13.4.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Přiznávám, jsem “rasistka”!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KATEŘINA GALDOŠOVÁ 13|04|2015

Ano přiznám se, jsem asi rasistka! Vadí mi, že z toho co odvedu na daních, živí stát hladové krky na sociálních dávkách. Vadí mi, že spousta lidí zneužívá štědře nastavený sociální systém. Vadí mi, že mě někdo označí za rasistu jen proto, že zkritizuji výplatu sociálních dávek.

Moc dobře vím, že systému zneužívají jak „menšiny tak občané“. Tato země je hnusný, prohnilý, zkorumpovaný stát a krade každý druhý. Pro mě není rozdíl mezi člověkem, co válí šunky doma, bere příspěvky na děcka, dělá houby a nažehleným panákem v parlamentu co vymýšlí jeden tunelíček za druhým. Pro mě je naprosté stejné vyhazování prachů do Open cards, S-cards, motivačních kurzů na ÚP nebo projektů sociální integrace. 

Tady ti samozvaní ochránci lidských práv, Kocáb, Šabatová, Dientsbier a celá ta banda, úředníčci z Amnesty International a podobných organizací jsou pro mě na stejné lajně, jako ti co zneužívají systém. Tihle „ochránci“ se přiživují na sociálně odloučených skupinách naprosto stejně, jako politici parazitují na poslaneckých mandátech. 

Proč bychom měli tupět zírat a tiše schvalovat, jak peníze, které odvedeme do státní kasy, mizí v tunelech sociální integrace, proč bych měla schvalovat to, že cikánská rodina dostane to, na co běžný občan nemá nárok. Jsem rasista, protože mi vadí, že se minorita chová, jako by jí to tady patřilo? Jsem rasista, protože mi vadí, když na mě cikánští smradi pokřikují na ulici? Jsem rasista, protože se bojím vyjít z domu po setmění? Proč bych měla tolerovat to, že mi naši spoluobčané večer vyřvávají pod oknem a městská policie nad tím mávne rukou?

cik.jpg

Ano i „běloši“ kradou, zabíjejí, zneužívají systém … nikdo netvrdí, že to dělají jen cikáni. Ano je několik slušných cikánských rodin, ale je to jako plivnout do moře. Tato skupina, minorita, se nesnaží o začlenění, nevadí jim žít na okraji společnosti, nevadí jim, že nemají, vezmou si sami…

Jsem špatná, protože schvaluju, aby nezaměstnaní neměli dávky a příspěvky zadarmo, ale aby vykonávali nějakou veřejně prospěšnou práci? (toto se netýká zdravotně postižených, starých a nemocných !) Proč by nemohli znovu nafasovat lopaty a smetáky a uklízet ulice? Chceš dostat dávku z pracáku … musíš si ji zasloužit, chceš dostat příspěvek v hmotné nouzi … musíš si ho zasloužit!

Sedíš s dalšími dětmi doma? Nezabírej místo ve školce těm, kteří by mohli eventuelně chodit do práce a dokonce na rozdíl od tebe za tu školku platí! Víte kolik je mamin samoživitelek, co jsou doma, protože nemají dítě kam umístit do školky, aby mohly do práce? Proč by jí měla místo ve školce zabírat ta, co je s dalšími dvěma doma? Slyším názor, že předškolní vzdělání je důležité … ok, tak ať chodí těsně před nástupem do školy.

Proč by měla romská rodina dostat byt od města se sníženým nájmem? Proč město nesníží nájem i rodičům samoživitelům? Vadí mi, že mě někdo označí za rasistku jen proto, že napíšu, že v budoucnu bude mít matka se šesti dětmi problém uplatnit se na trhu práce. Co je na tom proboha rasistického? To je holý fakt tak už se probuďte. Problém najít práci má i „běloška s VŠ a dvěma dětmi“, kdo si myslíte, že zaměstná „tmavou se šesti dětmi“ ???

Ruku na srdce vážení … Tohle není rasismus, tohle je holý fakt v našem sociálním státě!

ZDROJ: Kateřina Gajdošová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
7 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.