SCHILLEROVA25
28.5.2020
Kategorie: Politika

Příště se na vás vysereme

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Omlouvám se za neslušný výraz, ale pouze cituji místopředsedkyni vlády Alenu Schillerovou. Sdělila to předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi poté, co se dozvěděla, že ČSSD prosadila další jednací bod do programu probíhající schůze. Paní místopředsedkyně to okomentovala: „To tady budeme do večera. “

Chápete? Paní ministryně se asi domnívá, že její plat nedosahuje takové výše, aby v zájmu projednávání zákona pro celou zemi byla v Poslanecké sněmovně o něco déle.  Tak to následně jadrně panu Hamáčkovi vytmavila.

Ale pozor. Její perlení pokračovalo dál: „Okamžitě jsem se mu šla omluvit, když jsem zjistila, že se to objevilo v médiích.“ Já tedy toto vyjádření paní místopředsedkyně vlády chápu tak, že kdyby náhodou ty mikrofony zapnuty nebyly a nic by se neprovalilo, tak by se Janu Hamáčkovi neomlouvala.

Taky postoj k menšímu koaličnímu partnerovi.

Onen výrok byl vysloven v souvislosti s projednáváním zákona o tom, zda se na odškodnění OSVČ budou podílet i obce a města. Paní místopředsedkyni si krásně vychutnal poslanec TOP09 Miroslav Kalousek: Uvedl, že bude ve čtvrtek paní ministryni Schillerovou ve věci interpelovat. Bude chtít vědět, zda svůj výrok směrovala výhradně na sociální demokraty, na všechny obce i města, nebo na všechny české občany.

A trefně to shrnul předseda Lidovců Marian Jurečka: „Paní ministryně dnes ve sněmovně řekla překvapivě vše podstatné velmi stručně.

 
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 457 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,12 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.