byt-spd-668x381
10.6.2018
Kategorie: Humor

Proběhly kontroly poslaneckých bytů. Piráti těžili bitcoiny, komunisté parkety

Sdílejte článek:

STRACH

Celou kauzu odstartoval telefonát z Jaderné elektrárny Temelín do Kanceláře Poslanecké sněmovny. Noční služba požadovala okamžité odpojení jednoho z poslaneckých bytů, který vytěžuje hlavní turbínu na plný výkon. Ochranka Sněmovny okamžitě vystartovala na udanou adresu, aby zjistila, co se děje. Do bytu vnikla pomocí beranidla a pustila se do prohledávání bytu. V koupelně se jí naskytl tristní pohled. Piráta Vymazala našla ve vaně zabaleného v prostěradle a omotaného kolem počítače. Oba se třásli a vydávali hučivé zvuky. Ochranka neváhala a pomocí beranidla vypnula počítač. Zrovna, když ostří hoši chtěli vypnout i Vymazala, dorazil na místo vedoucí kanceláře. Ochranku poslal do kina a poslanci Vymazalovi uvařil čaj.

Z následujícího rozhovoru vyšly najevo další závažné skutečnosti. Pirát Vymazal v bytě trpěl jako pirát vysazený na pustém ostrově. Nejvíc ho trápila zima. S analogovým ústředním topením si příliš nerozuměl a tak se rozhodl vytopit byt počítačem, na kterém bude těžit kryptoměny. Jako měnu si vybral Xrubl, který má nejlepší výhřevnost a jako bonus si vydělá pár korun. Což se nakonec podařilo. Navíc v bytě, který mu v listopadu Sněmovna přidělila, dostal v prosinci hlad. Pořídil si proto 3D tiskárnu, na které si tisknul sušenky a dalamánky. S vodou problém nebyl, na WC objevil plnou mísu vody, která se zázračně doplňovala téměř sama. Zbýval problém čistého oblečení. Ten se rozhodl vyřešit instalací několika aplikací na mobil, nicméně uspokojivých výsledků zatím nedosáhl a tak chodil oblečený převážně v kraťasích, které si přešil z několika kusů záclon.

Tento incident přiměl vedoucího kanceláře Sněmovny, aby zkontroloval i ostatní poslanecké byty. Výsledky kontroly dopadly katastrofálně. Byty, které obývali poslanci tradičních stran, byly beznadějně plné a žily v nich všechny tři až čtyři generace poslanecké rodiny. Například u Bendů našel v předsíni dědečka Bendu spokojeně bafajícího ze své dýmky, jak v kolébce houpá své pravnouče, zatímco v obývacím pokoji se zrovna slavila promoce dalšího z Bendových dětí. Stejná situace se opakovala u Zaorálků. Tam zrovna probíhala svatba jednoho z dětí a vedoucí byl hned zapojen do vláčku a se zpěvem Jede jede mašinka si prohlédl zbytek zaplněného bytu a početné rodiny.

Zajímavé bylo, že u komunistů tato situace nenastala. Jejich byty byly překvapivě prázdné a to i co se vybavení týká. K bytu komunisty Kováčika došel zrovna v okamžiku, kdy poslanec opouštěl své provizorní bydlení se sprchovou baterií pod paží. Tvrdil, že ji našel v koupelně, že patří vlastně všem a proto si ji vzal jako první, protože mu na chalupě zrovna jedna chybí. Jak si vedoucí kanceláře Sněmovny po prohlídce bytu všiml, byla to také poslední věc, která ještě v bytě z vybavení zbyla. Kováčik pečlivě seškrabal i omítky, vytrhal parkety a zabavil si společný výtah, ze kterého si na zahradě vyrobil kadibudku.

Největší radost tak správci poslaneckých bytů udělali poslanci TOP09 a Starostů. Byty byly řádně uklizené, vybavení včetně nábytku přikryté prostěradly a poslanci přespávali na karimatce poblíž hlavních dveří. Podle jejich slov čekají, že každou chvíli ve Sněmovně skončí a tak si nemá cenu ani vybalovat.

ZDROJ: strach.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 264,00 Kč
Vybráno 32.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 90 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,63 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.