patercata
7.12.2018
Kategorie: Exklusivně na PP, Společnost

Přispějete na vánoční dárek paterčatům?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 3,29 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM

Romská paterčata, miláčci sluníčkových médií, budou také slavit vánoce. A rodiče prosí o pomoc. Prý nemají dostatek peněz, aby jejich svátky byly pokojné a bohaté. Obrátili se proto na veřejnost.

Vánoce se kvapem blíží a děti se již těší na dárky, které najdou pod stromečkem. Antonín a Saša, známí coby rodiče milovických paterčat, využili předvánoční období k tomu, aby – jako již tradičně – poprosili širokou veřejnost o štědrou pomoc. Kromě finančních injekcí by se jim hodily také hračky, léky a nějaké to oblečení.
 

Začátkem listopadu se na webových stránkách milovického centra objevil aktualizovaný seznam věcí, které by si pro své děti přáli maminka Alexandra Kiňová s tatínkem Antonínem Kroščenem.

Starat se ale celkem o šest dětí (Antonín se Sašou mají ještě staršího syna Tonyho) prý není vůbec levná záležitost. A tak se rodiče historicky prvních českých paterčat opět obrací na veřejnost a prosí o pomoc.

 

Zde je oficiální seznam:

Paterčata mají aktualizovaný seznam.
Ačkoliv je paterčatům již pět let, rodiče se asi ještě stále nedokázali s osudem poprat. Děti by mohli chodit do školky a rodiče do práce, kde by si na nějaké ty věci vydělali. Ale to se zřejmě neděje. Je to zřejmé i z tohoto seznamu. I přes různé podpůrné sbírky a štědrou sociální pomoc státu nemají ani na nosní kapky, mýdlo či omalovánky. Je to vůbec možné? Pomůžete jim?
 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
140 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.