4008921-ockovanui
4.8.2021
Kategorie: Společnost

Problémem jsou očkovaní

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝJak jste si jistě již povšimnuli, podobně jako velká média, i my se již rok a půl zabýváme situací kolem covidu-19. Celá ta umělá pandemie měla několik etap, které provázely její vývoj a po celou dobu jsme se snažili přinášet pokud možno co nejvíce informací. Radši bychom probírali jiná témata, kterých je stále mnoho, nicméně obava o zdraví a život spoluobčanů upozadnily řadu jiných problémů. Některé dokonce politici přestali brát vážně s úmyslem nechat na ně lidi zapomenout. Přesto tu nadále s námi jsou. Migrační vlna se nezastavila, ekoblbnutí nabralo na obrátkách, přesouvání peněz a pravomocí do Bruselu pokračuje ve velkém, gender se nadále podílí na rozkladu společnosti a antirasismus se stal novým náboženstvím. Začalo se hovořit o pedofilii, která se díky genderovým změnám začíná dostávat do popředí zájmu a vzhledem k současné zvrácenosti politických a uměleckých elit roste do obludných rozměrů.

I tak se covid dokázal udržet na špici dění a po celou výše zmíněnou dobu a díky médiím drtí svět. Je velmi těžké se tomuto tématu vyhýbat, protože denně přichází nové zprávy o tom, jak obrovský podvod na lidstvo se děje. Vznik samotné ,,pandemie“ byl dlouho plánován a o laboratorním původu onemocnění už nikdo nepochybuje. To je jedna z mála jistot. Tou další je role dr.Fauciho, který dlouhodobě pracuje na tom, aby se stal nejvýznamnějším zločincem počátku tohoto tisíciletí. Na získání tohoto titulu má kvalitní konkurenty například v osobách Georga Sorose, Billa Gatese (hovoří se o jeho zatčení, to se však zatím zdá být kachnou), Angely Merkelové. Zatím jsou tito lidé stále ve funkcích či v postavení, kdy spolurozhodují o světovém dění, ale jednou na ně bude v rámci vysvětlování historických dějů nahlíženo jinak. Ve skutečnosti jsou to poskoci a vykonavatelé ideí někoho na pozadí. Všichni se zabývají slavnými a mocným rodinami Rockefellerů, Rothschildů, Morganů a několika dalšími, ale dle všech indicií toto zdaleka není špička pyramidy. Tou je někdo jiný.

Po mnoho staletí shromažďují majetek bohaté rodiny vzešlé z benátských kupců. Jejich jména možná znáte, některá Vám nic neřeknou, tedy pokud neznáte dokonale dlouhou evropskou historii. Orsini, Borgia, Conti, Colona, Gruci, Breakspeare, de Medici, de Este, Panfili, Aldobrandini, Samaglio, Farnese, Guttenai. Těchto 13 rodin dalo světu mnoho papežů, šlechticů a králů. Nicméně za dobu své existence nashromáždili jejich členové nepředstavitelný majetek a moc. Tak obrovskou, že jim naslouchají i pro ostatní nedostižné klany moderních obchodníků se vším. Pokud tedy hledáte někoho, kdo skutečně vládne světu, hledejte jeho stopy v historických Benátkách. Bohatství arabských šejků, obchodníků z informacemi, zbožím či strachem, to vše je nicotností proti tomu, co se nachází v ,,pomyslných sklepech a sejfech“ těchto rodin. Hromadění majetku trvalo to přes tisíc let a jistě si uvědomujete, kolik ho dokázala za tu dobu získat jen samotná církev. Je tedy pochopitelné, že tyto papežské rodové linie po celou dobu své existence vládnou světu a určují běh života na planetě. Jejich lodě křižovaly světová moře, převážely poklady a do mnoha koutů světa přemisťovaly od nepaměti moc a vliv svých majitelů. V čele momentálně stojí Domenico Napoleone Orsini, kterému říkají šedá eminence světa. Jeho vliv je údajně neomezený.

To bylo malé odbočení z doby covidové do světa mocných, kteří mohou obrazně lusknutím prstů vše ukončit. Proč by to dělali, když to generuje takové zisky? Takže se pokračuje. Šachové figurky v podobě politiků a jejich podržtašek nadále vytváří atmosféru strachu a nátlaku. I přesto se zvedá vlna odporu. Do ulic vyšli především Francouzi, kterým už dochází špinavost hry s nimi hraná. Vynechme státní instituce, nadnárodní společnosti a sportovní odvětví, kam stát dosáhne a kde padá propaganda na úrodnou půdu. Prostý národ ve Francii však ztrácí s direktivním chováním vlády v čele s Macronem trpělivost a vzhledem k národní historii revolucí v této zemi a jejich dlouhodobé tradici je vcelku očekávatelné, že to na jihozápadu Evropy vře. Vzpírají se už i Němci, část Slováků, demonstrace se šíří. Ptáte se proč?

Objevuje se stále více důkazů o tom, že pseudovakcíny způsobují, tedy mimo nepříjemností zaznamenaných celosvětově po aplikaci u některých absolventů vpichu, problémy i v dalších měsících, mnohdy fatální. To vše při zjištění, že nijak nechrání před dalšími onemocněními, přičemž naopak napomáhají k vzniku jeho dalších variant. V podstatě způsobují oslabování přirozené imunity a dochází až k jejímu úplnému zničení. Proto přichází na řadu další kola očkování. To i přesto, že již před rokem byla možno vnímat varování před tímto úkazem. Navíc lékaři vedou spory i o tom, jde li vůbec o virózy či stojí li za covidem bakteriální infekce. Pravděpodobně jde o sloučení obou variant, což znamená, že vcelku jednoduchá léčba pomocí dávno dostupných léků byla zakázána a místo ní mylně upřednostněna metoda očkování.

Opět je třeba připomenout nevhodnost používání PCR testů a absolutní aroganci jak politiků, tak i bezpáteřních přisluhovačů. Pokračovat za této situace v plošné vakcinaci, kdy světová čísla jasně říkají, že je doslova k ničemu, je trestuhodné a podlehnout v této fázi nátlaku nezodpovědné. To už nehovoříme o očkování dětí, u kterých je snaha začít v 6ti měsících. To je prachsprostá vražda. Každý den, kdy ustojíte ten obrovský nátlak, znamená přiblížení se k bodu zlomu. Jsme svědky kolosálního podvodu a byznysu v jednom. Pochopit to mohou pouze ti, kteří jsou schopni dohlédnout o kousek dále než jen k nejbližším Vánocům. Problémem nejste Vy, ale nebezpečím jsou již očkovaní. Vydržte a bojujte. Jde o Vás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 984 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)