trumpreagan
16.11.2019
Kategorie: Politika

Pro svět je existenčně důležité, aby Donald Trump zůstal v úřadu prezidenta USA

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Ve Washingtonu se začalo 13. listopadu veřejné slyšení “svědků” v Sněmovně reprezentantů za účelem zahájení impeachmentu proti Trumpovi. Ten je trnem v oku tradiční politické elitě. V tomto případě jsou to Demokraté. Donald Trump je prvním prezidentem po několika prezidentech USA, který nezačal žádnou novou válku a který “neřinčí” zbraněmi výhružně vůči Rusku. Mimo jiné i proto mu Demokraté vypovídají zcela otevřeně válku za účelem jeho politického zničení.


Žádný jiný světový politik nevystupuje tak jako Trump s takovou odvahou a rázností vůči anglosaským politicko-ekonomickým globalistům, kteří chtějí vytvořit nový svět – svět globální, ve kterém budou všechno manipulovat a ovládat podle svých představ a ke svému prospěchu.

Má to být v první řadě svět bez národů, kde bude vládnout jen povrchnost, konzumismus a levná zábava. Pro globalisty je konzervativní řád, jehož základem jsou svéprávné národy, hrdé na svou kulturu a tradice a se svým vlastním zákonodárstvím velkou překážkou na cestě vytvoření světové vlády. Pro ně je je svobodný občan a jeho demokratické vymoženosti noční můrou, kterou je třeba vymýtit a dostat z povědomí lidí.

Nejlépe se to globalistům daří, pokud jej ocejchují jako fanatického nacionalistu, případně nacistu, který nenávidí jiné rasy a je nepřítelem islámu. Občana jako suveréna, který odmítá globalisty a jejich globalizmus, je třeba za každou cenu difamovat a světu ho prezentovat jako netolerantního netvora, který nechce pomáhat uprchlíkům a migrantům.

Pro globalisty je prioritou za každou cenu co nejrychleji dostat nacionální státy do stavu vnitřní rozpolcenosti, jaká vládne už například v Německu, kde etablované strany odmítají jakoukoli demokratickou spolupráci s AFD a ji přímo chorobně difamují.

Donald Trump je mužem, který reprezentuje, podobně jako i Vladimír Putin, všechny klasické konzervativní hodnoty. A pro oba prezidenty platí i to, že na prvním místě jsou pro ně jejich země a jejich národy a až potom všechno ostatní.

A oba jsou proto z pohledu globalistů největší nepřátelé jejich globalistických snažení o ovládnutí světa a o odstranění národů, neboť jen tak mohou získat neomezenou globální moc a tím i světovládu.

Proto již od začátku nástupu Trumpa jako prezidenta USA, bylo nejdůležitějším cílem globalistů za každou cenu, i těmi nejpodlejšími a nejšpinavějšími machinacemi, překazit mírovou spolupráci Trumpa a Putina.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 900,00 Kč
Vybráno 2.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 143 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.