cupcake-340173_960_720
24.3.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Pro vášnivé pekaře i cukráře

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 25|03|2016

Mnozí tvrdí, že nejkrásnější pocit je okamžik, kdy se těsto v troubě hezky nadýchne a vyroste ve formě stejně zázračně, jako malé semínko z půdy. Ať už jste jen sváteční pekaři nebo pečete pro své milované nejméně každou neděli, jistě tento pocit znáte.

dort1Mnozí by řekli, že na pečení vlastně nic není, my tvrdíme, že pečení je bez nadsázky opravdová věda. Jen se nad tím zamyslete, celý proces pečení začíná přípravou, kdy šikovná kuchařka či kuchař pečlivě a trpělivě odvažuje potřebné suroviny, ručním hnětením těsta do něj vloží skrz své ruce lásku, se kterou pro své blízké peče a pak ta chvíle napětí a očekávání, když váš výtvor poprvé ochutnají ústa milovaného člověka, pro něhož bylo pečeno.

Všem, kterým je odměnou prázdný talíř a pochvala všech strávníků, nabízí internetový obchod Pro – Pečení vše potřebné a ještě mnohem více.

Formy, válečky, vykrajovátka ..

Pro milovníky pečení bude návštěva internetového obchodu Pro – Pečení doslova opravdovým zážitkem. Sortiment je zde totiž více než pestrý a naleznete tady vše od nejzákladnějších věci až po vychytávky, se kterýma bude pečení ještě mnohem zábavnější. V e-shopu najdete zkrátka vše, co budete potřebovat na běžnou bábovku k odpolední kávě i k upečení několikapatrového narozeninového dortu.

Profesionální cukráři najdou v nabídce obchodu Pro – Pečení vše potřebné pro jejich každodenní práci a amatérští pekaři a cukráři konečně odhalí krásu a preciznost svátečních dortů, jež vídávají za výlohou cukrářství. Pro – Pečení není jen obyčejný obchod s domácími potřebami, je to ráj všech zapálených cukrářů, a tak zde naleznete i takové vychytávky jako jedlé lepidlo, lesk na čokoládu a marcipán, jedlé krajky, potravinářské barvy a další potřeby a suroviny pro pečení.

Doveďte pečení k dokonalosti a nechte své blízké obdivovat své cukrářské výtvory.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.