massage-therapy-1612308_1280
1.1.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Privátní pivní či vinné lázně? Ideální relax pro dva!

Sdílejte článek:

Milujete chuť prvotřídního vína nebo si večer rádi skočíte s vaší polovičkou „na jedno“? Pak pravděpodobně oceníte báječný relax ve společnosti partnera či partnerky a vašeho oblíbeného nápoje. Ale pozor, nebude se jen pít! Ti, kdo se již setkali například s vinnými šampony či pleťovými krémy s příměsí piva, zřejmě nebudou překvapeni, jak blahodárné účinky tyto nápoje mají na náš organismus. Vy ostatní můžete začít žasnout!

Ponořte se do vinné révy

Její blahodárné účinky nejsou ostatně žádnou novinkou, kořeny vinné terapie totiž sahají až do starověku. Tehdy byly vinné lázně pokládány za omlazovací. Dnes již víme, že právem, dodávají totiž pokožce elasticitu a pomohou jí s prokrvením. Krom toho se jedná o báječné uvolnění pro organismus i mysl, kdy bude vaše tělo čerpat řadu potřebných látek od antioxidantů přes minerály a vitamíny až po stopové prvky. Vynikající jsou také pro léčbu revmatu.

Uvolněte se ve zlatavém moku

Také pivní koupele jsou velmi oblíbenou a zdravou relaxací. Vychutnat si je lze pěkně ve dřevěné vaně, která dýchá romantikou a historií, je však vybavena vysoce moderními masážními tryskami. Voda s pivním extraktem dosahuje příjemných 36 stupňů a vašemu organismu dodá řadu vitamínů, především vitamínů B, minerálů, antioxidantů a stopových prvků. Kromě zlepšení pleti vám takováto pohoda dokáže zlepšit imunitu, zklidnit nervy, detoxikuje tělo, zmírňuje bolesti a stimuluje krevní oběh. Nejlépe si pivní lázně vychutnáte při popíjení českého piva Pilsner Urquell.

Překvapte vaši polovičku

Pokud se i vy chcete naložit do dřevěné kádě s báječným mokem v ruce, nemusíte pro tento požitek chodit daleko. Pivní a vinné lázně už dávno nejsou specialitou venkovských hotýlků a můžete do nich zavítat přímo v centru Prahy, do nově vybudovaného luxusního wellness studia Spa-Relax Prague. Vašeho soukromí si tyto privátní lázně skutečně cení, takže si zde lze dopřát opravdu romantický večer.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jiří Sika 163,56 Kč, Josef Šlajchrt 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 999,56 Kč
Vybráno 19.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 124 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.