cupcake-340173_960_720
24.3.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Pro vášnivé pekaře i cukráře

Sdílejte článek:

(PR) 25|03|2016

Mnozí tvrdí, že nejkrásnější pocit je okamžik, kdy se těsto v troubě hezky nadýchne a vyroste ve formě stejně zázračně, jako malé semínko z půdy. Ať už jste jen sváteční pekaři nebo pečete pro své milované nejméně každou neděli, jistě tento pocit znáte.

dort1Mnozí by řekli, že na pečení vlastně nic není, my tvrdíme, že pečení je bez nadsázky opravdová věda. Jen se nad tím zamyslete, celý proces pečení začíná přípravou, kdy šikovná kuchařka či kuchař pečlivě a trpělivě odvažuje potřebné suroviny, ručním hnětením těsta do něj vloží skrz své ruce lásku, se kterou pro své blízké peče a pak ta chvíle napětí a očekávání, když váš výtvor poprvé ochutnají ústa milovaného člověka, pro něhož bylo pečeno.

Všem, kterým je odměnou prázdný talíř a pochvala všech strávníků, nabízí internetový obchod Pro – Pečení vše potřebné a ještě mnohem více.

Formy, válečky, vykrajovátka ..

Pro milovníky pečení bude návštěva internetového obchodu Pro – Pečení doslova opravdovým zážitkem. Sortiment je zde totiž více než pestrý a naleznete tady vše od nejzákladnějších věci až po vychytávky, se kterýma bude pečení ještě mnohem zábavnější. V e-shopu najdete zkrátka vše, co budete potřebovat na běžnou bábovku k odpolední kávě i k upečení několikapatrového narozeninového dortu.

Profesionální cukráři najdou v nabídce obchodu Pro – Pečení vše potřebné pro jejich každodenní práci a amatérští pekaři a cukráři konečně odhalí krásu a preciznost svátečních dortů, jež vídávají za výlohou cukrářství. Pro – Pečení není jen obyčejný obchod s domácími potřebami, je to ráj všech zapálených cukrářů, a tak zde naleznete i takové vychytávky jako jedlé lepidlo, lesk na čokoládu a marcipán, jedlé krajky, potravinářské barvy a další potřeby a suroviny pro pečení.

Doveďte pečení k dokonalosti a nechte své blízké obdivovat své cukrářské výtvory.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 86 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.