byt-spd-668x381
10.6.2018
Kategorie: Humor

Proběhly kontroly poslaneckých bytů. Piráti těžili bitcoiny, komunisté parkety

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,63 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

STRACH

Celou kauzu odstartoval telefonát z Jaderné elektrárny Temelín do Kanceláře Poslanecké sněmovny. Noční služba požadovala okamžité odpojení jednoho z poslaneckých bytů, který vytěžuje hlavní turbínu na plný výkon. Ochranka Sněmovny okamžitě vystartovala na udanou adresu, aby zjistila, co se děje. Do bytu vnikla pomocí beranidla a pustila se do prohledávání bytu. V koupelně se jí naskytl tristní pohled. Piráta Vymazala našla ve vaně zabaleného v prostěradle a omotaného kolem počítače. Oba se třásli a vydávali hučivé zvuky. Ochranka neváhala a pomocí beranidla vypnula počítač. Zrovna, když ostří hoši chtěli vypnout i Vymazala, dorazil na místo vedoucí kanceláře. Ochranku poslal do kina a poslanci Vymazalovi uvařil čaj.

Z následujícího rozhovoru vyšly najevo další závažné skutečnosti. Pirát Vymazal v bytě trpěl jako pirát vysazený na pustém ostrově. Nejvíc ho trápila zima. S analogovým ústředním topením si příliš nerozuměl a tak se rozhodl vytopit byt počítačem, na kterém bude těžit kryptoměny. Jako měnu si vybral Xrubl, který má nejlepší výhřevnost a jako bonus si vydělá pár korun. Což se nakonec podařilo. Navíc v bytě, který mu v listopadu Sněmovna přidělila, dostal v prosinci hlad. Pořídil si proto 3D tiskárnu, na které si tisknul sušenky a dalamánky. S vodou problém nebyl, na WC objevil plnou mísu vody, která se zázračně doplňovala téměř sama. Zbýval problém čistého oblečení. Ten se rozhodl vyřešit instalací několika aplikací na mobil, nicméně uspokojivých výsledků zatím nedosáhl a tak chodil oblečený převážně v kraťasích, které si přešil z několika kusů záclon.

Tento incident přiměl vedoucího kanceláře Sněmovny, aby zkontroloval i ostatní poslanecké byty. Výsledky kontroly dopadly katastrofálně. Byty, které obývali poslanci tradičních stran, byly beznadějně plné a žily v nich všechny tři až čtyři generace poslanecké rodiny. Například u Bendů našel v předsíni dědečka Bendu spokojeně bafajícího ze své dýmky, jak v kolébce houpá své pravnouče, zatímco v obývacím pokoji se zrovna slavila promoce dalšího z Bendových dětí. Stejná situace se opakovala u Zaorálků. Tam zrovna probíhala svatba jednoho z dětí a vedoucí byl hned zapojen do vláčku a se zpěvem Jede jede mašinka si prohlédl zbytek zaplněného bytu a početné rodiny.

Zajímavé bylo, že u komunistů tato situace nenastala. Jejich byty byly překvapivě prázdné a to i co se vybavení týká. K bytu komunisty Kováčika došel zrovna v okamžiku, kdy poslanec opouštěl své provizorní bydlení se sprchovou baterií pod paží. Tvrdil, že ji našel v koupelně, že patří vlastně všem a proto si ji vzal jako první, protože mu na chalupě zrovna jedna chybí. Jak si vedoucí kanceláře Sněmovny po prohlídce bytu všiml, byla to také poslední věc, která ještě v bytě z vybavení zbyla. Kováčik pečlivě seškrabal i omítky, vytrhal parkety a zabavil si společný výtah, ze kterého si na zahradě vyrobil kadibudku.

Největší radost tak správci poslaneckých bytů udělali poslanci TOP09 a Starostů. Byty byly řádně uklizené, vybavení včetně nábytku přikryté prostěradly a poslanci přespávali na karimatce poblíž hlavních dveří. Podle jejich slov čekají, že každou chvíli ve Sněmovně skončí a tak si nemá cenu ani vybalovat.

ZDROJ: strach.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.