality salámovou metodou.

Kdo a kdy řekne naplno a otevřeně všem těm zmateným sluníčkářům a vítačům uprchlíků, zkorumpovaných erárními penězi, kteří si společně se svými vládními spolupachateli „dobra“ udělali z imigrace výnosný byznys, ať jdou konečně do prdele a přestanou škodit společnosti svými udavačskými, pomlouvačnými, lživými a nálepkujícími kampaněmi dle bolševického vzoru? Kdo veřejnosti vysvětlí, že pravda je přesně opačná než nám tito farizejové, ovládající mainstreamová média, dennodenně snaží vtlačit jako jediný správný názor?

Myslím, že to musí zaznít: Muslimové nás nenávidí. Jejich hromadná imigrace do Evropy není pro původní obyvatelstvo žádným obohacením. Neproudí sem žádní válkou zbídačení uprchlíci, když tak jen v mizivém procentu, ale invazní armáda pologramotných samců, zfanatizovaných krvelačnou vírou. Jejich „cestování“ je na jedné straně podporováno mocichtivými politickými vůdci EU, kteří v nich vidí záchranu svého volebního potenciálu, neboť pochopili, že lidé už mají dost jejich sociálního inženýrství za cizí peníze a na straně druhé islámskými ideology, kteří by si chtěli dle svého učení Evropu podmanit.

Oni k nám nepřicházejí proto, aby s námi budovali lepší a prosperující budoucnost. Přicházejí k nám jen proto, aby zneužívali našeho, generace budovaného bohatství, našich zdrojů, našich vymožeností. Oni sami nevybudovali ve svých domovinách nic podobného a chtějí se toho zmocnit silou. Ano, chovají se možná někteří naoko mile, neutrálně, „integrovaně“. Jenže se zdá, že podstatu jejich charakteru nelze změnit. Hodný muslim, který vám ráno prodá s úsměvem kebab se večer změní ve vraždící monstrum. „Allah akbar?“

Přiznejme si to konečně. Pro drtivou většinu muslimů jsme méněcenní nevěřící psi, nehodní s nimi rovnocenně žít. Tak je nastaveno jejich myšlení a nic na tom nemůže změnit ani propagandistická masáž názorotvorných masových médií i jejich soudruhů z neziskovek a vládních multikulturně socialistických paláců.  

S každým dalším teroristickým masakrem se o tom můžeme dále přesvědčovat. S dalšími desítkami až stovkami zavražděných na ulicích evropských měst se z toho můžeme děsit. Můžeme se časem bát vyjít ven ze svých domovů, abychom nějakou provokací, jako například nevhodným oblečením, popíjením piva na zahrádce restaurace či třeba zpíváním koledy nevyprovokovali naše „nové Evropany“ k „ojedinělému činu jednotlivce“, při kterém zabije dalších několik z nás. Můžeme jim na pokyn pokryteckých společenských „elit“ ustupovat a držet při tom hubu a krok. Můžeme se nechat šikanovat za své vyjádření názoru odporu. Můžeme dále volit multikulturní socialistický dobytek, který nás přivedl až na pokraj této současné společenské propasti. Můžeme čekat na občanskou válku … nebo se už konečně probudit!    

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 44 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (51 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
147 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.