apocalypse-483425_960_720
16.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Pro křesťansko-židovskou civilizaci se apokalyptické scénáře pomalu mění v realitu

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

Před lety by řada z nás výše uvedené považovala za katastrofický román, antiutopický velkofilm nebo aprílový žert. V květnu 2019 se jedná o novinové titulky. A humor rychle přechází ty z nás, kteří si uvědomují, že pro křesťansko-židovskou civilizaci se apokalyptické scénáře pomalu mění v realitu. Ale samozřejmě nic s ničím nesouvisí a wir schaffen das! Znepokojivé jsou pak paralely současné migrační invaze s prorockým románem Tábor svatých francouzského spisovatele Jeana Raspaila.

Asi před patnácti lety nám postarší učitel biologie na gymnáziu říkal, že největší hrozba pro Evropu, a to co ji převálcuje, je islám. Tehdy občas hořela auta ve Francii. O Švédsku coby pokusné laboratoři multikulturních sociálních inženýrů se zřejmě v médiích příliš nemluvilo, o Německu vůbec – tam byl zřejmě ještě relativní klid před bouří.

Během jednoho týdne jsme si na serveru iDnes mohli přečíst tři zajímavé články:

  • „Mohamed dobývá berlínské porodnice. Patří k nejoblíbenějším jménům“ (7. května)
  • „Švédové vzdávají integraci. Žákům přidají intenzivnější výuku arabštiny“ (12. května)
  • „Desatero přikázání pro migranty. Rakušané čekají vděk a dodržování zákonů“ (14. května)

Podvolení, prolomení hradeb, skrytá válka… Dosaďte sami

„Původem arabské jméno Mohamed se se všemi svými pravopisnými variantami řadilo mezi nejoblíbenější křestní jména pro chlapce narozené v roce 2018 v šesti německých spolkových zemích. V Berlíně se samostatně dokonce umístilo na první pozici, vyplývá z průzkumu Společnosti pro německý jazyk,“ píší na iDnesu. V celkovém pořadí napříč Německem byl Mohamed mezi chlapeckými jmény na 24. místě. Růst výskytu jména je údajně konstantní a do roku 2021 či 2022 by se mohl umístit v TOP10.

Myslím, že výše uvedený odstavec je všeříkající a nepotřebuje dalšího komentáře.

„Studenti z imigrantských rodin ve Švédsku pokulhávají ve škole. Zlepšit to má prohloubení výuky v jejich rodném jazyce. S nápadem přichází tamní vládní komise. Chce, aby se tyto hodiny staly součástí už dopolední výuky a nikoliv až odpoledne, kdy je zejména kvůli únavě zájem menší,“ uvádí se v druhém článku. Podle nedávné studie organizace OECD plné dvě třetiny studentů z imigrantských rodin ve Švédsku nesplňují ani základní studijní nároky.“

A přitom by člověk od potomků vděčných lékařů, inženýrů a jaderných fyziků očekával, že nadprůměrný prospěch ve školách a zvládnutí jednoho cizího jazyka pro ně bude brnkačka.

Desatero přikázání imigrace? Něco snad nelícuje?

A v třetím textu se mimo jiné píše: „Rakouská spolková země Dolní Rakousy chce žadatelům o azyl rozdávat sepsaná pravidla chování s názvem ‚Desatero přikázání pro přistěhovalectví‘. Vyžadovat chce v pravidlech například i vděk vůči Rakousku, dodržování rakouských zákonů, či že žadatel musí ovládat německý jazyk.“ Server Deutsche Welle uvádí třeba ještě „nenásilné řešení konfliktů“, „respektování svobody náboženství“ nebo „přijmutí ‚rakouských hodnot‘ a výchovu dětí v jejich souladu“.

Nemusím být jaderný fyzik, lékař ani inženýr, abych tato pravidla intuitivně a na základě selského rozumu respektoval, ať už prchám (před válkou či za mamonem a pečenými holuby) odkudkoliv kamkoliv.

Přitom nám, „zaprděným Čecháčkům, kteří nebyli nikdy dál než v Praze či v Chorvatsku a v životě nepotkali uprchlíka“, politické, mediální či kulturní hlásné trouby neustále tvrdí, že migranti jsou obohacením, ekonomickým i demografickým přínosem… K čemu potom Rakušáci vytvářejí nějaké imigrační desatero přikázání? Proč je ve Francii takřka permanentně výjimečný stav nebo proč ve Švédsku raději neevidují etnický původ pachatelů trestných činů a po setmění by v některých městských částech vycházel jen blázen?

Liberální elity využívají bělošské viny, bychom jednali proti svým zájmům a svědomí

Jako bychom se, byť s jistými odlišnostmi, pomalu ale jistě ocitali v románu Tábor svatých francouzského spisovatele Jeana Raspaila z roku 1973. Laskavě jsem si vypůjčil úryvek z recenze této knihy od Manon Welles: 

„Namísto muslimské invaze v knize jde o chudinské masy z Indie a místo neustálého přílivu rozptýlených bárek a člunů se v knize k evropským břehům vypravuje obří flotila o stovce lodí. Dnes své hranice uprchlíkům zavírá východní Evropa, v románu je to Austrálie a namísto levičáckého papeže Františka z Argentiny mají v románu komunismem načichlého brazilského pontifika.

Tábor svatých předpovídá naši současnou situaci, kdy nikdo nemůže projevit hrdost na svůj evropský původ nebo se pokusit zachránit západní civilizaci, aniž by okamžitě nebyl ocejchován jako rasista nebo popotahován za podněcování nenávisti.

Raspail velice jasně ukazuje prstem na roli liberálních elit v médiích i mechanismy, jimiž využívají bělošské viny tak, aby Evropané jednali proti svým zájmům a svědomí. Kdo vystoupí proti migrantům, je označen za rasistu a dokonce ani vlády nejsou ochotné bránit hranice svých zemí.“

Autor: Tomáš Vyoral

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 183 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
35 komentářů