latkove zaluzie plise erfal
19.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Pro novostavby doporučujeme látkové rolety nebo žaluzie Plisé. Kde takové řešení nabízí?

Sdílejte článek:

Při plánování novostavby se snažíme volit co možná nejlepší materiály a prvky s dlouhou životností a krásným vzhledem. Přesně takový problém jsme řešili při výběru vhodné stínící techniky. Jakou variantu jsme nakonec vybrali? To se dozvíte v článku.

Jak jsme vybírali rolety a žaluzie?

Když hledáte interiérové látkové rolety, narazíte na velké spektrum nejrůznějších variant. Možná se vám tak budou hodit naše tipy, jak si poradit s výběrem těch nejvhodnějších. Každý dům je jiný, takže je potřeba zvážit mnoho proměnných. V našem případě nás zajímali hlavně rozměry, protože novostavba měla atypicky velká okna. Naštěstí se nám podařilo narazit na firmu MK rolety, kteří nabízí možnost objednání stínící techniky na míru.

latkove rolety bematech

Dalším krokem byl výběr vhodného typu. Chtěli jsme efektní řešení pro umístění do obývacího pokoje a ložnice. Velmi krásně vypadají rolety a žaluzie Plisé, jejichž velkou výhodou je všestranné použití. U prodejce byly k dispozici plisé žaluzie od německého výrobce ERFAL. Hned nás upoutaly příjemným ovládáním a téměř nekonečnými možnostmi přizpůsobení i pro netypické tvary oken.

Naše zkušenosti

Do jídelny jsme hledali perfektní zastínění pro možnost soukromí a variabilní odstínění v závislosti na venkovním světle. Zaujali nás screenové rolety, které vynikají pevnou látkou potaženou PVC a s odolností i proti silnému větru. Skvěle jsme tak vyřešili stínění do zbývajících oken v domě.

Všechnu stínící techniku jsme vyřešili u jednoho prodejce. Společnost MK rolety nás překvapila osobním přístupem a širokou nabídkou kvalitních rolet a žaluzií. Vzhledem k tomu, že jsme se v tolika možnostech nevyznali, ocenili jsme i pečlivou konzultaci a pomoc při výběru těch správných variant. Po bezproblémovém objednání, kdy jsme vyřešili i zastínění atypicky tvarovaných oken, se firma postarala o profesionální montáž.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 235 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.