kaaba-186622_960_720
11.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Pro islám je naše milosrdenství výrazem naší podřízenosti

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA 11|03|2016

Ve Vídni se stupňuje násilí a promenádují se po ní “Šaría hlídky”. OSN vyzdvihuje Angelu Merkel za morální hlas a hlas soucitu, lidskost a naší humanitární povinnost. Beatrix von Storch mluví o německé hranici a varovném výstřelu …

Stále přemýšlím, v jaké realitě světa žije OSN. Nevím, ale téměř každé oznámení této organizace mě nutí se zamýšlet, jestli nejsou jejich výzvy parodiemi na skutečnost. Evropa má velký problém, ale OSN bude hrát svou, ve svém důsledku, zhoubnou hru o ideálech, dokud bude existovat. Má naivita z dětství, že jsou to lidé, kteří pomáhají ostatním lidem v nouzi vzala za své. Je to pro mě naštěstí pouze nepochopitelná organizace, jelikož nevím čí zájmy zastupují, ale jsou to zájmy pro mě odpudivé.

Generální tajemník OSN, Pan Ki-mun požaduje po Evropě, aby si vzala příklad z Angely Merkel. Všechny země EU prý mohou posílit své humanitární úsilí v uprchlické krizi. Nejde o to, jestli už byly poskytnuty nějaké prostředky (zajímalo by mě, kdyby ty nějaké prostředky někdo spočítal, je li to možné), ale tady jde o víc. Jde o lidskost a naši humanitární povinnost, řekl. Musíme usilovat o harmonické řešení, nikoli abychom prosazovali protiuprchlickou politiku. Silně to pohání nacionalistické zájmy. Angela Merkel je morální hlas a hlas soucitu.

To jsou asi pro mnoho lidí krásná slova a ideje, ale realita zemí, které se již v uprchlické vlně pomalu topí, není ve skutečnosti ani zdaleka hezká. Po Vídni, ač mi to stále zní bláznivě, hlídkují Šaría fanatici. V pondělí napadla tato asi padesátičlenná “hlídka práva” několik nezletilých Kavkazanů. Chlapcům způsobili těžká zranění v jednom z vídeňských obchodních center. Ze sedmi napadených ( 15-18 ) jsou dva v kritickém stavu. Motivem byly údajně drogy. Před pár dny zbily tyto hlídky Rakušana, který se zastal své ženy a dcery. Skončil také v nemocnici. Z vídeňských škol a školek se vytrácí německý jazyk, a to nikoli pomalu. Morální hlas Angely Merkel už Rakušany nedojímá. Ani mě nedojímá, ale naopak cítím někdy až vztek, nikoli ten tekutý hněv.

Podle Die Welt je v Čechách popularita Angely Merkel někde ve sklepě. Tomu věřím, ale nechce se mi uvěřit, že v tom sklepě není i v Německu. Teď budou v Německu volby a přál bych si, aby Němci poslali paní Merkel do tohoto imaginárního sklepa popularity. Beatrix von Storch, europoslankyně za Alternativu pro Německo prohlásila, že Německo má právo na použití zbraní, když někdo nelegálně překročí hranice. Není zde žádný důvod, aby někdo beztrestně překračoval naše hranice a dětí se to netýká. Jednalo by se o varovný výstřel, ten je podmínkou.

Samozřejmě sklidila kritiku od jiných politiků. Je to brutální, nehumánní, nedemokratické a rasistické. Nechápu proč? Proč by měl smět do Německa naprosto každý? Co je na alternativě hlídat si své hranice v době terorismu a nepřehledné situaci špatného? Co se nelíbí panu Pan Ki-munovi na nacionalistických zájmech? Nacionalismus znamená politiku a myšlenkové tendence zdůrazňující význam národa. Sounáležitost lidí se společným původem, historií, jazykem, kulturou a územím. Mě to přijde přirozené a není to přeci nějaký rasismus, nebo xenofobie. Ti lidé, kteří to říkají jsou pro mě nepochopitelní. Napadají mě slova deviace, korupce a zrada.  Zrada všech evropských národů, které po celé staletí bránily Evropu před islamizací a stálo to statisíce lidských životů.

Korán chápe soucit a milosrdenství vůči muslimům jako znak ponížení a podřízenosti. Vlastně tím přiznáváme podřízenost muslimům. V okolních zemích již vědí své a mají každodenní zkušenosti s muslimským vděkem.

Pro mě je dobrá zpráva, že se Donald J. Trump stále valí Amerikou jako Rolling Stones. Dobrá zpráva je také, že mezinárodně oceňovaný pan Tomáš Halík se necítí kandidovat v následující prezidentské volbě. Aby si prý získal většinu obyvatel ČR, musel by vykládat odporné věci svému svědomí. To je dobře a navíc řekl, co si vlastně myslí o většině obyvatel ČR. Pan Halík se rozhodl založit intelektuální institut a čekají ho náročné úkoly na mezinárodní intelektuální scéně. Hodně štěstí v zahraničí.

Čím více budeme muslimům ustupovat a sloužit jim, tím více se jich ještě vydá na cestu užít si sociálních dávek od dobrovolných, hodných evropských otroků.

ZDROJ: Patrik Juda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 750,00 Kč
Vybráno 13.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 36 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
23 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.