lepen317
8.5.2017
Kategorie: Politika

Příště to vyhraješ, Marine!

Sdílejte článek:

REC

“Příště to vyhraješ, Marine!” , Vzkázal Le Penové holandský pravicový politik Greet Wilders, kterého v předešlých nizozemských volbách porazil Mark Rutte. Předpovídá, že v příštích volbách oba – on i Le Penová zvítězí nad globalizmem.

Centrista Emmanuel Macron zvítězil v nedělním druhém kole francouzských prezidentských voleb. Podle konečných výsledků, které byly zveřejněny v noci z neděle na pondělí, získal 66,06 procenta hlasů. Stane se tak nejmladším francouzským prezidentem. Porazil předsedkyni Národní fronty Marine Le Penovou, která dostala 33,94 procenta hlasů, a uznala svou porážku.

Marcon na svoje vítězství teagoval slovy: “Děkuji všem, kteří mi dali svůj hlas. Nezapomenu na vás. Budu se ze všech sil snažit, abych byl hoden důvěry, kterou jste do mě vložili.” V proslovu, který již pojal v prezidentském stylu, Macron voličům slíbil, že od pondělí vnese do veřejného života morálku a “demokratickou vitalitu”. Pozdravil současnou hlavu státu Francoise Hollanda svou soupeřku ve druhém kole Marine Le Pěnovou. Přislíbil také postupné překonání rozdělení společnosti, které prezidentské volby přinesly. Prohlásil, že Francie bude předním aktérem v boji proti terorismu na svém území i v zahraničí. Vyjádřil se i za obranu Evropy, kterou chce přiblížit občanům.

Le Penová Macronovi pogratulovala k vítězství. Uvedla, že Francie volila kontinuitu. Popřál mu i dosluhující prezident François Hollande s tím, že Macronovo vítězství ukazuje, že se většina francouzského lidu sjednotila okolo hodnot republiky.

Nigel Farage: “Už teď se těším na rok 2022.” Bývalý lídr britské pravicové strany UKIP odkazuje Le Penové, aby se nevzdávala a ať si představí obraz následujícího vládnutí Macrona ve Francii. “Macron nenabízí nic jiného než 5 následujících let plných chyb a selhání, větších pravomocí vůči EU a otevřených hranic. Když se Marine bude držet svých hodnot, v roce 2022 má vítězství jisté.”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč

Celkem za měsíc: 6 336,00 Kč
Vybráno 18.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 82 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.