trumpreagan
16.11.2019
Kategorie: Politika

Pro svět je existenčně důležité, aby Donald Trump zůstal v úřadu prezidenta USA

Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Ve Washingtonu se začalo 13. listopadu veřejné slyšení “svědků” v Sněmovně reprezentantů za účelem zahájení impeachmentu proti Trumpovi. Ten je trnem v oku tradiční politické elitě. V tomto případě jsou to Demokraté. Donald Trump je prvním prezidentem po několika prezidentech USA, který nezačal žádnou novou válku a který “neřinčí” zbraněmi výhružně vůči Rusku. Mimo jiné i proto mu Demokraté vypovídají zcela otevřeně válku za účelem jeho politického zničení.


Žádný jiný světový politik nevystupuje tak jako Trump s takovou odvahou a rázností vůči anglosaským politicko-ekonomickým globalistům, kteří chtějí vytvořit nový svět – svět globální, ve kterém budou všechno manipulovat a ovládat podle svých představ a ke svému prospěchu.

Má to být v první řadě svět bez národů, kde bude vládnout jen povrchnost, konzumismus a levná zábava. Pro globalisty je konzervativní řád, jehož základem jsou svéprávné národy, hrdé na svou kulturu a tradice a se svým vlastním zákonodárstvím velkou překážkou na cestě vytvoření světové vlády. Pro ně je je svobodný občan a jeho demokratické vymoženosti noční můrou, kterou je třeba vymýtit a dostat z povědomí lidí.

Nejlépe se to globalistům daří, pokud jej ocejchují jako fanatického nacionalistu, případně nacistu, který nenávidí jiné rasy a je nepřítelem islámu. Občana jako suveréna, který odmítá globalisty a jejich globalizmus, je třeba za každou cenu difamovat a světu ho prezentovat jako netolerantního netvora, který nechce pomáhat uprchlíkům a migrantům.

Pro globalisty je prioritou za každou cenu co nejrychleji dostat nacionální státy do stavu vnitřní rozpolcenosti, jaká vládne už například v Německu, kde etablované strany odmítají jakoukoli demokratickou spolupráci s AFD a ji přímo chorobně difamují.

Donald Trump je mužem, který reprezentuje, podobně jako i Vladimír Putin, všechny klasické konzervativní hodnoty. A pro oba prezidenty platí i to, že na prvním místě jsou pro ně jejich země a jejich národy a až potom všechno ostatní.

A oba jsou proto z pohledu globalistů největší nepřátelé jejich globalistických snažení o ovládnutí světa a o odstranění národů, neboť jen tak mohou získat neomezenou globální moc a tím i světovládu.

Proto již od začátku nástupu Trumpa jako prezidenta USA, bylo nejdůležitějším cílem globalistů za každou cenu, i těmi nejpodlejšími a nejšpinavějšími machinacemi, překazit mírovou spolupráci Trumpa a Putina.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 060 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.