kotlebmigr

Přistěhovalectví je prý matkou mnoha řešení a Němci by měli přestat blbnout a omezovat ho

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Bundestag bouřil. Migrantů je prý stále málo a poslanci chtějí víc. U soudu se Syřanem to žilo a musel si vyslechnout rozsudek v kukle, s pouty na nohou i rukou a za sklem, aby neplival. Pět soudců chtěl zabít a soudkyně zúčtovala.

Německý spolkový sněm Bundestag má kromě zákonodárných funkcí i jednu politicky velmi významnou veřejnoprávní funkci, podle které má Spolkový sněm za úkol vyjadřovat přání obyvatelstva a též obyvatelstvo informovat.

Pokud ta přání obyvatelstva jsou tím, co jsem slyšel od německých politiků, tak již za mě žádné Německo neexistuje a musíme rychle začít hlídat naše hranice. Protože, většině německých politiků jsou prostě přání Němců zcela lhostejná, informují je tak, že jim celá léta lžou, na Německu jim nezáleží a naopak ho chtějí zahubit svou “humánností”. Schvalovali další promigrační zákon. Ta slova z Bundestagu mi přišla šokující, stejně jako jedna soudní kauza, která v minulém týdnu dospěla k rozsudku. Z šíleného Německa se stalo jedno velké adrenalinové území s importovanou islamistickou nenávistí.

Eva Hoglova: “Říkám zcela jasně za stranu SPD (socialisté), že potřebujeme více přistěhovalců, drazí kolegové!” “To není žádný zákon o migrační překážce. Je to zákon, který zajistí, aby lidé mohli přijít do naší země!”

Dr. Mathias Middelberk (CDU, křesťanští demokraté): “Už teď můžete přijít, i když nejste kvalifikovaná pracovní síla!” “Můžete přijít, pokud právě hledáte odborné vzdělání a tady v Německu vás připravíme na kvalifikovanou pracovní sílu!” “I tuto migrační cestu otevřeme!”

Katrin Eckart (Zelení): “Pravdou je, že přistěhovalectví je matkou mnoha řešení!” “Zejména pokud jde o nedostatek kvalifikovaných pracovních sil!” “Myslím, že by jsme to měli přijmout a přestat blbnout!” “Přestaňte se to snažit omezovat!”

Těžko k těmto vlastizrádným a prolhaným větám něco napsat, protože napsat jen obří drzost a nebezpečné lži by bylo málo, a tak použiji za mě trefná slova poslance AfD, Dr. Gottfrieda, který to okomentoval tak, že oni to chtějí rozhodně v zájmu německých občanů ukončit, protože prý nejnebezpečnější nedostatek kvalifikovaných sil, který v Německu mají, najdeme v německé vládě. V Německu se dějí s muslimskými migranty hrůzy každý den, nepracují, často ani nechtějí a oni vzkazují Němcům toto? Přijde mi naprosto nepochopitelné, že ti zelení extremisté v Německu v preferencích stále stoupají? Tak to je konec, ale, když si to Němci sami zvolili a zvolí, tak je konec asi jejich osudem.

V minulém týdnu byl v německém Augsburgu vynesen rozsudek nad Syřanem v jednom velmi sledovaném procesu. Tento Syřan Haidar A., který sice tvrdil, že je Palestincem, před dvěma lety jinému z příchozích migrantů chtěl useknout hlavu a téměř se mu to i podařilo, ale napadený to díky rychlé pomoci přežil. Oběť prý urazila islám a on se považuje za hrdého muslima. Když tehdy dostal od soudkyně za pokus o vraždu téměř třináct let, v záchvatu nenávistné zloby po ni hodil botu a v soudní síni se vrhl po zbrani policisty a až po boji se jej ostatním strážcům podařilo spoutat.

To, že už spoután dávno nebyl, je mi záhadou, ale jeho slova a činy by měli být pro Němce varováním, i když s jejich vládou se to vše vždy nějak omluví, vysvětlí a jsou přeci ty duševní choroby, co se rozmohli v celé západní Evropě. Tento hrdý muslim se totiž cítil uražen a za urážku jeho náboženství je přeci smrt. Sám to potvrdil a doznal, že chtěl všech pět soudců i prokurátora zabít. Dále začal slibovat všem v síni smrt, a že prý bude pít jejich krev při té prasečí bohoslužbě a kříž poplive soudčinou krví. Paní soudkyně Sandra Mayer byla šokována a tentokrát již seděl tento muslimský fanatik za sklem, kompletně spoután a s kuklou na hlavě, aby po nich opět neplival.

Říkám si, jak hrozné to asi pro něj s jeho nenávistným náboženstvím v srdci je, když ho navíc odsoudila žena. “Je to udivující, jak může mladý muž tolik nenávidět, zuřit a zaslepeně se vztekat.” “Má přemýšlení jako ve středověku a soud má jen velmi malou naději, že se to kdy zlepší.” Paní soudkyně, kterou předtím nazýval dě.kou a kolegy jako její pasáky, které všechny pozabíjí, mu přidala za šestinásobný pokus o vraždu dalších deset let, takže od jednoho radikálního islamisty, který byl u Islámského státu a pochval si ho stejně, jako palestinský Hamas, by teď mohlo mít Německo pokoj, ale kolik dalších jich tam dorazilo třeba dnes neví nikdo.

Paní soudkyně sice může říci, že má přemýšlení jako ve středověku a je to pravda, ale také mohla říci, že jednal a chce jednat prostě podle toho, co je psáno v jejich posvátném Koránu, protože to tak je. “Zabíjejte je všude, kde je najdete a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití”(2:191,4:89,cf9:5) a veďte válku a zotročte Křesťany a všechny ostatní pod nadvládu islámského práva(9:29). Mimochodem, Korán věnuje z celkového počtu slov 64% pouze nevěřícím, což jsou pro muslimy všichni nemuslimové.

Možná i proto ta neuvěřitelná drzost, arogance, agrese, nadřazenost, neochota a nevděk. Německá pomoc znamená pro mnoho z muslimů i německou slabost, alespoň za mě to tak vypadá. Ústava kterékoli země je podřazena Šaríe, která je víc jak tisíc let stará a je oficiálním a předepsaným výkladem celého islámu. A ač to tak je, tak přesto bude Evropský parlament aplaudovat pašeračce i těchto lidí a v německém Bundestagu volají po více migrantech?

Na závěr napíši slova prvního vystupujícího hosta na sněmu Trikolóry, pana Petra Bystroně: “Říkají o nás, že jsme neonacisté, ale AfD je jedinou parlamentní stranou, která nikdy neměla za poslance žádného bývalého člena NSDAP.” “Ti lidé založili totalitní režim.” “Postavili se proti němu a v roce 1989 ho svrhli.” “A teď říkají, já takový režim znovu nechci a proto volím AfD.” “Lidé mají strach říkat, co si myslí.” “Trikolóro…Děkuji vám, že bojujete za osobní odpovědnost každého z nás. Je to přesný opak toho “populismu”, ze kterého vás i nás obviňují.

Zdroj: Jihadwatch: Germany: Musli migrant tried to kill judges, vows to drink the blood of worshipers of the cross…..Juda blog: Právo Šaría pro nemuslimy…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 212 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
109 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)